Aşılama Klomen ve Pregnyl iğnesi kullananların paylaşım alanı..

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

beyz@

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
247
0
arkadaslar ben bu ay klomen kullandım ve bugunde pregnyl ignesi yaptırdım aranızda bu ılac ve ıgneyı ılk kullandıgı ay hamıle kalan varmı ?

canım bende ayın 21 inde preglyn iğne oldum ama ben klomene benzeyen gonapheni kullandım... 8 gün oldu iğne olalı sadece kasıklarımda ve belimde ağrı var.. ilk defa oldum bende umarım hamile haberini veririm burdan canım. sen ne zaman yaptırdın...

kizlar merhaba ben de il defa bu ay klomen kullandim.bu gün adetimin 12.günü...
Yumurta takibine gideceğim bu gün...
Yumurtalarin gelişimine göre değerlendirecek doktorum muhtemelen 3-4 gün içinde vurulurum bende iğneyi.
Siz iğneyi kaçlik ve kaç adet vuruldunuz ve adetin kaçinci günü vurldunuz acaba...
Yumurtalar kaç mm idi...

beyaz melekcim ben adetimin tam 12. günü vuruldum iğneyi 2 taneydi sağ tarafımda gelişmişti ikiside... benim yumurtalarım çok çabuk geliştiği için 12. günde yumurtalarım 20 mm olmuştu düşün.. ama herkesin farklı tabi... seninde muhtemelen 14. günde vurulur iğnen.. benim iğnem 2 adet 5000 lik preglyn 2 sini birleştirdi bi seferde vuruldum.. yani 10000lik oldu

sultan 49 canım bende bugun vuruldum ıgneyi benimde iki gündür kasıklarımda agrı var sen ilk defamı kullanıyosun

Ben hapi 3 defa ama iğneyi ilk defa vuruldum canim.. Gün aşiri ilişki dedi drum birde iğne vurulduktan 36 saat sonra ilişki dedi..

bende adetimin 14 gününde kullandım o iğneyi o değişik bi iğne bi toz iki sıvı karıştırmışlardı ama zaten onun doktor reçetede belirtiyor hakkımızda hayırlısı olsun inş moralinizi bozmayım ama o kasık ağrısı olsada malesef kesin bi belirti değil hatta benim kan değerlerim karşısında doktor hamile olma olasılığın çok yüksek demişti üstünten 2 yıl geçti ahhh ahhhh

banada igneyi sabah vurdur ogun gece yarısı iliskide bulunun 36 saat sonra bidaha dedi igne agrı yapıyomus sanırım bu agrılar nezamn baslıyor

Canim benim sadece kasik ağrisi yapti başka da hiç bir problem yok ... Kasik ağrilarim yeni başladi...

aslında ben buay hamile kalmak istemiyodum hafta sonu tatile gidicez agrım olurda tatilim mahvolur dıye korkuyorum duydugum kadarıyla ilk kullanmada hemen hamıle kalınmıyomus yınede allah bılır hakkımzda hayırlısı olsun

banada igneyi sabah vurdur ogun gece yarısı iliskide bulunun 36 saat sonra bidaha dedi igne agrı yapıyomus sanırım bu agrılar nezamn baslıyor

canım iğne ağrı yapmıyo tedirgin olucak bişi yok yumurtalıklar az biraz fazla gelişiyo yasırnaşık şey ondan azcık kasık ağrısı oluyo:1rolleyes:

bende gonaphene ve menogon kullandım.çünkü yumurtam çok zor oluştuğu için dozu yüksek tuttu.pazar günü pregnyl iğnemi vuruldum.doktor iğnenin vurulduğu akşam ve ertesi akşam denememizi söledi.ilk gün biraz kasık ağrım oldu. bende beklemedeyim inşallah allah herkesin gönlüne göre verir.bu mübarek kandil günü rabbim dualarımızı boş çevirmez.3 yıllık ewliyim.2 yıldır istiyoruz ama olmadı....

kızlarrrr!bende klomen kullandım ve geçen hafta prengly igne vuruldum.ve bugün öylesine bir test yapayım dedim,sonuç pozitif,ama ben cok korkuyorum ikinci çizgi açık pembe çıktı.ilk hamileligimdede öyleydi ve 20 gün sonra düşük oldusenağlamaşimdi sevinemiyorum bile korkuyorum ya buda öyle olursasenağlama

deasy igne vurulduktan 1 hafta sonra cıkıyomu sonuc igneyi ilk vurulusunmu???

deasy igne vurulduktan 1 hafta sonra cıkıyomu sonuc igneyi ilk vurulusunmu???

cnm evde yoktum şimdi gördüm yazını.evet igneyi ilk vuruluşum.bende bugün öylesine bi yapayım dedim.silik çizgi çıktı.çok açık pembe.ama eczaneye sordum yoktur şimdi belli olmaz dedi.e peki bu çizgi niye çıktı dedim,ilaçların etkisindendir dedi,bende anlamadım yani ilk defa böyle bişy başıma geldi.bekliyorum şimdi 10 gün sonra yine yapıcam artık.eczacılar umudumu iyice kırdı gerçi ama yinede ben o hissi taşıyorum hamileyim gibi geliyor.

ben 2 kere klomen kullanıp iğne vurundum. iğneyi iki tozu birleştirip yaptırmıştım ve ikisinde de hamile kaldım. ancak ne yazıkki ikisini de kaybettim. ikisinin arasında kendiliğimden hamile kalmıştım, o da düşük oldu maalesef:KK43:

deasy canım umarım hamilesindir hayırlı haberlerini bekliyorum polikistik over varmıydı sende

kızlarrrrrr banada doktor bu ay klomen verdi 5 gündür kullanıyorum aslında hiç bir yumurtlama problemim ve hormon sorunum yok ama gebe kalamadım yarın kontrolüm var acaba banada bu çatlama iğnesinden vuracaklarmı sizce ayrıca bugün sağ tarafımda kalktığımdan beri şiddetli bir ağrı vardı şimdi baya hafifledi ilaçtanmı acaba yoksa kistmi oluştu çok gegin ve tedirginim bilgilerinizi ve paylaşımlarınızı bekliyorum (bu arada perdeli rahime sahibim)

X