hamilelik belirtilerinde kasık ağrısı yaşayan var mı?

Selam kizlar.3 yildir evliyim.1 bucuk sene hap kullandim korundum.hapi biraktigim ay kimyasal gebelik gecirdim.1 senedir korunmuuyoruz. bebek icin de bi caba sarfetmiyoruz.hani spermi iceride bekltme gibi.adetm son 5 aydir surekli 15 gun ileri atiyodu yeni normale dondu.daha adetme2 hafta var ama sol kasgmda igne batmalari oluyo adet oluck gibi sanki.hamile olabilrmiym

hamile arkadaşımasordum onda da aynısı olmuş ve hala devam ediyormuş oda ftil kullandıktan sonra hamile kaldı bende bu ay ftil kullandım kafam karıştı adet ağrısı olsa benim adet ağrım en erken 5 gün önceden filan başlardı birde bel ağrım var tabi
Merhaba ben de yeni katıldım birsey sormak istiyorum

Merhaba ben yani katıldım birşey sormak istiyorum yardımcı olabilir misiniz acaba?

Merhaba bayanlar, ben ekim ayında gebe kaldım prolaktin yüksekliğim vardı 3 hafta dostinex kullanırken gebeliği öğrendim, 5 haftalıkken düşük oldu ve hiç bir belirti yaşamamıştım sadece adetim geçtikten 4 gün sonra yerleşme kanamam olmuştu damla şeklinde 3 gün sürmüştü. Düşük yaptığım aydan itibaren hep 28 günde bir görüyorum adetimi düzenli olarak. Şuanda bir kaç gündür göğüslerim aşırı şişti mide yanmam oluyo bazen, bi kaç gün önce küçük bi baş dönmesi geçirdim. Göğüslerimde ve kasığımda batmalar oluyo. 4 gün sonra adet günüm biz korunmadık 3 gün öncesine kdr, sizce gebelik var mıdır

Bende de kasık ağrısı var kızlar ama sadece sabahları yataktayken oluyor uyurken bile farkkedebiliyorum adetime 5 gün kaldı ama bu ağrı 8-9 gündür farkkedilir derecede var sanki adet olucakmışım gibi ve sadece sabahları inşallah bebişe işarettir

Merhaba arkadaslar benim 6 gün gecio adetim ve idrar testi yaptım negatif cıktı ama böle olmazdı hastalancam zaman yatakda yatar ilac alırdım bu ayolmadı iki gündür hafif kasıklarımda batmalar kramp seklinde agrılar olup gecio bide bu bir haftadır sürekli acıkıyorum hiç bi belirti yok baska arada hafif bel agrısı bide cok az beyaz akıntı okadar sizce hamilemiyim kan testi yaptırmak istiyorum bi yandanda ayaklarım gitmiyo hastaneye bekliyorum hamilemiyim acaba

X