Saç Bakım Ürünleri Maden suyu mucizesi

madensuyunu deneyipde dökülen yerlerden yeni şaç cıkarmayı başaranlar varmı olumlu sunuc aldınızmı...?

Geçenlerde bir maske tarifi vardı muzu ezip bal katıyormuşuz 15-20 dk bekletip sonra maden suyu ile duruluyormuşuz,sonuç parlak ve dolgun saçlar diyordu.Ordan yola çıkarak acaba son durulama suyu olarak kullanılırmıki diye düşünmeye başlamıştım bir deniyim bari.İyi gelirse sonuçları paylaşırım arkadaşlar.

uzun süredir yüzüme tonik olarak kullanıorum maden suyunu ve hiç tüylenme olmadı .. uzun vadede de bi problem olmaz umarımm :S

ben ilk kullanımda saçlarımda canlılık dolgunluk farkettim ama asıl amacım kafamdaki egzama için kullanmam.
bu sebepten maden suyunu kullanıp olumlu etki gören var mı acaba?

hiç yokmu maden suyunu kullananınız arkadaşlar....
ben maden suyunu sürekli uygular oldum valla saçımda egzama olurdu bu mevsimde mısır tarlası gibi hemde hiç yok şimdi..
mucize gibi çok mutluyum inşallah kavurucu sıcaklardada böyle etki eder...

ben kullanıyorum ama yenı başladım henuz.saçımı yıkadıktan sonra yarım şişe maden suyunu saçıma dokuyorum.durulamıyorum
verdıgı hacımden çok memnun kaldım şahsen...dokulmeyıde azalttı bende
parlattı saçlarımı.devam edecegım kullanmaya
eger saç çıkarırsa sizleri haberdar ederım mutlakaEn Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE

kızllrrrr saclarınızz ne alemdee sonuc alann yok mu ???

ben kullanıyorum ama yenı başladım henuz.saçımı yıkadıktan sonra yarım şişe maden suyunu saçıma dokuyorum.durulamıyorum
verdıgı hacımden çok memnun kaldım şahsen...dokulmeyıde azalttı bende
parlattı saçlarımı.devam edecegım kullanmaya
eger saç çıkarırsa sizleri haberdar ederım mutlakaEn Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE

peki yıkadıktan sonra ıslakken döküyor muyuz

bnde dun basladım kullanmaya madem suyunun ıcıne bı ıkı damla lımonda damlatıyrum ama o saclarımı dokmezzz degılmı kızlar yanlıs yapmyrumdur umarımmmm

6 haftadır saçlarıma maden suyu döküyorum saçlarım hem yumuşak oluyor hem de daha hacimli gözüküyor

bnde kullanyrum artıkkk saclrımmm yumusakk oluyor evt ama bı kac forumda asıtlı oldugu ıcın dokulmyı azaltmaz arttırrırr yazıyorr kızlarr uzun zamndır kullanan arkdaslarr yok muu cekınıyrum kullanmaya devam etmeye ya dokulme yaparsa dıyee :26:

saçlarim ince telli ve az gürlesmesini va kalın telli olması icin ne önerirsiniz daha önceden yılan yagı kullandım bıraz faydasını gördüm ama daha cok gürlestiren ne önerirsiniz? acaba maden suyu gercekten sac cıkarır mı

konu yıllar önce açılmış ama.. :)
Ben de yüzüme tonik olarak kullanıyorum.
Saça faydasını yeni duydum. gerçekten dökülmelere iyi geliyor mu kii :\

Alalalah bir yaşıma daha girdim şaşırdım valla daha neler öğreneceğim kim bilir :KK34::KK34::KK34:

Saçıma daha gürleşsin diye yapmadığım şey kalmadı. Bunu da deneyeceğim:) hem diğer yaptıklarım gibi zahmetli bir şey de değil. Banyom bittikten sonra döker çıkarım nolcek :)

X