gebelik belirtisinde kasık ağrısı yaşayanlar

birde bunun yanı sıra şu aralar gereğinden fazla açlık çekiyorum durmadan midem kazınıyor saatte 1acıkıyorum Allah bütün isteyenlere nasip etsin inşallah

ya inşallah doğru kullanıyorumdur siteyi bende yeni katıldım birde bu bel kasıklarımdaki ağrıyı acaba hastamı olcam diyorum ama nebileyim....opuyorumnanaktan

kızlar bendede 2-3gündür kasık ağrısı var neden bilmiyorum adetime daha çok var acaaba hamilemiyim şimdi test yapsam belli olurmu hemen?

bende kasık ağrısı çekiyordum adetime 7 gün kala test yaptım silikte olsa 2. çizgiyi gördüm canım,dünde kan testi yaptırdım,hamileyim.

tebrikler canım ..benim adetim düzensiz bir önceki adetim 14ündeydi bir önceki ise 22sindeydi şimdi ne zaman olacak bilmiyorum o yüzden de ne zaman test yapıcamıda bilemiyorumkafamçokkarıştı

ben 8 aylık evlıyım malesef bı sure cocuk ıstememe rağmen olmadı henuz 23 yasındayım doktora gıttıyımde sende umurtlama gucluğu var olduğu zamanda olgunlaşmadan düşüyo yANı adet görüyosun demıstı bana hormon testı yapıcaz dedı ve yaptık hormonlarımı bozuk olduğunu hatta süt gelebıleceğii söledı ve süt gelıyodu ılk o gun öğrendım sonra bana dostınex diye bır hap verdı 2 ay kullanmam gerektığını söyledı hamıle kalabılmen ıcın bunu bıtırmen daha sonrada yyumurtayı guclendırıcı ılaç kullanacaksın dedı bu ılaçı kullanmaya gecen ayın 22 sınde basladım yanı baslayalı hapları yarım alıyorum ve 3 gunde kullanıyorum bugunde bu ılacı kullandım fakat adetim düzenliydi ve kasık ayrısı bel ağrısı her ay cekıyorumdum bu ay gecıkmede oldu eşime haplardandır dedım dedıkı bı test yapalım ısrarla test yaptık ve hamıle cıktım inşallah allah hepinize nasıp eder ısteyen herkese verır ben suan cokk mutluyum allah her çocuk ısteyee bebek nasıp etsı nkaydirigubbakcemile2hihoyyyt

kızlar benım alt kısmımı sancı giriyor vajinamın ilk girşine sizce bunun nedenı nedir kızlar hamilelikte böyle belirti olabılırmı lütfen acil cevp verin allah hepinizin gönlüne göre versin

kızlar merhaba benimde kasık ve sırt ağrılarım ve aşırı drecede akıntım war adetim düzensiz zaten ama yinede hewesleniorum 4 aydırda korunmuoruz ama bi türlü tutturamadık:KK43:acaba bu agrılar hamilelik belirtisi olabilirmi acaba test yapsammı çıkarmıki lütfen yardım edinnn yaa:KK43:((

kızlar merhaba benimde kasık ve sırt ağrılarım ve aşırı drecede akıntım war adetim düzensiz zaten ama yinede hewesleniorum 4 aydırda korunmuoruz ama bi türlü tutturamadık:KK43:acaba bu agrılar hamilelik belirtisi olabilirmi acaba test yapsammı çıkarmıki lütfen yardım edinnn yaa:KK43:((

benim kasık agrılarım regl olmadan 10 gün önce baslamıştı.. reglimin geciktiği 5. günde idrar testi yaptım hamileymişim.. olabilir yani seninde.. kasık ağrısı, akıntı en erken belirtiler.. test yapmak için bence reglin gecikmesini bekle.. yok dayanamıyorum diyosan kan testi yaptır.. onda kesin çıkıyor..

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım size diyorum ki vücut sesinizi fazla dinlemeyinn bende hamilelikte yaşanan tüm belirtiler wardı göğüslerde dolgunluk ağrı mide bulantısı uyku hali kasık ağrısı ve daha aklınıza gelebilcek herşey ama sonuç hamile değilimm yani çok istediğimiz için biraz psikolojik bence inş bende en kısa anne olurumm

ben aranıza yeni katıldım fazla vucut sesinizi dinlemeyinn benim 2 ay önce hamilelikte olan tüm belirtiler wardı göğüslerde ağrıı mide bulantısı sürekli idrara çıkma mide bulantısı daha bi çok belirtii ve sonuçta hamile değilim belkide çok istediğim için psikolojikk ama böyle belirti olunca umutlanuo insan test yapıncada hüsrana uğruyorummm inş bende en kısa zamanda anne olurumm :KK43:

aynen benimde gecen ay neredeyse tum belırletılerım vardı kasık bel agrısı mıde bulantısı gaz gogus hassasıyetı ve buyumesı sonucmu kırmızılar :KK43: bosuna kendımıze husnu kuruntu yapıyoruz gercı elımızde degıl bu ay yapmıcam dıyorum ama kesın dakık dakık beklerım yıne ve acaba yapsammı bı test bu kez uzulmucem hem olmazsa sonra olur dıcem ama yapınca ve ıns negatıf olmaz ama ole olursa aglıcam zırlıcam keske bıraz daha umursamaz olabılsek :S

evet bende öleyimm ilerki zamanlarda olur diyorumm ay gelince oldu mu acaba die düşünmekten kafayı yiyorummm inş sende en kısa zamanda anne adayı olursunn inş bende :)

evet bende öleyimm ilerki zamanlarda olur diyorumm ay gelince oldu mu acaba die düşünmekten kafayı yiyorummm inş sende en kısa zamanda anne adayı olursunn inş bende :)

İnşallah arkadasım inşallah saglıkla hayırlı evlatlarımızı kucaklarımıza almayı nasıp eder Mevlam inş

bende bu gün test yaptırdım kan testi adetime 4 gün var bu gün kasıklarım belim bacaklarım sanki adet olacakmış gibiyim yrn alacam sonucumu ınşallah hamileliktendir bu ağrılar kızlar dua edin yarın icin hayırlı hbrle gelirim eve

slm kızlar ben sonucumu aldım 1 20 çıktı acaba 4 gün var adetime erkn olduğu icinmi çıkmadı adetimimi beklicem bna yardımcı olun kızlar lütfen kafayı yiyecem az kaldı

slm kızlar ben sonucumu aldım 1 20 çıktı acaba 4 gün var adetime erkn olduğu icinmi çıkmadı adetimimi beklicem bna yardımcı olun kızlar lütfen kafayı yiyecem az kaldı

cnm geç döllenme olduysada böyle çıkabilir hiç olmayabilirde
bunu ancak adetinden sonra anlayabilirsin
burdan kimse sana başka cvp veremezki :KK50:
keşke elimizde olsada rabbim izin verse burda herkes birbirine sebep olabilse
üzme kendini strese girme bu kadar bak benim de olmadığı dün anlaşıldı nasip

Eğer adet olursam önümüzdeki aya doktorundan çatlama iğnsi isticem inşallah olurum aranızda çatlatma iğnesi olupda hamile kalnan varmı

bende aynı diğer adaylar gibi adetime 1 hafta kala şişen göğüsler ve sürekli geçmeyen adet sancısı yaşadım ve hiç aklıma gelmedi hamiş olabileceğim.3 gün geçmeyince test yaptım ve 4 haftalık çıktı. çok mutlu oldum. Darısı tüm isteyenlerin başına.:KK1:

X