Pudra, Fondöten, Kapatıcılar ACİL:Yüzdeki ameliyat izini en iyi kryolan marka fondöten mi kapatır?cvp beklyrm ltfn

E

EU1

Ziyaretçi
[COLOR="Magenta"]senağlamaMerhaba arkadaşlar ben 5 ay önce yüzümdeki benleri aldırdım bunu siteyle de paylaşmış bilgi edinmiştim hepinizden şimdi ise bu izler zamanla azalacağı için şuanda belirgin durumda ve sokağa çıkmadan önce çok iyi kapatacak bir fondötene ihtiyacım var,bunun için "kryolan" diye bir alman markası var profesyoneller içinmiş ama çok iyi kapatıyormuş kullananlardan öneriler rica ediyorum,ne kullanabilirim?

Bir de acilen almam gerekiyor mesela hemen yarın almam gerek bi kaç güne kadar iş
mülakatına çağrılabilirim ,yüzümdekileri aldırmak için 1 yılım geçti evde, oyüzden işe girmem lazım evde olmuyor yeni mezunum yük oluyor gibi hissediyorum aileme buyüzden acilen en iyi iz kapatıcı fondöten nedir ve ben izmirde hemen yarın bunu nerden alabilirim?? LÜTFEN YARDIM EDİN YANITLARINIZI BİLGİSAYAR BAŞINDA BEKLİYORUM..şimdiden hepinize çok teşekkürler:a015:

[/SIZE:

[]not.[/U][/U]İNTERNETİM YARIN KESİLECEK LÜTFEN BU KONUDA BİLGİSİ OLAN ŞİMDİ YAZSIN ÇOK İHTİYACIM VAR TAVSİYELERİNİZE:uhm:senağlama
8

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar lütfen bir bakın bildiğiniz bişe varsa cevap yazın lütfen..acil tavsiyenize ihtiyacım var...........

Kimse bakmıyor mu yanıtıma lütfen ama bekliyorum yarın internetm tamamen kesilecek ve hemen almam gerek bu benm için çok önemli yardım lütfen:KK43:

[B][COLOR=":çok üzgünüm:KK70:arkOrange"]Merhaba arkadaşlar ben 5 ay önce yüzümdeki benleri aldırdım bunu siteyle de paylaşmış bilgi edinmiştim hepinizden şimdi ise bu izler zamanla azalacağı için şuanda belirgin durumda ve sokağa çıkmadan önce çok iyi kapatacak bir fondötene ihtiyacım var,bunun için "kryolan" diye bir alman markası var profesyoneller içinmiş ama çok iyi kapatıyormuş kullananlardan öneriler rica ediyorum,ne kullanabilirim?
[/B]
Bir de acilen almam gerekiyor mesela hemen yarın almam gerek bi kaç güne kadar iş
mülakatına çağrılabilirim ,yüzümdekileri aldırmak için 1 yılım geçti evde, oyüzden işe girmem lazım evde olmuyor yeni mezunum yük oluyor gibi hissediyorum aileme buyüzden acilen en iyi iz kapatıcı fondöten nedir ve ben izmirde hemen yarın bunu nerden alabilirim?? LÜTFEN YARDIM EDİN YANITLARINIZI BİLGİSAYAR BAŞINDA BEKLİYORUM..şimdiden hepinize çok teşekkürler
[/B][/SIZE:
[]not.[/u][/u]İNTERNETİM YARIN KESİLECEK LÜTFEN BU KONUDA BİLGİSİ OLAN ŞİMDİ YAZSIN ÇOK İHTİYACIM VAR TAVSİYELERİNİZE:a015:[/COLOR]

hiçmi bilen yok kryolan marka fondöteni ya da izmirde nerden alınacağını hadi arkadaşlar 2 kelime yazacaksınız esirgemeyin lütfen..senağlama

ben vichy kullanıyorum çok güzel tavsiye ederim bi gidip deneyin eczanelerde satılıyor
dermablend olanı daha kapatıcı ona bakın

vichy kullanıyorsunuzu demek peki sizde de iz var mı yoksa normalde kullandığınız bir ürünmü? Gerçekten yanıtınıza çok teşekkrüler kryolan ı duydunuz mu hiç nerde bulunur bilen varsa izmirde yazrsa çok memnun olucam ..

senağlamayanıtlarınızı bekliyorum lütfen arkadaşlar unutmayın internetimin bugün son günü yarın kesilecek ve kryolan ı nette araştırmama rağmen izmirde satan bir yer bulamadım ..mülakata çağrılırsam çok zor durumda kalıcam .çok iyi kapatan bitek o markaymış bilenler lütfen bişeler yazsın ..

Canim en uygun fiyatli flormar stik bir dene istesen güzelik uzmanina uygulat olmazsa krolayn alirsin

[COLOR="Magenta"]senağlamaMerhaba arkadaşlar ben 5 ay önce yüzümdeki benleri aldırdım bunu siteyle de paylaşmış bilgi edinmiştim hepinizden şimdi ise bu izler zamanla azalacağı için şuanda belirgin durumda ve sokağa çıkmadan önce çok iyi kapatacak bir fondötene ihtiyacım var,bunun için "kryolan" diye bir alman markası var profesyoneller içinmiş ama çok iyi kapatıyormuş kullananlardan öneriler rica ediyorum,ne kullanabilirim?

mülakatına çağrılabilirim ,yüzümdekileri aldırmak için 1 yılım geçti evde, oyüzden işe girmem lazım evde olmuyor yeni mezunum yük oluyor gibi hissediyorum aileme buyüzden acilen en iyi iz kapatıcı fondöten nedir ve ben izmirde hemen yarın bunu nerden alabilirim?? LÜTFEN YARDIM EDİN YANITLARINIZI BİLGİSAYAR BAŞINDA BEKLİYORUM..şimdiden hepinize çok teşekkürler:a015:

[/SIZE:

[]not.[/U][/U]İNTERNETİM YARIN KESİLECEK LÜTFEN BU KONUDA BİLGİSİ OLAN ŞİMDİ YAZSIN ÇOK İHTİYACIM VAR TAVSİYELERİNİZE:uhm:senağlama
8

evet. hatt estetik cerrahları ameliyattan sonra onları kullandırırlar. ağabeyim estetik cerrah. hatta onun özel ürünleri var. ağabeyimde görmüştüm

kryolan izmirde yok mu... ben istanbuldayken mağazasından alıdım.

Arkadaşım en uygun yöntem bi cosmo-shopa gidip yüzüne giden en uygun fondoteni denemen olur. Denemeden bakmadan sadece isme göre almak hatalı olabilir. Fikir verme bakımından bende bi marka önerebilirim bu ürün de profesyonel çekimlerde kullanılıyormuş: Pikenz.

ben vichy dermablen kullanıyordum izim falan yok ama ii bişi olsn diye almıştım ama şöle söliim kuzenimin yüzüne sürdük yüzünde ben vardı benin %95ini kapanmıştı.dövme izlerini yara izlerini kapaması içinmiş bir eczaneye gidip dene bence fiyatıda 49muydu neydi

vichy kullanıyorsunuzu demek peki sizde de iz var mı yoksa normalde kullandığınız bir ürünmü? Gerçekten yanıtınıza çok teşekkrüler kryolan ı duydunuz mu hiç nerde bulunur bilen varsa izmirde yazrsa çok memnun olucam ..

hyr yüzümde olağan üstü izler yok
sizin izleriniz nasıl biemiyorum çok derinmi sivilce gibimi yoksa kızarıklık mı bilemicem ama
kızarıklık sivilceleri tonlamayı çok güzel yapıyor
bideneyin derrim ve saatlerce akmıyor

[/SIZE:
Canım muhakkak kroyolan olması gerekmez .:1no2:Eczanelerde COVERDERM ürünleri var .Onlarda yara izi için .a.sSatan eczane bulursan sorabilirsin .:teselli: Sevgiler...

pilarcım cok teşekkürler çok yardımcı oldu bana link ama orda kryolanla ilgili bişe bulamadım canım bi bakarmısın o linke çok teşekkürler yanıt yazan arkadaşlara kryolan ı bilenlerden yanıt bekliyorum lütfen:a015:

evet ben de nette araştırdım ve kryolanıın cok ıyı kapattığını gördüm abiniz belki izmride nerde satıldığını bilir ? rosenıor teşekkürler sorucam onu da

pilarcım cok teşekkürler çok yardımcı oldu bana link ama orda kryolanla ilgili bişe bulamadım canım bi bakarmısın o linke çok teşekkürler yanıt yazan arkadaşlara kryolan ı bilenlerden yanıt bekliyorum lütfen:a015:

tatlım krylon u arattım forumda, hakkındaki tek yorum almagester ın söylediği :1no2: sen cildine herşeyi sürebilir misin peki canım, herhangi 1 sakıncası yok mu, hassas değil mi yapılan işlemler nedeniyle? sonradan bir sorun çıkarmaz di mi???

X