Saç Bakım Ürünleri Maden suyu mucizesi

maden suyunun bi zararı olcagını sanmıyorum.. gazı kacınca yıkayın sac diplerinizi onunla bi kac saat sonra durularsınız rahatsız ederse belki yapıs yapıs bi etki yapabilir.. o nedenle bi kac saat baya ii bi süre olabilir beklemek için... diyorum ben...

maden suyu konosunu açan arkadaşım ne olur detaylı bilgi verir misin kullanımı ile ilgili

ya konuyu açan arkadaştan çok yüze sürülünce tüylenme yapıyo diyen arkadaş şaşırttı beni
tv de hep duyuyorum yüze çok faydalı siyah noktalara falan diyenleri,hangisi doğru korktum şimdilayhayhoy

aaaaaaaaa kıslar ben kullanan bi tanıdıgımın yüzünde cok tüy var ve cok cabuk cıkıolar alınınca ve sacada etkisi varsa yüzdeki yüylerede etkisi vardır diye düşündüğümü anlattım.. yoksa kesin bişey söylemedim.. ben arastırmadım inceleme yapmadım.. sadece gördüğümü ve düşüncelerimi paylasmak istedim.. ki yazdıklarımı okursanız ciddi bi iddia ile söylemedim.. eger yanlıs anlasılmalara neden olacaksa üzülürüm... forumda dogru yanlıs paylasım yapıyoruz.. hersey dogru olacak diye bi idiası olmaz kimsenin... ben gördüğümü ve fikrimi söyledim.. hani bilmişlik falanda taslamadım... yanlıs anlasılmasın lütfen... kimseyi yanlıs bilgilendirmek gibi bi niyetim yok...tekrar ediyorum bi tanıdıgım bildim bileli yüzünü maden suyuyla yıkıyor.. ve yüzünde inanılmaz bi tüylenme var artı alınan tüyler cok cabuk cıkıyor.. eger sac uzatmaya etkisi varsa yüzdede etkilidir.. var olan tüyden ziyade tüy cıkartmasada belki hızlandırıyodur belli mi olur...

Acaba hangisi doğru???:1shok:
Bende saçlarim için kullansam diyorum ama??benneyaptımki
Erkek kardeşiminde saçlari çok az ablamda eşi işin bioder aldi.
Ee doğal ve ucuz yollandan çikiyorsa bu saç niye olmasin..:1rolleyes:

hatunlar... 4-5 gündür hergün maden suyu uyguluyorum sacima... ve sonucu cok begendim ben... daha bi dolgunlasdi sanki yani dolgun derken daha bi havadar oldu :KK70: sac cikarmi cikmazmi bilemem ama ben böyle dolgun görünmesinden cok memnun kaldim ve tavsiye ederim :KK66:

banyo yaptigim gün banyo sonrasi uyguluyorum...yoksa yatmadan önce :lepi:

hatunlar... 4-5 gündür hergün maden suyu uyguluyorum sacima... ve sonucu cok begendim ben... daha bi dolgunlasdi sanki yani dolgun derken daha bi havadar oldu :KK70: sac cikarmi cikmazmi bilemem ama ben böyle dolgun görünmesinden cok memnun kaldim ve tavsiye ederim :KK66:

benimde saçım ince telli ve az.şimdilik iyi ama yaşlanınca kel kalmaktan korkuyorumfisfisfis
neyse ya arkadaşlar bişe soracam bu maden suyu bizim bildiğimiz marketlerde satılan soda mı :1rolleyes: birde kullanan arkadaş tam olarak nasıl uyguluyoruz faydasını görürmüyüm ki sizce :uhm:

nasıl kullanıyorsun...soda şişesini saçınamı boşaltıyorsun...durulama yapıyormusun uyguladıktan sonra....saçı sertleştirmiyormu... vs.vs... amma sordum bende...:eek:klava:

kizlar ben bildiginiz soda yi kullaniyom.... türkiyede herhangi bi marketten alabilirsiniz sanirsam...

sac boyasi sisesine ben döküyorum ve sac diplerine uyguluyorum... sonradan tarayinca zaten her yere dagiliyo :lepi:

Oh be sonunda dogru düzgün bi cevap geldi...kaç tane soru sorduk nasıl uygulanıyo durulanıyomu vs. çogunluk uygulamış ama cevap vermeye tenezzül eden yok...simeranya sagolasın...a.s.

ARKADAŞLAR SODA FABRİKALARDA KARBONDİOKSİT SIKIŞTIRMASIYla elde edilen gazlı yapay içecek; maden suyu olan ise kaynaklardan elde edilen dogal olanıdır.alırken buna dikkat ediniz (ankara kızılay,kınık maden suyu olanlardan birkaçı)

Ben de deneyeceğim maden suyunu,erkek arkadaşım da denedi,sizin yorumlarınıza güvenerek.ınşallah işe yarar da gür saçlı oluruz hepimiz.

Son düzenleme:
Maden suyu ve saç...ilginç..sonuçta uygulanmayacak bir şy değil saçı olmayanlar için denemeye değer.....Paylaşım için teşekkürler....Sevgiler

ayy hakikaten neden cevap yok saçımızı maden suyuyla yıkadıktan sonra durulayacakmıyız ve ne kadar ölçüçe m.suyu gerekli

valla ben de merak ettim doğrusu. yalnız konuyu mesaj atan arkadaşın söylemine bakıcak olursak "toniklemek" olarak kullanmış. e tonik de yıkanmayacağına göre. zaten beklemeyen bişey nsı içine işleyip etki edicek. kanımca durulanmıyor hemen :/

X