hamilelik belirtilerinde kasık ağrısı yaşayan var mı?

arkadaslar benim adetımede 2 gun kaldı ıns olmam allahın ıznıyle kasık karın ve bel agrım 10 gun onceden nasladı ya delırcem allahım ıstıyen herkeze nasıp etsın amiiiinn

arkadaslar benim adetımede 2 gun kaldı ıns olmam allahın ıznıyle kasık karın ve bel agrım 10 gun onceden nasladı ya delırcem allahım ıstıyen herkeze nasıp etsın amiiiinn

inşaallah sevınırsın tatlım. amin hepımız için. gögus ucu agrısı da çok oluyor ama hıç bırşey hıssetmeyenler de oluyormuş. ınşaallah bebiş belırtılerıdır bunlar.

bende aranıza yeni katıldım benimde kasıklarım bir haftadan beri ağrıyo ve bacaklarıma kadar vuruyo önce adet olmadan 1 gün önce ağrırdı ama bu ay öyle olmadı bi kaç gün öncesinden başladı göğüslerimde çok ağrıyo özellikle koltuk altıma doğru olan yerde çok ağrı var acaba bunlar hamilelik belirtileri olabilirmi adetime 1 gün var am:nazar:a bimiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.

canım biraz sabret inş hamilesindir ama hayal kırıklığna uğramaman için söylüyorum adet belirtileri hamilelik belirtileri gibi olabiliyor...

cevap verdiğin için teşekkür ederim ama ben adet olmadan 1 gün önce ağrırdı şimdi b kaç gün öncededen başladı sanki olacakmış gibi ama bişey yok bugün adet günüm ya da yarın bakalım ne olacak Akkah herkese hayırlısını versin.

Bende aranıza yeni katıldım.bizim daha ilk ayımız ama regl tarihini beklemek çoook zor.beklemek ve hastalanmamayı dilemekten başka bişey gelmiyor elimden.daha adetime 2gün var ama 13gündür kasık ağrım var sol bacağımda kasma var ve mide bulantımda var.birde az önce pembe bir akıntı geldi acaba hastalanacak mıyım :KK43: gidip test almak ve uygulamak istiyorum ama korkuyorum ya negatif çıkarsa diye.daha ilk aydan böyle ise gerçekten işim çok zor :KK43:

bende 9 haftalık hamileyim,çok takip ettim ne değişiklikler gözlerim diye regli olacakmışım gibi bekledim aynı belirtiler,sadece göğsümde sivilcelenmeler oldu,kasık ağrıları durduk yere değilde yatakta sağa sola dönerken ani bir karmp tarzında oldu.Burdan anladımki hamile olabilirim diye gerçekten çıktı.

bende 9 haftalık hamileyim,çok takip ettim ne değişiklikler gözlerim diye regli olacakmışım gibi bekledim aynı belirtiler,sadece göğsümde sivilcelenmeler oldu,kasık ağrıları durduk yere değilde yatakta sağa sola dönerken ani bir karmp tarzında oldu.Burdan anladımki hamile olabilirim diye gerçekten çıktı.

Benimde yumurtalama dönemim bittikten sonra kasık ağrılarım başladı gögüslerim şişti ve üzerinde sivilceye benzer şişlikler oluştu bugün beklenen adetim olması lazım ama inş. olmam

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bayaa bir zamandır forumu netten takip ediyordum sonunda bende aranıza katıldım
19 aylık evliyim yaklaşık son 2 aydır çocuk çalışmalarına başladık ve niyet ettiğim günden beri yumurtladığım günler ve adet günlerimi not alıyorum adet döngüm 28 günde bir oluyor benim son adet olduğum tarih 26 şubattı ve ogünden itibaren sayınca 14,günüm yanı yumurtlama günüm 11 mart fakat biz yumurtlamadan birgün önce ilişkiye girebildik (10/03/2011) ve yumurtlamadan sonra
(12/03/2011) girebildik fakat ilişkiden 7,8 gün sonra şiddetli kasık ağrıları çimciklenirmiş gibi yada batmalar oldu adetime 5 gün falan varkende bikini bölgemin üst kısmında iğne batmasıı gibi ağrılar ve kasıkalrımdada aynı şekilde oldu bu batmalar ilk zamanlarda olunca daha adetime var diyodum sonra çekilmeler falan olunca dikkat edilicek şekilde çekilmeler ve batmalar olunca çok dikkatimi çekti ilk defa böyle oluyorum bugun normalde adet olmam gerekiyordu halaa sağ kasıpım ara ara sancı yapıyor hafif akıntı var umarım hasta olmamm :KK43:(( lütfen deneyimli arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum ..:KK49::KK49:

merhaba arkadaşlar aranıza bende yeni katıldım.Bende herkes gibi bir bebiş istiyorum.Bir sorum olacaak.Bu ayın 13 ünde hastalandım.şuanda sağ kasığımda şiddetli ağrı,batma var ve karnımda şişkinlik var.Sizce bu hamilelik bielirtisimidir?Yoksa çok mu erken bu belirti için?

merhaba arkadaşlar benim adetime 13 gün varken başladı kasık ağrılarım her an regl olacakmışım gibi 8 gün var ve hala devam ediyor sizce doktora gideyim mi? yoksa önemsemeden bekleyeyim mi?
kanda çıkar mı sizce?aranızda böyle olan var mı?:1shok::çok üzgünüm:

slm arkadasim,

aynisi bende de oluyor adetime 14 gun varken basladii, ama beklemede fayda var sanirim

:44:

aynen canım benimde öyle hatta eşime dedim ben adet olurken bile bu kadar sancı çekmedim diye bi geliyor bazen olduğum yerde kalıyorum inşallah bende hamileyimdir şafak 5 ama günler geçmiyor eğer değilsemde düşünmekten gecikicek biliorum...

canım öncelikle tebrik ederim...Allah analı babalı büyütmesi nasip etsin.bende hep erken olucam diyorum ama gelen giden yok çünkü her an adet olucakmış gibiyim inşallah bende hamileyimdir çünkü bu ağrılar bir umut oldu bana canım senin adetine kaç gün kala ağrımaya başlamıştı?benimde 4 gün var adetime inşallah hamileyimdir...:Saruboceq:

kızlar yaa gece gece benim de aklıma bunlar düştü, ''bu ay da olmadı adet olacağım'' derken. nolur dua edin benim için de... birdenbire çok istemeye başladım. Allahım nolur sen hakkımızda hayırlı bildiğin neyse onu nasip et bizlere. isteyenlere hayırlı,sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip olur inşallah...

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bayaa bir zamandır forumu netten takip ediyordum sonunda bende aranıza katıldım
19 aylık evliyim yaklaşık son 2 aydır çocuk çalışmalarına başladık ve niyet ettiğim günden beri yumurtladığım günler ve adet günlerimi not alıyorum adet döngüm 28 günde bir oluyor benim son adet olduğum tarih 26 şubattı ve ogünden itibaren sayınca 14,günüm yanı yumurtlama günüm 11 mart fakat biz yumurtlamadan birgün önce ilişkiye girebildik (10/03/2011) ve yumurtlamadan sonra
(12/03/2011) girebildik fakat ilişkiden 7,8 gün sonra şiddetli kasık ağrıları çimciklenirmiş gibi yada batmalar oldu adetime 5 gün falan varkende bikini bölgemin üst kısmında iğne batmasıı gibi ağrılar ve kasıkalrımdada aynı şekilde oldu bu batmalar ilk zamanlarda olunca daha adetime var diyodum sonra çekilmeler falan olunca dikkat edilicek şekilde çekilmeler ve batmalar olunca çok dikkatimi çekti ilk defa böyle oluyorum bugun normalde adet olmam gerekiyordu halaa sağ kasıpım ara ara sancı yapıyor hafif akıntı var umarım hasta olmamm :KK43:(( lütfen deneyimli arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum ..:KK49::KK49:
merhaba feros. ne oldu hamile misin diye merak ettim. ben de heyecanlı bi bekleyiş içerisine girdim çünkü.inşallah hayırlısıyla hamileyimdir.. sen de hamilesindir inşallah

Merhaba Hanımlar.Bizde esımle bebek yapmaya karar verdık ve daha adetime 8 gün var ama sanki adet olucakmısım gibi kasıklarım ve belim agrıyo.Ama daha var bide benim adet agrılarım once baslamaz adet olduktan sonra baslar.Bu durum neye işaret bilen varsa yardımcı olsun yaa acaba hamılemıyım dahada var ya detımee gunler gecmıyorrr...Yardımm lutfenn??

Merhaba Hanımlar.Bizde esımle bebek yapmaya karar verdık ve daha adetime 8 gün var ama sanki adet olucakmısım gibi kasıklarım ve belim agrıyo.Ama daha var bide benim adet agrılarım once baslamaz adet olduktan sonra baslar.Bu durum neye işaret bilen varsa yardımcı olsun yaa acaba hamılemıyım dahada var ya detımee gunler gecmıyorrr...Yardımm lutfenn??

selam kızlarr bnmde kasık agrılarım çok yoğun normnalde adet günümde cektiğim sancılarııı adetime 10 gün kala başladı 6 gün kaldı ama hala sanki adetmişim gibi kasıklarım ağrıyoo :KK59::KK59::KK59:

bu stresli bekleyişi yaklaşık 2 yıldır yaşıyorum .eşimle çocuk sahibi olmaya karar verdik bi sur denedik olmadı daha sonra doktora gıttım ve öğrendım kı çikolata kistim varmış . biraz bekledik doktorlar belki olur dediler. 7 tane doktor gezdim izmirde:) ve olmadı laporoskopiye ameliyat oldum. kasım ayında daha sonra zoladex diye iğne vuruldum göbeğimden 3 ay adet olamadım sonra adet gelsın diye ilaç kullandım iki aydırda yumurta takibi yapılıyo klomen kullanıyorum en sonunda mayısın 1inde çatlatma iğnesi oldum göbeğimden ve şu an beklemekteyım ben de aniden sol kasığıma ağrı giriyo nefesim kesiliyo anlayamadım nedenini ayrıca ilişki sırasında ağrım oluyo ayın 16sını beklıyorum hepimiz için hayırlısı arkadaslar ..

Kızlar ben de bu sabah ögrendim hamile oldugumu,o kadar mutluyum ki,inanamıyorumm hala:) ve asırı kasık agrılarım vardı 10 gündür felan her an regli olacakmısım gibi,bel ve bacak agrısı da dahil olunca fena oluyo walla,ama 3 günüm geçti test yaptım ve çift çizgisırnaşık şey Allah dileyen herkkese bu güzel duyguyu nasip etsinn

benimde adetim 3 gün gecikti.hareket ettikçe sağ kasğımda bişey oynuyo gibi oluyo battığını hissediyorum.karnımda bi şişlik var.bende mi hamileyim acaba :KK56:

benim adetim cok duzenli degildir. bazen bir iki gun once bazen de bir iki gun sonra olur. ama bu ay gecen ayki tarihten 4 gün geçti hala olmadım. gecen ayki tarihe gore bir gun gectiginde idrar testi yaptım bir sey cikmadi. sizce simdi yapsam degisir mi? hic olmadığı kadar gogusler sisti, kasık agrıları zaten hep vardır ama bir turlu adet olamıyorum. of kafam karısıyor. yarın bir daha test yapsam mı ne dersiniz?

slm kızlar ben yeni katıldım aranıza 10 yaşında bir çocuğum var şimdi 2.yi istiyoruz ama 10 aydır deniyoruz olmuyor.dr gittin hiç bir sorunun yok diyor :KK43:( ama olmuyor yaşımda geçiyor :KK43:(( benimle aynı sorunu paylaşanlar varmı?

X