Şampuan ve Saç Kremleri Organik ampuan kullananlarn paylam alan

ben kullanıyorum memnunum
en azıdan ıcıne fazla zararlı madde olmaması benı rahatlatıyor sırf sacımızı yıkamyoruzkı durulanırken vucudumuzla temas edıyor ve cılt tarafındanda emılıyor
canım organik şampuan hangi marka kullanıyorsun ve nereden alıyorsun bende almayı düşünüyorumda.saç dökülmem çok var azaltır inşallah.

otacı nın kreimi ve şampuanlrına çok güveniyorum
ama bir döne golden leaf aldım oda güzeldi
ama otacı deyince daha memnunum
fakat yenielri denemek de hoşuma gidiyor
bıttım özlü şampuanalrdan memnunum

organicum'un özenle seçilen ve tümü organik sertifakalı ısırgan,lavanta,biberiye,defne gibi bitkilerden ve minerallerin eksiksiz barındıran özsuları ve yağları,saçlarınızı kazanmaya yardımcı olur.eczanelerde satılır.
kızlar ne dersiniz.bu şampuanı hiç duydunuzmu almayı düşünüyorumda.

organicum'un özenle seçilen ve tümü organik sertifakalı ısırgan,lavanta,biberiye,defne gibi bitkilerden ve minerallerin eksiksiz barındıran özsuları ve yağları,saçlarınızı kazanmaya yardımcı olur.eczanelerde satılır.
kızlar ne dersiniz.bu şampuanı hiç duydunuzmu almayı düşünüyorumda.
kızlar bu şampuanı kullananız yok mu?

Ben "organic" saç boyasının şampuanını ve bakım kürünü kullanıyorum, memnunum. Bundan önce uzun zamandır kerastese kullanıyordum, bu kadar memnun kalmamıştım.

Ben, 5 gündür,
Down Under Natural's NUDE organik şampuan kullanıyorum. saçlarım kuru benim, nemlendririci olanı aldım. Soya ve Bambu özlü, beğendim, şimdilik güzel :)))
Fiyatı 15 TL ve 350 ml.

ıçeriği, %98 organik bitkilerden oluşuyor.

organicium şampuan kullanıp da memnun kalan varmı arkadaşlar ?

ewet ben kullanıyorum yeni kullanmaya başladım ama farkı farkediliyor hemen.
saçlaım işlem gördüğü için kuruluk var ve saç kremi kullanmadan aska tarayamıyordum. organicum kullanırken saç kremine ihtiyaç duymuyorum artık ve saç dökülmem de eskiye nazaran çok çok azaldı. tavsiye ederim.

eczaneden aldım fiyatı da; 19 TL

arkadaslar ben ilk cıktıgı zamandan beri restorex kullanıyorum saçlarım yağlı o nedenle yağlı saçlar için olanını aldım. muhteşem....tamamen organic zaten ve saçı ipek gibi yapıyor. fiyatı 18 tl. kesinlikle tavsiye ediyorum!!!

Canım ben bu organikleri uzun süre araştırıp kullandım bu ara saçıma daha fazla takmış durumdayım yazın çok hırpalamışım otel şampuanları da güzelce halletti sağolsunlar Organicum mor şişe krem çok iyi

Gerçekten bidonla 1 lt şampuan 4TL olmaz saça bakmak lazım iki sabahta bir cayır cayır fön çektirmiycem hem keseme hem saçıma yazık 20 günde bir boyatmayıp en erken 30-40 günde yaptırmak lazım

Kredi kartım dolu diye en ucuza dalıp kendimi harap edemeyeceğim marketçiler kusura bakmasın valla durak reklamları hipnoz etti bizi :bbo:hiç olmazsa şampuan kremi doğru dürüst eczaneden tavsiyeyle alın diyorum öpüyorum

ben otacının on bitkili sampuanını kullandım kekik ardic falan on bitki var içinde fakat begenmedim kepek yapti yumusacık oluyo fakat beklediğim gibi degil bir kutu b itmek üzere bir daha almam

ben orgatem kullanıyorumhatta esım de kullanıyor cok memnunuz.ıkıyıl oldu kullananı..sac kremi kullanmaya bıle grek kalmıyorrrrrrrrrr

bn otacı livy kullnıorm kuru yıpranmış boyalı saçlar için.. çok güzel sampuan kokusuda gzl beyaz zambak kokusu.. ayrıca içinde silikon bulunmuor yerimseniben

X