hamilelik belirtilerinde kasık ağrısı yaşayan var mı?

M

meleğimsin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi meleğimsin
merhaba arkadaşlar benim adetime 13 gün varken başladı kasık ağrılarım her an regl olacakmışım gibi 8 gün var ve hala devam ediyor sizce doktora gideyim mi? yoksa önemsemeden bekleyeyim mi?
kanda çıkar mı sizce?aranızda böyle olan var mı?:1shok::çok üzgünüm:

• Konu Sahibi meleğimsin
hamile arkadaşımasordum onda da aynısı olmuş ve hala devam ediyormuş oda ftil kullandıktan sonra hamile kaldı bende bu ay ftil kullandım kafam karıştı adet ağrısı olsa benim adet ağrım en erken 5 gün önceden filan başlardı birde bel ağrım var tabi

• Konu Sahibi meleğimsin
Ümitlendirmek istemem ama arkadaşlar benim ilk hamilelik belirtim regl olacakmışım gibi kasık ağrıları ve müthiş bel ağrısı oldu. adetime 4 gün kala başladı ağrılar ve adetim 2geçtikten sonraki gün fena hale geldi ve doktora gitmek durumunda kaldım ve hamile olmuduğumu öğrendim :)
Umarım (tabi eğer istiyorsan) hamilesindir canım

• Konu Sahibi meleğimsin
canım bendede oldu kasık bel ve bacak agrısı cok adet olmama 20 gun varken balsadı adet olcagım gunden ıtıbarende sankı arada agrı gırer gıbı oluyo tamam bugun olcam dıyom ama olmuyom ınsallah hamıssındır kan testı ıcın bıraz daha bekle adetıne 5 gun kala fılan yaptır allahım gonlune gore versın bıde fıtıl kullandım emısıın ayıp olmassa o nu ne ıcın kullandın

• Konu Sahibi meleğimsin
sağol canım ya istemem mi hemde nasıl istiyorum 9. ay bu ay bekliyorum bakalım

• Konu Sahibi meleğimsin
ben 23. haftadayım hala kasık ağrılarım oluyor sık sık, sebebi rahim ve bağların genişlemesi

• Konu Sahibi meleğimsin
hamile arkadaşımasordum onda da aynısı olmuş ve hala devam ediyormuş oda ftil kullandıktan sonra hamile kaldı bende bu ay ftil kullandım kafam karıştı adet ağrısı olsa benim adet ağrım en erken 5 gün önceden filan başlardı birde bel ağrım var tabi

canım ya ne fitili bu ney için bana da adını veririmisin .

• Konu Sahibi meleğimsin
canım bendede oldu kasık bel ve bacak agrısı cok adet olmama 20 gun varken balsadı adet olcagım gunden ıtıbarende sankı arada agrı gırer gıbı oluyo tamam bugun olcam dıyom ama olmuyom ınsallah hamıssındır kan testı ıcın bıraz daha bekle adetıne 5 gun kala fılan yaptır allahım gonlune gore versın bıde fıtıl kullandım emısıın ayıp olmassa o nu ne ıcın kullandın

canım ftili akıntı için kullandım kesti de akıntımı ama şimdi çok az geliyor yine sen ne yaptım kan tahlili yaptır madın mı arkadaşım

ben 23. haftadayım hala kasık ağrılarım oluyor sık sık, sebebi rahim ve bağların genişlemesi

evet canım duymuştum bunu ama bu kadar erken olur mu ki? allah bebiş,ni sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

canım ya ne fitili bu ney için bana da adını veririmisin .

canım ben akıntım için lullandım ama bu ftiller akıntı,iltihap,enfeksiyon gibi rahatsızlıklar için kullanılıyor adı:KK43:ZALAİN)tek kullanımlık ben adetim bittikten sonra attım 3 gün sonrada ilişkiye girdim var gibi bu ay bakalım az kaldı öğrenicem ben sağlık ocağına gittim akıntım var dedim doktora o da bu ftili verdi.sende mi istiyorsun canım

canım ftili akıntı için kullandım kesti de akıntımı ama şimdi çok az geliyor yine sen ne yaptım kan tahlili yaptır madın mı arkadaşım

anladım canım.ben yaptırmadım kan testı daha korkuyorum negatıf cıkcak dıye dun ıdarar yaptım negatıf 3 mılyonluktu esımde tutturmus bugun daha ıyı bısı alayım belkı onda cıkar dıyo ama benım ben hem umıtlıyım hem degılım gecen aykı ıgnelerden dolayıdır dıye kendımı yıyıp bıtırdım demen gıbı hakkımızda hayıtrlısı arkadasım allah hepımızın gonlune gore gore versın bu mubarek gnlerde duysun sesımızı(amın):nazar:

canım kan testi yaptırmıyorsan bencede eşinin dediği yap hani burda isminide veriyorlar testlerin yada git sağlık ocağında yaptır canım onlar daha farklı yapıyorlar 8 gün mü geçmişti senin

canım kan testi yaptırmıyorsan bencede eşinin dediği yap hani burda isminide veriyorlar testlerin yada git sağlık ocağında yaptır canım onlar daha farklı yapıyorlar 8 gün mü geçmişti senin

canım benım 6 gun gectı .saglık ocagındada 3 mılyonlukla yapıyolar abımın karısı aksamdan 5 mılyonluk almıs tek cızgı sılık cıkmıs sabah gıtmıs saglık ocagına orada 3 mılyonlukla yapmıslar tek cızgı cıkmıs 4 haftalık hamıle darısı bızım basımıza acaba soyle ıyı bı gebelık tesı ısmı adı bılen varmı erken gosterenlerden duyarı olanlardan

canım yanlış hatırlamıyorsam burda çok adı geçti ancomen diye bir test varmış adet geçmeden 2 gün önce bile çıkıyormuş hızlı gebelik testiymiş

birde ben gece rüyamda adet olduğumu gördüm hamileliğe işaretmiş birde hıçkıra hıçkıra ağladım buda çok sevineceğime hiç baklemediğim bir haber alacağıma ve adete bir bayram sevinci yaşayacağıma işaretmiş hadi inşallah

birde ben gece rüyamda adet olduğumu gördüm hamileliğe işaretmiş birde hıçkıra hıçkıra ağladım buda çok sevineceğime hiç baklemediğim bir haber alacağıma ve adete bir bayram sevinci yaşayacağıma işaretmiş hadi inşallah

canım inş.hayırlara gıtsın.bende oyle cok ruya gordum bu ay agladım makas gordum yumurta gordumvs bunun gıbı butun cocuk olcak anlamında bırsuru ruya gordum bı akrabamda benı gormus ruyasında ona karnımı gosterıyomusum ama ıste dedım gıbı hayırlısı ınsallah rabbım duysun sesmızı inşallah bızde burdan verırız mujdelı haberı

ne zaman yapıcaksın tekrar idrar testini hadi artık burda şöyle kocaman bir hamileyim başlığı açarsın inşallah

ne zaman yapıcaksın tekrar idrar testini hadi artık burda şöyle kocaman bir hamileyim başlığı açarsın inşallah

eşim iş çıkısı alırsa evde yaparım aksamdan sabahıda beklemıyoz yarın soylerım ama emınım yıne tek cızgı cıkcak canım ınsallah sende bende ve bızım gıbı ısteyen herkeze nasıp olur burda hamıleyım dıye kocaman bı baslık acmak

inşallah canım amin bekliyorum hayırlı haberini

X