Aşılama Klomen ve Pregnyl iğnesi kullananların paylaşım alanı..

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Dualarımız seninle bebeğim.İnşallah çatlar yumurtan da hamiş kalırsın bu ay hem kendini hem de bizleri sevindirirsin:)...

Dualarımız seninle bebeğim.İnşallah çatlar yumurtan da hamiş kalırsın bu ay hem kendini hem de bizleri sevindirirsin:)...

sağol canım çok heyecanlı ve endişeliyim acaba tutarmı ilk seferden neler yapmam lazım hiç bilmiyorum sanki yeni evlenecek gibiyim:roflol:

kızlarrrrrrrr yardım lütfen tavsiyelere çok ihtiyacım var benimki ilk tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim sakin olamıyorum çok şaşkınım ve korkuyorum ya olmazsa

doktor bir hafta sonra tahlil verdi progesteron orda belli olacakmış tutup tutmadığı daha öncesinde test yapsam çıkarmı acaba çok sabırsızım kaç gün sonra test yapsam çıkar

ben 2 kere klomen kullanıp iğne vurundum. iğneyi iki tozu birleştirip yaptırmıştım ve ikisinde de hamile kaldım. ancak ne yazıkki ikisini de kaybettim. ikisinin arasında kendiliğimden hamile kalmıştım, o da düşük oldu maalesef:KK43:

canım sende ne problem vardı ard arda neden düşük yaptığını araştırdımı doktorun bende perdeli rahim var mesela bu tarz rahim anomalileri olanlarda sürekli düşük oluyo rahim filmi çektirdinmi
:uhm:

bebeğim benim iğneyi vuralı tam 12 gün oldu adetimin geçmesini bekleyeceğim test yapmak için.. yani beni m daha yaklaşık bir haftam var test yapmak için eğer adet olmazsam hemen test yaparım... sende öyle yap bence canım...

bebeğim benim iğneyi vuralı tam 12 gün oldu adetimin geçmesini bekleyeceğim test yapmak için.. yani beni m daha yaklaşık bir haftam var test yapmak için eğer adet olmazsam hemen test yaparım... sende öyle yap bence canım...

canım doktor senden tahlil istemedi bana doktor ayın 8 zinde gel yaptır tahlili bakalım dedi
senin baya geçmiş iğne olalı

daha erken deilmi sence iğneyi vuralı ongün olucak ve test yapıcan olmazki canım değerin çok az çıkar bence tam 14. günde yaptır.. bekle valla o kadar erken yaptırma ya..
bende haftaya yapıcam testi ama belirtiler başlamadan yapmak istemiyorum bir kaç gün önce kasıklarımda ağrı vardı bide belimde şimdi hafif hafif var göğüzlerimde azcık şiştiler ve ağrıyolar bakalım hayırlısı canım...

seninde ilkmi canım daha önce denemişmiydin bu iğneyi acaba yumurta çatlarsa kesin hamile kalınıyomu anlamıyorum benim yumurtalarım zaten çatlıyodu kafam çok karışık

daha erken deilmi sence iğneyi vuralı ongün olucak ve test yapıcan olmazki canım değerin çok az çıkar bence tam 14. günde yaptır.. bekle valla o kadar erken yaptırma ya..
bende haftaya yapıcam testi ama belirtiler başlamadan yapmak istemiyorum bir kaç gün önce kasıklarımda ağrı vardı bide belimde şimdi hafif hafif var göğüzlerimde azcık şiştiler ve ağrıyolar bakalım hayırlısı canım...

ayyyy içim hopladı inş. hamilesindir ya maşallah çok sabırlısın ben olsam şimdiye yaptırmıştım bile:dance:

canım valla benimde ilk iğnemdi ama nedense çok rahatım heyecanlıyım ama rahatım yani test konusunda..yani beklemek taraftarıyım. canım sabır çek ende benim gibi.. canım çok hüsrana uğradığım için test konusunda çok korkuyorum...

canım valla benimde ilk iğnemdi ama nedense çok rahatım heyecanlıyım ama rahatım yani test konusunda..yani beklemek taraftarıyım. Canım sabır çek ende benim gibi.. Canım çok hüsrana uğradığım için test konusunda çok korkuyorum...

sultan ya bende bugün acayirp bir ruh hali var tepelere ziplayasim geliyo sanki enerji içeceği içmişim kalbim firlayacak ben günümü 1 saat geçsem test yapari benim için çok zor şu rahatliktan buraya doğru bir üfle lütfennnn

canım sende ne problem vardı ard arda neden düşük yaptığını araştırdımı doktorun bende perdeli rahim var mesela bu tarz rahim anomalileri olanlarda sürekli düşük oluyo rahim filmi çektirdinmi
:uhm:

canım rahim filmi çektirmedim hiç. dr.um gerek yok dedi. benim de rahmim hafif geriye dönük ama bildiğim kadarıyla ondan bir problem yok. araştırma yeni yaptırıcaz. son kürtajımdan sonra daha adet olmadım, bekliyorum. bitince gidicem pıhtılaşma ve kromozom anomalisi yaptırıcaz. hayırlısı inşallah hepimiz için...kan değerlerim hormon testlerim hep normal.

canım rahim filmi çektirmedim hiç. dr.um gerek yok dedi. benim de rahmim hafif geriye dönük ama bildiğim kadarıyla ondan bir problem yok. araştırma yeni yaptırıcaz. son kürtajımdan sonra daha adet olmadım, bekliyorum. bitince gidicem pıhtılaşma ve kromozom anomalisi yaptırıcaz. hayırlısı inşallah hepimiz için...kan değerlerim hormon testlerim hep normal.
canım benim inş. hepimiz bir an önce alrız bebeklerimizi kucağımıza:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::dance:

deasy igne vurulduktan 1 hafta sonra cıkıyomu sonuc igneyi ilk vurulusunmu???

bana doktor 1 hafta sonra gel progesteron tahlili yaptır tuttumu bir bakalım dedi demekki 1 haftada sonuç çıkıyo ama kan bu hormon testinde herhalde idrar tahliliin hemen sonuç vereceğini sanmam kızlar

bende geçen ay ilk kez klomen kullandım arkasından çatlatma iğnesi ve aşılama yapıldı ama hamile kalamadım...umutlar agustosa kaldı...allah hepimizin gönlüne göre versin....

BENDE BU AY İLK DEFA KLOMEN VE ÇATLATMA İĞNESİ KULLANDIM...:Saruboceq:
ADETİN 12.GÜNÜ YUMURTALAR
18,6 VE 16,6 MM BOYUTLARINDAYDI....
O AKŞAM YANİ 12.GÜNÜ AKŞAMI 10000 LİK ÇATLATMA İĞNESİ VURDURDUM.
TEST İÇİN ADET GÜNÜMÜ BEKLEYECEĞİM.....
NE KADAR GEÇ ÖĞRENİRSEM O KADAR İYİ OLUR HERALDE:1no2:
EN AZINDAN TEST YAPANA KADAR Bİ UMUDUM OLUR...:bbo:

BENDE BU AY İLK DEFA KLOMEN VE ÇATLATMA İĞNESİ KULLANDIM...:Saruboceq:
ADETİN 12.GÜNÜ YUMURTALAR
18,6 VE 16,6 MM BOYUTLARINDAYDI....
O AKŞAM YANİ 12.GÜNÜ AKŞAMI 10000 LİK ÇATLATMA İĞNESİ VURDURDUM.
TEST İÇİN ADET GÜNÜMÜ BEKLEYECEĞİM.....
NE KADAR GEÇ ÖĞRENİRSEM O KADAR İYİ OLUR HERALDE:1no2:
EN AZINDAN TEST YAPANA KADAR Bİ UMUDUM OLUR...:bbo:

kesinlikle cnm bekle zaten iğnaden 14-16 gün sonra hemen regl oluyorsun eger hamilelik yoksa umarım hayırlı haber verirsin tatlım...a.s.

X