Aşılama Klomen ve Pregnyl iğnesi kullananların paylaşım alanı..

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
mrb kızlar nasılsınız .. aşkböceği canım ne yaptın varmı bi gelişme sende...
bebeğimi göremedim o nasıl adet gördümü acaba
deasycim canım denk düşemedik bir türlü nerelerdesin kıs...

evet tatlım oldum ama kanama göremedim leke leke oldum sadece halada leke geliyo yarın normalde reglemin son günü doktora gidicem muayene için kist falan olşmuşmu ona baktırcam

Merhaba kislar ben adet oldum ama dr yine gonaphane verdi galiba yine catlatma iğnesi olucak bakalim hayirlisi allahtan rabbim isteyen herkese hayirlisini versin amin

iyiki sizlerle tanıştım ya
valla bizi bizden başka kimse anlamıyor kızlar
ama doktorum çok iyi bir bayan
bebeğim senle meslegimizde aynı
kan gurubumuzda aynı
nerde oturyorsun canım

güngörende oturuyorum canım sen nerde oturuyosun ??? bu arada testi yaptırdınmı yaptırmadıysan yaaptırma bence ben bu ay 3 tane idrar 2 tane kan testi yaptırdım hem maddi hem manevi zarar valla pskolojisi alt üst oluyo insanın ama şimdi bir karar aldım kafamı boşalttım doktor bu ayda gel demişti tekrar ilaç verecekti iğne falan gitmedim valla biraz zaman geçsin sağlam yumurtalıklara bu yüklemenin yanlış olduğunu düşünmeye başladım ara verdim ilk defa regl böyle gecikti çünkü 1-2 ay daha denicem olmadı ameliyatımı olmayı düşünüyorum allah nasip ederse sende yapma gününü bekle olmazsa ölüm yok ucunda şunu düşünüp kendimi rahatlatıyorum rabbim eğer yazdıysa o istemesekte olacak ama yazmadıysa ne yaparsak yapalım olmaz biz tıbben gerekenleri yapıyoruz gerisi rabbimin bileceği iş rahat ol canım :1hug:

aa çok yakınız seninle canım
bende bahçelievlerde oturuyorum
tahlil yapmadım doktor eylül 1 de yapmamı söyledi
kısmet artık
yaradanım ol derse olur
o hayırlı vakit ve zamanları bilir
şu mubarek günlerde hiç birimizin kucağını boş bırakmaz inşallah
birde hangi hastaneye gidiyorsun canım

Merhaba kislar ben adet oldum ama dr yine gonaphane verdi galiba yine catlatma iğnesi olucak bakalim hayirlisi allahtan rabbim isteyen herkese hayirlisini versin amin

hayırlısı olur inşallah senin içinde tuana
sabır sabır ya sabır :emir_bebek:hihoyyyt

mrb ben kullandım ama sonuç negatif moralim bozulmuştu.inş senin olur.kasık agrısı yaptı kramp giriyodu.senağlamasenağlama

Kizlar size söylemek istediğim bir konu daha var
doktorum bana
bu son ay içerisinde günde en az 3 lütre su içmemi söylemişti o esnada sormayi unutmuştum fakat içtim tekrar kontrole gidene kadar
o zaman gittiğimde sordun neden su içmem gerekli diye su rahim tabakasini kalinlaştiriyormuş
bu kalinlaşmada yumurtalarin daha çabuk tüplere ulaşmasini sağliyormuş

doktorum bana
bu son ay içerisinde günde en az 3 lütre su içmemi söylemişti o esnada sormayi unutmuştum fakat içtim tekrar kontrole gidene kadar
o zaman gittiğimde sordun neden su içmem gerekli diye su rahim tabakasini kalinlaştiriyormuş

Canım ilk defa duydum bunu da. Ben bol su içerim, devam o zaman..

merhaba neşe
sana nasıl bir tedavi uyguluyor doktor
herhalde bu gidişle bizde prof olacaz bu konuda kızlar

bende klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ama olmadı:KK43: şimdi kendimi dinlenmeye aldım çünkü moralim çok fazla bozuldu artık.su içme olayını bilmiyodum ilk defa duydum böyle bişey. bu konuya yardımcı alternatif bilgisi ve püf noktası olan varsa bilmek isterim. hadi yaa anne olalım artık. allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar.....

aa çok yakınız seninle canım
bende bahçelievlerde oturuyorum
tahlil yapmadım doktor eylül 1 de yapmamı söyledi
kısmet artık
yaradanım ol derse olur
o hayırlı vakit ve zamanları bilir
şu mubarek günlerde hiç birimizin kucağını boş bırakmaz inşallah
birde hangi hastaneye gidiyorsun canım

amin inş. canım bu benim 2. doktorum ama devam etmeyebilirim buna aslında benim doktorum özel çapa millet hastanesinde deniz hanım canım ameliyatımıda ya ona yada bir profesöre yaptırıcam inş. sen nereye gidiyosun deniz hanımı tavsiye ederim çok iyi bir doktor muayeneside çok narin hiç canını yakmıyo insanın benim ailemin hemen hemen hepsi onun hastası her sorunu olan ona gidiyor genelde

doktorum bana

ya ben çok su içemiyorum ama bundam sonra içeyim bari:1hug:

bende klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ama olmadı:KK43: şimdi kendimi dinlenmeye aldım çünkü moralim çok fazla bozuldu artık.su içme olayını bilmiyodum ilk defa duydum böyle bişey. bu konuya yardımcı alternatif bilgisi ve püf noktası olan varsa bilmek isterim. hadi yaa anne olalım artık. allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar.....

amin arkadaşım hadi ama moral bozmak yok kadınlar güçlüdür kızlar unutmayalım bebeklerimiz gelecek allahın izniyle hadi yılmadan kızlar olacak inş. aylar ve ömür bitmedi çok şükür genciz ve sağlıklıyız eee o zaman durmak yok çalışmalara devammmmmmmm

kızlarrrrr şu avatarımdaki bebiş varya hepimizin öyle birer tane olacak allahın izniyleee kimse üzülmesin hadi bir söz verelim asla yılmak ve üzülmek yok ben bu ay böyle bir karar aldım çok üzüldüm ama sonra bunun bir fayda vermediğini ve beni hayattan tat alamaz hale getirdiğini gördüm en önemlisi unutmayınki gebe kalamamada stresin çok büyük bir önemi var yani kendimiz için eşlerimiz için ve bebişlerimiz için söz verelim yılmak ve kahrolmak yok hadi herkezin sözünü okumak istiyorum

söz verenler listesi

bebeğimmmm
hadi kızlar buyrun liste ekleyerek arttıralım

nilüfercim bende safa hastanesine gidiyorum
medical parka gittim ilk önce hiç memnun kalmadım
bütün testler abuk sabuk çıktı
bende şimdiki doktorumdan çok memnunum
canım arkadaşımın biri bana bir dua vermişti
kısmetse onu okuyup bağışlatıcma bebek olması için
isterseniz sizlerede veririm dua yı

birde arkadaşımın birine istihareye yatmasını rica etmiştim.
allah razı olsun oda yatmış c.tesi günü
güzel görmüş rabbime şükürler olsun

Zekeriyya Aleyhisselamın çocuğu olmuyordu. Hanımını ve kendisi de ihtiyardı. Çocuğu olmasını çok arzu ediyordu. Zekeriyya Aleyhisselam Rabbine gizlice şöyle yakardı:

“Ey Rabbim beni yalnız başıma bırakma. Çünkü Sen Varislerin En Hayırlısısın.” Bunun üzerine Cenab-ı Hakk katından kendisine Cebrail Aleyhisselam tarafından Yahya müjdelenenir. Enbiya Suresi’nin 89. ayetinde kelam-ı ezeli olarak talim edilen bu duadan başka, Zekeriyya Aleyhisselam’ın Al-i İmran’ın 38. ayetinde de evlat isteme duası zikredilir:

“Ey Rabbim bana Senin katından lütuf ve kereminle tertemiz bir çocuk ihsan et. Muhakkak Sen duaları İşitensin.”

nilüfercim bende safa hastanesine gidiyorum
medical parka gittim ilk önce hiç memnun kalmadım
bütün testler abuk sabuk çıktı
bende şimdiki doktorumdan çok memnunum
canım arkadaşımın biri bana bir dua vermişti
kısmetse onu okuyup bağışlatıcma bebek olması için
isterseniz sizlerede veririm dua yı

olur tatlım yollada bakım bir bende ismi azam okumuştum bak onuda oku asla geri çevrilmez inş. ben rahatım o yüzden hayırlıysa olacak :dance:

X