gebelik belirtisinde kasık ağrısı yaşayanlar

M

meleğimsin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi meleğimsin
arkadaşlar merhaba sizlere bir sorum olacak ben 13 gündür inanılmaz kasık ağrısı çekiyorum birde bel ağrısı 8 gün kaldı adetime hala devam ediyor böyle olupta hamile olan var mı aranızda yani bu adet belirtisi olamaz çünkü normalde adetime 5 gün kala filan başlardı ağrım kafamçokkarıştı

• Konu Sahibi meleğimsin
Güzelim ben hamile kalamayanlardanım ama en yakın arkadaşlarımdan biri kasık ağrısından kafayı yiyecekti adetine yormuştu ama hamileydi !!! :))

• Konu Sahibi meleğimsin
canım evet kasık ağrısı hamilelik belirtisidir benimde çok kasığım ağrıyodu bu ay ve hamileyimm darısıı seninn başına şu müübarek günde rabbimmm yüce mevlamm dualarınızı kabulll etsinn dualarınınn esirgeemee elbett birgünn kabull olacakkk yeterkii bütünn samimiyetinle yürektenn istee canım benim hayırlısı allahtann inşallahh mutluu haberinii alırızzz

• Konu Sahibi meleğimsin
hiç olmazdıı özellkle bu ayy ara ara kasığıma batmalarr olduu onun dışında hiçbirr belirtimm yoktuu zaten adet belirtileriyle aynıı birr farkıı olmuyorr bir senedir istiyodumm rabbimm yüzümee güldüü sonunda darısıı tüm isyteyenlere

• Konu Sahibi meleğimsin
öncelikle ihşallah hamilesindir ...
bende bu ay çok umutlandım kasık ağrım bel ağrım çok önceden başladı ama 2 gün gecikme ile geldi ihşallah senin hamileliktendir

• Konu Sahibi meleğimsin
sağolun arkadaşlar en iyis doktora gitmek sanırım inşallah hepimizin rabbim en kısa zamanda yüzümüzü güldürür

• Konu Sahibi meleğimsin
Bende de kasık ve bel agrısı cok olmusdu gecikincede gebelik testini yaptım pozitif cıkmısdı.İnsallah hamilesindir canım

• Konu Sahibi meleğimsin
merhaba arkadaşlar benimde kasıklarım 1 haftadan beri aralıklı bir şekilde ağrıyo ve geçiyo sanki adet olacakmışım gibi ama geri geçiyo ağrı başlayınca belim ve bacaklarımda ağrıyo önceleri adetimden 1 gün önce ağrımaya başlardı ama şimdi bi kaç günden beri ağrıyo göğüslerimde çok kötü sızlıyo ve göğsüm koltuk altına doğru daha çok ağrıyo acaba bende hamile olabilirmiyim araştırıyorum ama bişeye çıkamıyorum bu gün ya da yarın bekliyorum bakalım hastalanacağım mı bilemiyorum da kesin olarak bana yardımcı olursanız sevinirim.

eylül-ce sende mi mersindesin bende mersindeyim bana yardımcı olabilirmisin

benide duyan varmı ben yeni katıdım ve hiç birşey bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim...

benide duyan varmı ben yeni katıdım ve hiç birşey bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim...

inşallah hamilesindir canım:Saruboceq: adet belirtisiyle gebelik belirtisi aynı derler bekle biraz bakalım belki güzel haberlerini paylaşırsın hıkaydirigubbakcemile2

kizlar adetime 9 gun var ama kasıklarım fena halde agrıyor gecen hafta perşembe yumurtlama gunumdu hamile kalmıs oalbilir miyim?

Merhaba kızlar, aranıza yeni katıldım benimde bi sorum olacaktı umarım yardımcı olabilirsiniz... 9 Ekimde adet oldum ama her zamankinden farklı oldu. 6 gün sürdü ve ben 6 günde bir pedi dolduramamışımdır. Kahverengi olarak 6 gün boyunca 1-2 damla olarak geldi ve hiç normale dönmeden bitti. Bitiminden 2 gün sonra test yaptım ama negatif çıktı. Negatif olarak çıkan çizgide tam kırmızı değil acaba yanlışlıkmı yaptım bilemiyorum. Şuan adetim biteli bir hafta oluyor ama sol tarafım belim hala ağrıyor... Acayipte yemek yiyorum :KK43:(( Sizce bu hamilelik olabilirmi? Nezaman test yapmalıyım? Özür dilerim çok uzun oldu

canim belki olabilir! sik sik tuvalete cikmandanda oluyordur kasik agrisi!

canım bende yeni öğrendim hamile olduğumu.
kendi yaşadıklarıma dayanarak şöyle söyleyebilirim, benim kasık ağrılarım hafif ama aralıklı oluyodu. yani bi batma hissediyodum, sonra geçiyodu, sonra tekrar.
en belirgin belirtim baş dönmesiydi.
bu iki belirtide gün geçtikçe arttı..
sende baş dönmesi var mı? yada baska belirtiler?

Merhaba kızlar, aranıza yeni katıldım benimde bi sorum olacaktı umarım yardımcı olabilirsiniz... 9 Ekimde adet oldum ama her zamankinden farklı oldu. 6 gün sürdü ve ben 6 günde bir pedi dolduramamışımdır. Kahverengi olarak 6 gün boyunca 1-2 damla olarak geldi ve hiç normale dönmeden bitti. Bitiminden 2 gün sonra test yaptım ama negatif çıktı. Negatif olarak çıkan çizgide tam kırmızı değil acaba yanlışlıkmı yaptım bilemiyorum. Şuan adetim biteli bir hafta oluyor ama sol tarafım belim hala ağrıyor... Acayipte yemek yiyorum :KK43:(( Sizce bu hamilelik olabilirmi? Nezaman test yapmalıyım? Özür dilerim çok uzun oldu

Canım merhaba :) ben de hala deneyenlerdenim ama bir arkadaşım aynı senin gibi olmuş 10 gün sürmüş ve şu an 5 aylık hamile :KK66: Tabii bu bahsettiğim ilk ay olmuş ve arkadaşım da hamile olmadığını düşünmüş :KK66: Oysa bebiş gelmiş bile! Olabilir elbette ama bence de önce bir kan testi yaptırıp doktora gitmelisin. Sevgiler...

selam herkeze merhabalar bennde 6 aylık evliyim ve bu çocuk heycanı deli edicek beni bugün test aldım
2 çizgi vardı ama biri çok silikti şikayet için numara vardı aradım bazı hormonlar az salgılanınca öle cıkabilir ama hamile olabilirsiniz dedi çok heycanlandım

X