Idrar testi tek çizgi çikip hamile olan varmi??????

E

elçinzeynep

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elçinzeynep
ya kıslar benım 6 gun gectı hala tık ama ıdrar tetslerınde tek cızgı cıkıyo sızce dogrumudur bu gune kadar olsa cıkardı dımı bakıyorum yazılarınıza 2 gun adetı gecen de cıft cızgı yada sılık cızgı bende cıkmıyo ozman ben hamıle degılmıyım gecne aykı ıgeneler yuzune mı bukadar umıtlenmem senağlama allahım su muberk uc aylarda sen duy sesımızı ya rabbım ısteyen herkeze hayırlısyla .hayırlı nesıller ver (amin) şu mubarek kandıl gune sen acılan ellerımızı bos cevırme ya rabbım:nazar:

Ben 5 haftalık hamile iken tek çzgi çıkmıştı fakat benim hislerim farklıydı doktora gittim ultrasyonda çıktı.Bazen idrar testleri çıkmıyor güvenmemek lazım.

Ben 5 haftalık hamile iken tek çzgi çıkmıştı fakat benim hislerim farklıydı doktora gittim ultrasyonda çıktı.Bazen idrar testleri çıkmıyor güvenmemek lazım.

hıslerım farklıydı erken acıklarmısın bıde ne gıbı belırtıler vardı ??

ya kıslar benım 6 gun gectı hala tık ama ıdrar tetslerınde tek cızgı cıkıyo sızce dogrumudur bu gune kadar olsa cıkardı dımı bakıyorum yazılarınıza 2 gun adetı gecen de cıft cızgı yada sılık cızgı bende cıkmıyo ozman ben hamıle degılmıyım gecne aykı ıgeneler yuzune mı bukadar umıtlenmem senağlama allahım su muberk uc aylarda sen duy sesımızı ya rabbım ısteyen herkeze hayırlısyla .hayırlı nesıller ver (amin) şu mubarek kandıl gune sen acılan ellerımızı bos cevırme ya rabbım:nazar:

cnm ya benimde günüm geçmeden yaptım tek çizgi bende bilemiyorum ki inşallah hamişsindir bende inşallah:1hug: ya kimi kızların 4gün kala yapıo çıkıyor bizde neden çıkmıyor:çok üzgünüm:

canım benimde adetimden yedi gün geçti idrar tahlili yaptım tek çizgi kasığımda ağrılar bel ağrıları hamile sanıyosun ama çıkmayıncada üzülüyosun genelde idrar tahlilleri doğru gözteriyo ama yanılma payları vardır muhakkak.hala bende adet göremedim çok kötü bi durum allah yardımcın olsun

canım kendi kendini yedin kaç gündür git bir kan tahlili yaptır rahatlasın için var yada yok belli olur sende düşünmekten kurtulursun inşallah hamişsimdir hadi bekliyoruz

kızlar sagolun ya kan testı yapmaya gıtmeye korkuyorum negatıf cıkcak dıye olmadıgını bıle bıle umıtlenıyorum bole ıdarar testı yanlıstır gostermıyodur dıye kendımı avutuyorum ınsallah hamısımdır alahım duysun hepımızın sesını bıze de hayırlı bı melek gondersın ınsallah :nazar:

canım anlıyorum seni ama böyle için içini yemektense yaptır bence yoksa ble ki inşallah vardır çalışmalara devam sen ne zamandır istiyordun

canım anlıyorum seni ama böyle için içini yemektense yaptır bence yoksa ble ki inşallah vardır çalışmalara devam sen ne zamandır istiyordun

bu 4. ayım ama ıcımde bı korku var sankı nıye krunmadıgımız halde olmuyo acaba hıcmı cocugum olmıcak dıye doktora bıle gıtmek ıstemyorum

Canim benim ben sana o kadar diyorum git kan testi yaptir çiksin ne olduğu
sen huzursuz olunca bende meraklaniyorum

Ah be güzelim 4 aydır uğraşıyorsun bu kadar üzüp kendini hırpalama..
Biz eşimle bebek yapmaya karar verdiğimizde hemen oluverecek zannettik,bir yıl korunmadık tam artık doktora bi gidelim kontrol olalım dediğimiz sırada baktık ki hamileyim...:emir_bebek:
Ama psikolojin etkiliyo bence sakın takma kafana ve yumurtlama dönemlerini kaçırma...

Benim de 1 hafta geçmişti tahlil yaptığımda,tek çizgi çıktı. Teste güvenerek evde temizlik yaptım,mobilyaların falan yerini değiştirdim. Aradan 2 gün kadar geçti kan tahlili yaptırmaya karar verdim ve 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim. İlk hamileliğimde düşük yaptığım için çok dikkatli olmam gerekiyordu,riskli bir hamilelik geçireceğimi biliyordum ama teste güvendiğim için az kalsın yeniden bebeğimi kaybediyordum. Hamileliğimi yatarak ve ilk 3 ay kanamalı olarak geçirdim.

Kısaca evde yaptığın teste kesinlikle güvenme,mutlaka kan tahlili yaptır. Sonuç ne çıkarsa çıksın önemli olan senin gerçeği öğrenmen ve hayatını ona göre yaşaman.

tek çizgide gebelik olma şansı çok düşük hatta yok gibi

kimyagere katılıyorum 1hafta sonra muhakkak kan taliliniyaptır eğer gebe değilsen bile sorunun ne olduğu konusunda bilgi edinir ona göre gerekeni yaparsın böyle nereye kadar bekleyeceksin cesaretini topla artık geç bile kaldın:KK66:

bencede kan tahlili kesin sonuç veriyor yaptır ve rahatla nereye kadar bekleyecen bende cumaya yaptıracam kan tahlili inş hamiş oluruz:))):1hug::nazar:a.s.

İlk hamileliğimde tansiyonum sürekli düşüyordu. Test aldım tek çizgi çıktı. Adetim geçikince bir hafta sonra yeniden test yaptım. Çift çizgi çıktı. Hayırlısı olsun canım. Haberlerini bekliyoruz.

İlk hamileliğimde tansiyonum sürekli düşüyordu. Test aldım tek çizgi çıktı. Adetim geçikince bir hafta sonra yeniden test yaptım. Çift çizgi çıktı. Hayırlısı olsun canım. Haberlerini bekliyoruz.

tek çizgi adetin gecikmeden önce mi yapmıştın?

elçincm nerdesin yaptın mı test çok merak ediyorum çok dua ediyorum canım senin için inşallah hamişsindir.

Arkadaşlar dünde yazmıştım regl günüm olduğu halde beyaz akıntım devam ediyor die hala da regl olmadım ve dün regl günümde dayanamadım test yaptım maalesef tek çizgi çıktı:KK43:( regl günü yapılan test sağlıklı mı yoksa yine regl olmazsam tekrarlamalı mıyım nolur yardımcı olun ilk kez böyle bi durum olduğu için testi erkenden yaptım ama şimdi de çok üzgünüm:KK43:((

canım belli olmaz ki o.. kimilerinde adetten bir kaç gün önce kimi adet günü kimi de adet tarihinden 10 gün sonra çıkıyor.. bekliceksin mecburen başka çaren yok :KK43:
bende 4 aydır uğraşıyorum.. bu ay ilk defa hiç aksatmadan 2 günde bir düzenli ilişkiye girdim :)) bakıcam bu ay bu kadar düzenli ilişkiye rağmen olmazssa doktora gidicem
belki çıkmicak bişey tabi ama en azından kafam rahat eder :)

acele etme bir kaç gün sonra bir daha dene.. kendini de çok dinleme.. ben ilk denediğim ay midem bulanıyordu.. psikolojik herhalde :::)) ve iki aydır 36. günümde adet görüyorum.. kafayı yeedim anlican düşün düşün..

inşallah sende bende burdaki isteyen herkes de tez zamanda kendisine eşine ve ailesine bebek sürprizi yapar:KK74:

X