Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Vakum ile göğüs büyütme

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
ya ellerimizle nasıl çekicez anlamadım vakumda ne oluyo nasıl bişi bn ergenlik dönemimde fincan koymuştum göğüslerime bi ark. demişti dik oluyo göğüsler diye bnde yaptım çok dik göğüslerim ama küçük bundan daha küçükken fincan şeklini ala ala büyüdü bu elle çekme olayı nedir anlamadım açık açık anlatırmısınız nasıl yapcaz bn herzamn banyodan çıkarken memişlerime soğuk su vuruyorum ve diriliyolar:1rolleyes::1rolleyes:

arkadasim seninkide ilginc bir yöntemmis. fincanla nasil oluyor bu bi anlatirmisin lutfen meraklandim simdi :)

bende 10 gündür masaj yapıyorum elimle vakum yapıyorum birde adacayıyla nar cayı içiyorum ve suan da gögüslerime dokunamıyorum acayip sızlıyo adet olmamada 10 gün var daha bu büyüme belirtisimi acaba fisfisfisfisfisfis zaten bakıncada hissediyorum dolgunlaştıgı :nazar::nazar:masajımı nası yapıcam bu sızıyla bilmiyorum ama gercekten masaj işe yarıyo galiba :teytey::teytey:

canım o çok çekmekten de olabilir sonuçta hassas bi bölgemiz çok sert yapma bence bende bi kaç gün yapmıştım ama acıdılar bıraktım bişe mişe olur Allah korusun ben korktum

kızlar valla bardağı fln bırakın..bencede elle yapın..bu bardak masajını ben akıl etmiştim göğüs büyütme vakumlarından yola çıkarak burdaki herkezede ben tavsiye etmiştim..belki kızarmısınız bilmem şuanda diyorumki kesinlikle yapmayınyasakkelime..tecrübe ettim 3-4 ay düzenli kullandım..işe yaramaya yaradı gibi öne doğru geldiler başta süperdi..ama zamanla sarkmaya başladı..zaten küçük bide sarkınca kötü bi görünüm çıktı..ama Allah tan buz masajıyla 3 haftada toparladım..iyisimi siz tecrübeme kulak verin sallayın bardakla fln uğraşmayın incitmeden elinizle vakum etkisi yaparak masaj yapın..en güzeli en rahatı..benim lisedeyken çok arkadaşım elleriyle vakum yaparak büyüttü tabi o aralar böyle sorunlarım olmadığı için takmıyodum ..şimdi 19 yaşındayım belki hala çok geç değildir bünyem alır..ama 17li yaşlarda bunlar daha etki ediyo ayy 5 dkya top atılıyo bak daldım buraya hiç haberim yok..:dance:...:1rolleyes:

teşekkür ederim canım..yani bu durumdan anladımki göğüsler gerçektende çok hassas bi yapıda..ama işte Allah tan buz masajıyla toparladım..bardakla çeke çeke öne gelmişlerdi 90cmdiyler nerdeyse..ama çok çirkin duruyolardı..şimdi 87cmler..tama küçükler yine ama en azından dik ve yuvarlaklar...umarım yazdıklarımı herkez okurda...bardakla flndı uğraşmazlar..

elektirikli süpürgeyle de ben denedm en yüksek watta cektm birazck sündüler:)

elle de oluo ama ben şu elektrikli süpürge işine girişcem direkt 1600w yapmıcam elbet hani vakumu düşürebilioruz ya işte ben hortumun orasından biraz watt düşürcem.elle masaj yapılırsa da 1 haftada falan fark edilio,nerden mi biliorum,denedimdelikafadulden

ben 4 5 gündür masaj yapıorum.2 gündürde bardak olaını gerçekleştiriorum.yarım cm büyüme katettim:lepi:şöyle bi 6 cm büyüme olsasüprizzzzz
geçen sefer vazgeçmiştim cok ağrı yapınca ,bu sefer kesinlikle sadec 1 gün ara vercem.büyüsün her zaman yaparım ben masajıkaydirigubbakcemile3

Her kadın diri ve güzel göğüslere sahip olmak ister. Uyku şekli, göğüslerin formunu yıllar içinde değiştirir. İp atlama ve koşma göğüslerin sarkmasına neden olur. Doğal ürünler ve düzgün beslenmeyle diri ve biçimli göğüslere sahip olabilirsiniz. Eczanelerde reçetesiz olarak satılan göğüs büyütücü bitkisel tabletlerin içinde şevket otu, karahindi bağı, melek otu, beş parmak otu gibi bitkiler bulunuyor. Bilimadamları, bu otların yenerek tüketilmesinin de olumlu sonuç verebileceğini söylüyor.

Uzmanlar, daha diri göğüslere sahip olmak isteyenlerin tüketmeleri gereken besinleri ise şöyle sıralıyor: "Sarımsak ve fesleğen gibi lezzet vericiler; soya gibi kuru baklagiller; buğday ve pirinç gibi tahıllar; bezelye, havuç ve patates gibi sebzeler; hurma, nar, vişne ve elma gibi meyveler. İçecek olarak kahve."

İşte neştersiz güzelliğin sırları: Günde 2 kere, öğünler arasında 1 bardak ananas suyu için. Ananasın içerdiği maddeler dokuları gerginleştirir. Sabahları kahvaltıdan önce bir çorba kaşığı bitkisel yağ, hücreleri zararlı maddelerden ve serbest radikallerden korur, sizi gençleştirir. Ayrıca her gün düzenli olarak yapılan soğuk duş ya da buz masajı bağ dokusunu güçlendirir. Göğüslerin kesinlikle formda kalmasını sağlar. Soyulmuş elma ise dekolteye tat katar. Meyve asitleri ve C vitamini kolajen üretimini harekete geçirir ve küçük kirleri temizler. Elmayı dilimleyin, dekoltenize yerleştirin. 20 dakika bekletin, soğuk suyla durulayın. Masaj, bağ dokusunu güçlendirir. Ellerinize aromatik vücut yağı sürün. Sağ elinizle sol göğsünüzü, sol elinizle de diğer göğsünüzü ovarak masaj yapın. Ayrıca, duruş çok etkilidir. Sahip olduklarınızı göstermekten kaçınmayın. Karın içeri, göğüs dışarı kuralına uyun. Omuzlarınızın vücudunuza göre orantılı olmasını istiyorsanız, her gün 1 kase yoğurt yiyin.

alıntı

ben 4 5 gündür masaj yapıorum.2 gündürde bardak olaını gerçekleştiriorum.yarım cm büyüme katettim:lepi:şöyle bi 6 cm büyüme olsasüprizzzzz
geçen sefer vazgeçmiştim cok ağrı yapınca ,bu sefer kesinlikle sadec 1 gün ara vercem.büyüsün her zaman yaparım ben masajıkaydirigubbakcemile3
ben de aerofit breast aldım sus tıtresımlı kemer su an takmıs oturuyorum
bundan kullanana var mı ay delırıcem benımkıler kucuk degıl de
diklessin diye aldım ama gogusler tasıyor ıyı mı-tatlicadiarzu-
bilmiyorum ki olucak mı,bir onerınız var mı kızlar yarım saattir kendimi titrete titrete
midem bulandı :uhm:

arkadaşlar vakuum alıp kullanan var mı?

Son düzenleme:
Elle vakum nasıl oluyoo kızlarr???????????????????????????????????
ben 17 yasındayım 3 senedir aynı küçüçükk duruyolar regl dönemimde azcık şişme oluyoo okdr .. destekli sütyn kullanıyorm içlerinde ek böyle bişeyler var sünger gibi bıktım ya iğrenc bi durm :eek:

kızlar dün akşam bu sayfayı okuyunca aklıma bişey geldi ve yaptım ; ağzı geniş küçük cam kaseyi aldım elime eğildim ve memişlerime kapattım hafif bastırdım ve dik durdum o gerginlikle cam kase vakumlu bi şekilde memişimde kaldı, sonra diğerine denedim ve ölçtüm 1-2 cm farketti ancak geçici oldu,belki düzenli yapılırsa işe yarar.

pLnLp arkadaşım senin yaşın daha küçük 17 yaşında benimde göğüslerim küçüktü şimdi 21 yaşındayım 85 takıyorum bazı südyenlerin kalıpları küçük oluyo 90 taktığım bile oluyo hemde çok dikler her banyodan sonra soğuk su tutuyorum sen sorun yapma daha çok büyücekler.. a.s.

bana gore vakumlama sadece derıyı sundurur gıbı gelıo yaa buyume yapmaz sarkıtır gıb sankı:1no2:

hay eline sağlık Şeniz

16-17 yaşlar gelişim dönemi sen bişi yapmadan da büyüler,masaj yapmışsın yardımcı olmuşsun sadece...şimdi deniyomusun peki :jeyyar: gerçi büyükler keşke küçük kalsaydılar gibi bi cümle kurdmuşsun ..dimekki artık masac yamıon ne ka zekiyim :lepi:

ayrıca şunu da belirtmek istiyom ; güğsü küçük olup aynı zamanda evli olan bayanlar civap verebilirmi :lepi: sizin büyüdümü acep büyüse büyüse onlarınki büyür ..anladınız siz onu :lepi:

canım 2008 haziranda evlendim 24 yaşındayım
evlenmeden önce kocama hep şey derdim benim göğüslerim çok küçük hap alcam.yook o hep beni vazgeçirdi evlenince büyücek onlar dedi anlamışındır senyerimseniben
10 ay oldu bi bok olduğu yok bak aklıma geldi şimdi gene sinir oldum alcam hap ben yaa:kızgın: ama çok ta pahalı beyaa üff napsamkifisfisfis

Kızlar küçük gögüs en güzelidir .Bir kere çok estetik durur , ne giyseniz yakışır , ince gösteririr.:1rolleyes:Büyük göğüse hiç heveslenmeyin .Genç kızken ben de büyük göğüslere özenirdim .Ama şimdi düşününce kendime hayret ediyorum .Büyük göğüsten hoşlanmıyorum .Sanırım gençlik yıllarında büyük göğüslü arkadaşlarınıza bakarak ve onların dolduruşuna gelerek insan kendini beğenmiyor .Küçük göğüsler kolay sarkmaz bunuda unutmayın .a.sa.s.

İnanın kocaman göğüs değil benim derdim sadece sırtımla göğüs kısmım aynı deresecede durmasın inanırmısınız sırtım bile daha çıkıntılısenağlama kilom tam ideal ama gelgelelim göğüs sıfır sizi çok iyi anlıyorum arkadaşlar napıcaz biz böyle ama ya:çok üzgünüm:

ınanın kocaman göğüs değil benim derdim sadece sırtımla göğüs kısmım aynı deresecede durmasın inanırmısınız sırtım bile daha çıkıntılı kilom tam ideal ama gelgelelim göğüs sıfır sizi çok iyi anlıyorum arkadaşlar napıcaz biz böyle ama ya

aynen :1no2:

Kızlar küçük gögüs en güzelidir .Bir kere çok estetik durur , ne giyseniz yakışır , ince gösteririr.:1rolleyes:Büyük göğüse hiç heveslenmeyin .Genç kızken ben de büyük göğüslere özenirdim .Ama şimdi düşününce kendime hayret ediyorum .Büyük göğüsten hoşlanmıyorum .Sanırım gençlik yıllarında büyük göğüslü arkadaşlarınıza bakarak ve onların dolduruşuna gelerek insan kendini beğenmiyor .Küçük göğüsler kolay sarkmaz bunuda unutmayın .a.sa.s.

İnanın kocaman göğüs değil benim derdim sadece sırtımla göğüs kısmım aynı deresecede durmasın inanırmısınız sırtım bile daha çıkıntılısenağlama kilom tam ideal ama gelgelelim göğüs sıfır sizi çok iyi anlıyorum arkadaşlar napıcaz biz böyle ama ya:çok üzgünüm:

canım sımdıye kadar buyumesı ıcın neler yaptın bak benımde aynı senın gıbıydı ama suan baya bı dolgun sekıllı oldular bence pes etme kabullenme sakın boyle kalır dıye masaj en guzel buyutme yontemı emın ol kendımden bılıyorum bunu uzun sure yap farkı anlarsın yaglar yardımıyla yaphihoyyyt

X