şeker yüklemesi yapıldı mı?

gulen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2006
223
7
39
anniş adayları nasılsınınız?biz iyiyiyiz allaha şükür.bugün kontrolümüz vardı 6,5 aylık olmuşuz.şeker tahlilimiz yapıldı.tam 4 kere kan aldılar benden ama bittim yani.allahtan bir aksilik çıkmadı.çok az yüksekmiş ama çok değil.sizden de istedi mi doktorunuz?birde bebişim 900 gr olmuş.

bende her kontrollerin her defasinda kan aliniyor ama ne seker yüklemesi nede asi yapilmasini söylemedi henüz doktorum..

Güzelim banada yeni yapıldı yükleme, benden de 2 defa alındı kan. Allah' a şükür şekerim normalmiş.İnşallah tüm hamişlerin normal çıkar sonuçları

slm kıslae benim de dün yapıldı gercekten igrenc bi şeydi kollarım delik deşik oldu bugün 12 de gidecegim dr sonuçlar için umarım iyidir

merhaba kızlar

benim daha şeker yüklemesi yapılmadı .dr um bişey demedi bizde ağustos ortası gibi gideceğiz dr.

bana da yapıldı normal cıktı allaha sukur
ınsa allah bır daha yaptırmak zorunda kalmam cunku cok ıgrenctı :bbo:

merhaba kızlar.. bizde perşembe günü gideceğiz doktora şeker yüklemesi yapılacak bide 3 boyutlumuz var...:sm_cool:
gidince sonuçları anlatırım.. a.s.

Bizimde 2 ağustos cumartesi günü yapilacak.
Yaptiran arkadaşlar biraz bilgi verirse .glikoz içince mideniz bulandimi.ne kadar bekleniyor. Benim bir arkadaşim yatirdi hemşire o gün yaninda limon getir içtikten sonra limon ye miden bulanmasin demiş ama duyan varmi böyle bişey.

Ben istifra ederim diye korkuyorum

bende yarından sonra gidiyorum dr.a şeker yüklemesi için
tatlıyla çok aram yok benim zaten korkuyorum şimdidenlaelaelaelaelae:bbo:
kardeşimde benimle gelecek bakalım inşallah sorun çıkmaz kızlar
bebeğim iyi olsunda katlanırız buna da değil mi?yerimseniben

kıslar ben az önce aldım sonuçları ama malesef kötü.... şekerim yüksek çıktı yarın sabah dozajı arttırılarak yeniden test yapılacak ay nasıl dayanacagım bilmiyorum artık umarım sorun olmaz korkuyorum acıkcası

geçen hafta bana da yapıldı. aç karnına gittim önce kan aldılar. sonra 1 bardak şekerli su içtim içmesi biraz zor sayılırdı. sonra ne su ne ekmek hiçbirşey yemeden içmeden 1 saat bekledim. o sıra midem bulandı işte. çünkü zaten açtım bir de onu içince biraz kötü oldu. Ama klimanın karşına geçtim bekleme odasında rahatladım. biraz dolaştım falan oyalandım. tam bir saat sonra tekrar kan aldılar. Şeker yüklemesi sonrası şekerim alt sınırda çıktı. zten benim şekerim düşer devamlı. Halsizlik yapar . o yüzden doktor çok güzel dedi. yüksek olması kötüymüş rejim verliyormuş.ben rahatım çok şükür. aksine az ve sık yemem gerek aç kalmamam gerekli yani. Böyle işte inş.herkesin sonucu iyi çıkar.

kıslar ben az önce aldım sonuçları ama malesef kötü.... şekerim yüksek çıktı yarın sabah dozajı arttırılarak yeniden test yapılacak ay nasıl dayanacagım bilmiyorum artık umarım sorun olmaz korkuyorum acıkcası

canım geçmiş olsun bende yarından sonra gidicem
inşallah yarın ki testinde herşey iyi çıkar canım:1hug:

derincim sonucunun iyi çıkmasına sevindim canım
bende korkuyorum bu testten inşallah benim ki de iyi çıkar bizede dua et olur mu?

benimde dün yapıldı.allaha şükür bir sorun yok.benden bir defa kan aldılar..niye sizden 2-3defa aldılar ki...

Sekretercim,
İnsallah yarın hayırlı haberlerle gelirsin buraya. Eger seker yuksek cıkarsa da hiç dert etme, ben sekeri tavan yapmış ama harika saglıklı bebekler dunyaya getirmiş kişiler tanıyorum. Sonucta hepimizin ayrı ayrı problemleri olabiliyor. Umarım senin ki de rahat aşılabilen bir poblemdir. Sıkıntı ve panikten uzak dur ve iyi olumlu şeyler düşünmeye çalış. Benim en kötü günlerimde yapabildiğim en iyi şey buydu ve pozitif olmak cok işime yaradı.
Sevgiler ve acil sifalar

Sekretercim geçmiş olsun. Benim de perşembe günü ölçülecek bakalım inşallah güzel sonuç alırım.

merhaba kızlar bende ayın altısında gıdıcem seker testı yaptırmaya ınsallah problem cıkmaz
sekretercım gecmıs olsun canım umarım bı sorun cıkmaz :nazar:

canım geçmiş olsun.yarın iyi haberlerini bekliyoruz

X