gebelik belirtisinde kasık ağrısı yaşayanlar

Her belirtiyi istedigimiz seye yoruyoruz...bence dusunmemek en iyisi..Rabbim herkese hayirlisini nasip etsin...

aranıza yeni katldım ama bayadır takipteyim hamile kalmayı istiyorum rabbim bana ve isteyen herkese yaşatsın inşallah

kızlar merhaba benim yarın adet olmam gerekiyo ama 10 gündür çok feci belim ağrıyo 1 haftadır da sağ kasığmda batmalar oluyo bazen adet olcakmşım gibi karnım ağrıo bazense ağrımıyo 2-3 gündür midem bulanıo ve bazı kokulara karşı hassasiyetim arttı.merak ettiğim şey şu tamam bunlara bakınca hamilelik belirtileri yaşıyoum gibi görünüo ama göğüslerimde hiç bi hassasiyet ya da değişiklik yok.böyle hamilelik belirtisi yaşayıp ama göğüserinde değişiklik olmayan var mı? yoksa hamileliğin ilk ayında mutlaka herkesin göğüslerinde hassasiyet yada değişiklik olur mu?

Merhaba ben adetime 10 gün kala kasık ağrılarım ve bel ve sırt ağrılarımın çoğslmasıyla şüpelendim 4 gün kala erken gebelik testi yaptım pozif çıktı şimdi adetime 3 gün var göğüslerim büyüdüğünü hissediyorum ve göğüs çevresindeki damarlar şişti ve çok sızlıyor bugün kan tahlili verdim sonucu yarın alacam doktor 100%99 hamilesin dedi eğer varsa yaklaşık 2 haftalık falan olması lazım tahminen ama kasık ağrım çok fazla dayanılmaz hal alıyor bazen Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

merhaba;
Benim reglm 4 gün gecikti, normalde p.tesi günü olmam gerekiyordu ama cuma ve hala olmadım.
sabah hafif pembemsi bir leke gelmişti.
Gün boyunca kasıklarım belim ve sırtım ağrıdı.
Sizce hamile miyim ?

Bu kasık ağrıları kaç gün sürüyor hanımlar hamileliğinizi öğrenmeden önce peki akıntınız nasıldı?

Canlar benim ilk hamileliğimde hiç belirtim olmamiştı lakin bunda sağ kasık ağrısı çektim belkidedöllenmeden hemen sonra başladi adetten baya önce başladı gebelil aklımda yoktu ben apandisten falan süphelenmeyebaşladım o derece yani. Ikinci belirti adet gününe bir iki gün kala ve sonrasında devam eden limon sarısı akıntı. Göğüs hassasiyeti vardı birde baş ağrısı ama en belirleyici kasık ağrısı ve sarı akıntı oldu kızlar sorunuz varsa cvplayabilirim

Canlar benim ilk hamileliğimde hiç belirtim olmamiştı lakin bunda sağ kasık ağrısı çektim belkidedöllenmeden hemen sonra başladi adetten baya önce başladı gebelil aklımda yoktu ben apandisten falan süphelenmeyebaşladım o derece yani. Ikinci belirti adet gününe bir iki gün kala ve sonrasında devam eden limon sarısı akıntı. Göğüs hassasiyeti vardı birde baş ağrısı ama en belirleyici kasık ağrısı ve sarı akıntı oldu kızlar sorunuz varsa cvplayabilirim

Arkadaşım selam ben 1 yıl önce dış gebelik geçirdim ve hipotroid hastasıyım ilaç kullanıyorum değerlerim normal şuan yani doktorum gebe kalabileceğim değerlerde olduğunu söyledi reğlime 3 gün var önceki hamileliğimde 11 gün önceden göğüs hassasiyetim başlamıştı ancak şüphelendiğim bu ayda yine 1 hafta önceden meme uclarım çok belirgin ve hassas ayrıca şuan kasık ağrılarım var ara ara,benim sorum şu olucak sana göğüs ağrın ne zaman başlamıştı,nasıl bir hassasiyet vardı anlatırsan çok sevinirim

Arkadaşım selam ben 1 yıl önce dış gebelik geçirdim ve hipotroid hastasıyım ilaç kullanıyorum değerlerim normal şuan yani doktorum gebe kalabileceğim değerlerde olduğunu söyledi reğlime 3 gün var önceki hamileliğimde 11 gün önceden göğüs hassasiyetim başlamıştı ancak şüphelendiğim bu ayda yine 1 hafta önceden meme uclarım çok belirgin ve hassas ayrıca şuan kasık ağrılarım var ara ara,benim sorum şu olucak sana göğüs ağrın ne zaman başlamıştı,nasıl bir hassasiyet vardı anlatırsan çok sevinirim
Cnm göğüsler normalden önce hassaslaşıor normalde yumurtlama zamanı hassas oluor gecior adete 3 gün kala baslıor. hamile olunca gecmior uçlar acıor özellikle adet zmnı gecince iice hassaslaşıor. bu haamileliğimde ilk belirrtiyi kasık ağrısı verdi cnm

Cnm göğüsler normalden önce hassaslaşıor normalde yumurtlama zamanı hassas oluor gecior adete 3 gün kala baslıor. hamile olunca gecmior uçlar acıor özellikle adet zmnı gecince iice hassaslaşıor. bu haamileliğimde ilk belirrtiyi kasık ağrısı verdi cnm

Çok teşekkür ederim cevabın için bekliyorum herkes gibi :) öle çok bişey hissetmiyorum ama işte sol kasığıma ağrılar girince heves ettim acaba mı diye,ümitlendim yazayım dedim,işin enteresanı adet döneminde bu ağrılar olmazdı hiç

Çok teşekkür ederim cevabın için bekliyorum herkes gibi :) öle çok bişey hissetmiyorum ama işte sol kasığıma ağrılar girince heves ettim acaba mı diye,ümitlendim yazayım dedim,işin enteresanı adet döneminde bu ağrılar olmazdı hiç
Tek yönlüyse ağrı hayırlı olsun diyelim tatlim

Slm kızlar bir haftadır kasıklarımda acayip ağrı var ve geçmiyo 2 gün boyunca sağ kasığımda ara ara ağrı vardı şimdide sol kasığım ama sol kasığım sürekli ağrıyo ağrısı hiç geçmiyo hamile olabilirmiyim

Slm kızlar bir haftadır kasıklarımda acayip ağrı var ve geçmiyo 2 gün boyunca sağ kasığımda ara ara ağrı vardı şimdide sol kasığım ama sol kasığım sürekli ağrıyo ağrısı hiç geçmiyo hamile olabilirmiyim
Olabilir cnm bat ne zmn

Aynı durum bende de var sarı akıntım oldu 1 hafta o gectı sonra sag kasık ağrısı ama sanki kemiğe dogru agrım şimdi yine akıntım başladı 6 ay oldu deneyeli keske olsa bu ay

1 haftadir devam eden kasik agrim var adetime 1 hafta var kasik agrim bazen dayanilmaz oluyo hamile olabilir miyim ki

Mrb arkadaşlar bugün 4 gün gecikme oldu ama Sabahtan beri sağ alt karnım ağrıyor biraz çok şiddetli deil ama eğilince daha fazla oluyor bilgi verir misiniz dün test yaptım bişey yoktu

X