Saç Rengi ve Saç Boyama Saç uçlarını sarıya boyatmak

heexee

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2008
7.750
4.857
Arkadaşlar benim bir türlü karar veremediğim bir konu var bir de size sorayım dedim.Ben buğday tenliyim, uzun zamandır da saçlarımı karamel rengi boyatıyordum iyi duruyordu ama akınca pek hoş bir renk olmuyor. Ayrıca epeydir böyle kullanıyorum sıkıldım.Artık kumral boyatmak istiyorum.
1. Hangi renkleri önerirsiniz?
2. Saç uçlarımı sarıya boyatacağım nasıl durur? Önerir misiniz? Yapıp da memnun olanlar var mı?

Son düzenleme:
1-metalik sari
2-benim kardeşim boyatti üstü koyu kumral altlar sari çok hoş duruyor fotosunu çekip koyarim
3-istanbul-cennette sadece sari balyaj 25 ytl

benım saclarım oyle, kut gıbı kısa ustler cıkolata kahwe uclar da bronz gıbı bı sarı ama kahwe gıbı dııl yanı cok uyumlu oluyo tawsıye ederım cok malıyetlı degıl aslında ama sarıları krepelı balyaj attır kı ucu boyaya batıp cıkmıs gıbı olmasın ..

saçını uzat oyle yap yoksa güzel durmaz uzun saçta çok güzel durur...bence şuan yaptırma

sutlukawe ve g b k o resimleri koysanız benımde bı fıkrım olusur en kısa zamanda beklıyorum:)

canım benım saclarım senın tarıfın gıbı
ustlerı orta kumral altları sarı
altlarını boyatırken krepleyıp boyadı
duz fırca darbelerı bellı olmasın dıe
cok kullanıslı bı renk ama ben degıstırmeyı dusunuyorum
cunku ıs yerınde bı kac dengesız moralımı bozdu:mymeka:
aldıgım tepkıler olumlu ve olumsuz
bı kac kısı benı rock cı fln sandı delımıdır nedır:mymeka:
neymıs sacım ıkı renkmıs rock cılar saclarının uclarını boyarmıs:mymeka:
boyle bı rezıllık ıste..
bence cok guzel duruyor
ben boyatırken ustlerımı bu kez bal kopugu yada kahve kopugu yaptırcam daha hos duruyor

onlarda cok ayıp etmiş.. rockcılıkla ne alakası var.. baska bişey yaptırsan kokoş derler farklı bişi olsa kepaze derler... aman boşversene millet ne dere desin senin içine sindimi begendinmi mutlumusun ona bak arkadasım.. güle güle kullan bence... =)

Bence uçlardaki sarılar çok güzel duruyor. Benimki tüm röfle olduğu için hiç öyle bi şansım yok. :çok üzgünüm:

bende düşünüyorum valla sarıdan hevesimi alayım koyu renge boyatıp uclarını kırmızı yapıcam okul bitmeden...

ben lorealın ultra açıcı serisinden birine boyatıp uçları yapmayı dusunuyorum ama bugday tenlıyım nasıl durur ki?Bi de saçları ole olanlar bana resımlerını koysalar cok ıı olur bu arada cevaplar için çok sagolun arkadaslar

sacların uzunsa evde kendın de yapabılırsın aslında
ben yapılırken baya bı gordum
uzunsa mesela dıplerını ıstedıgın renge boyayıp
altlarını on tarafına getırıp krepleyıp boyayabılırsın
ama cesaret ıster bıraz sacların ne kadar uzunlukta..
kısa ıse zaten kuafore de yaptırsan hos durmaz fazla
uzun sacta cok guzel duruyo

dediğim gibi saçlarımın uçları omuza deyiyor o uzunlukta kısa ama düz saçlı oldugum için fena durmaz gibi gelıo

evet açık kumral yapıcam hatta dedıgım gıbı su lorealın ultra acıcı serısınden bırını yada çikolata kahve dusunuyorum

ya ben de istiyorum hatta dün konulardan birine yazmıştım esmer olduğumdan yakışmaz dedi bi arkadaş, ama ben merak ediyorum açıkçası yaa.. saçlarım açık kahvemsi bi de belimde... nerden çıkardım şimdi bunu deli deli bilmiyorum ama takıldı işte aklıma...fisfisfis

canım sana gider yahu sarı saç buğdaylardan başka kiseye pek gitmezki zaten dene bence güzel durur... en azından hevesini alırsın..

ya ben de istiyorum hatta dün konulardan birine yazmıştım esmer olduğumdan yakışmaz dedi bi arkadaş, ama ben merak ediyorum açıkçası yaa.. saçlarım açık kahvemsi bi de belimde... nerden çıkardım şimdi bunu deli deli bilmiyorum ama takıldı işte aklıma...fisfisfis

ya benımde ole işte.gerçi her zaman esince yapılmaz mı bu işler:)benım gecen sene siyah uzun saçlarım varken şimdi kısa karamel bu hafta sonuda kahve ve saç uçları sarı olucak:))bence sende dene begenmezsen geri boyarsın gozu karartmak gerek:lepi:

ya bilmiyorum işte yakışmayabilir gibi geliyo esmer olduğum için ama sonuçta komple boyatmıcağım için yakışabilir aslında, merak ediyorum gerçekten maksat hevesim geçsin ama bi de kuaföre baya bi para dökmüş olucam, en iyisi kuaförüme danışmak olucak galiba.. sen ne kadarını boyatmayı düşünüyosun, ben baya bi kısmını boyatmayı düşünüyorum aslında..

X