Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Vakum ile göğüs büyütme

Teşekkür ederim arkadaşım masaja devam o zaman:Saruboceq::eek:

arkadaşlar vakum olayına dikkat edin özellikle bardakla falan yapmanızı tavsiye etmem çünkü benim halam anlatmıştı annesiyle göğüsleri küçük olsun diye bardakla bastırıp çekmişler sertçe ve şimdi çok küçük göğüsleri 75 ten fln küçük gibi yani msj yapın ama bardakla çekme olayını tavsiye etmem

Kızlar küçük gögüs en güzelidir .Bir kere çok estetik durur , ne giyseniz yakışır , ince gösteririr.:1rolleyes:Büyük göğüse hiç heveslenmeyin .Genç kızken ben de büyük göğüslere özenirdim .Ama şimdi düşününce kendime hayret ediyorum .Büyük göğüsten hoşlanmıyorum .Sanırım gençlik yıllarında büyük göğüslü arkadaşlarınıza bakarak ve onların dolduruşuna gelerek insan kendini beğenmiyor .Küçük göğüsler kolay sarkmaz bunuda unutmayın .a.sa.s.

Bu aralar banada küçük göğüsler ideal gözküyor. hani şu cansız mankenlerinki elma boyutunda bile değil mesela. büyük göğüs de yaşlı gösteriyor insanı.

kızlar ben çörekotu yağından baya memnun kaldım ancak bir süre kalmamıştı ve johanson's baby nin mor renkli olan kabı (rahatlatıcı, uyku getirici falan yazıyo) onunda masaj yaptım ve herkes fark etti içinde ne varsa artık bilemiyorum ama görğüslerimi çok dolgunlaştırdı. deneyin görün. ama mor renklisi diğerleri böyle bir etki bırakmamıştı bende.

kızlar ben çörekotu yağından baya memnun kaldım ancak bir süre kalmamıştı ve johanson's baby nin mor renkli olan kabı (rahatlatıcı, uyku getirici falan yazıyo) onunda masaj yaptım ve herkes fark etti içinde ne varsa artık bilemiyorum ama görğüslerimi çok dolgunlaştırdı. deneyin görün. ama mor renklisi diğerleri böyle bir etki bırakmamıştı bende.

Tatlım bu Johnsons baby'i tam olarak açıklayabilirmisin tam adı filan. Ben netten araştırdım yağ yazıyor fakat duş jeli gibi görünüyor. Yani çocuğunuzu bununla yıkayıp durulayın ve uyutun vs yazan bir mor modelini buldum. Tam adı olursa ve tam olarak nasıl kullandığını yazarsan deneyelim cnm...

ARKADAŞLAR BU ARADA YENİ AKLIMA GELDİ SHOW TV DEKİ YENİDEN BAŞLASIN PROGRAMINDA BİŞİ DUYDM. NE DERECE DOĞRU YADA GERÇEK BİLMYRM. Bİ ESTETİK UZMANIN SÖLEDİ AMA.....

KARPUZUN BEYAZ KISMINI GÖĞÜSE SÜRÜNCE BÜYTYORMUŞ. BEN ONLARIN YALANCISIYMa.s

deneyen var mı bu yöntemi _???:)

gogsunu buyutmk ısteyenler goguslerıne vakum yapar gıbı cekerseler buyur
saka degıl gercek benımde kucuktu buyutmek ıstıyordum ve gercekten buyudu
ama sımdı dusunuyorumda keske buyutmeseydım kucuk gogusler daha ıyı bence
su an zayıf oldugum halde 50 kıloyum gogus bedenım 80-85

ama ozaman 56 kıloydum gogus bedenım 75 dı
sarkma olayıda olmadı yukarı dogru genısletın asagı degıl
ben bızzat denedım yontemıde kendım buldum ve sonuc verdı
tercıh sızın
nasıl yaptım anlatır mısın detaylı

10 yillikyillik konu 2008 de açılmış demekki hep aynı durumda millet

Canım vakumla sanmıyorum büyüyeceğini 38 yaşındayım göğüs bedenim 75 bende dwnwmiltim ama olmamıştı

Ama farklı bileyler varsa inan bende büyütmek isterimm bildiğin canım

Benim.de 75 9 yillik evliyim şimdi memnunum.ama iyiki de büyük değil en azından dik

X