bebgin cinsiyeti ne zaman belli oluyor

E

EU2

Ziyaretçi
mrb kizlar ben 10 hafta 3 günlük hamileyim sabirsizlikla bekliyorum cinsiyetinin belli olmasini :emir_bebek:
sizin bebginizin cinsiyeti belli oldumu ve kacinci haftasinda ? :CüvCüv:
kizlar dahami gec belli oluyor ??
cevaplarinizi bekliyorum arkadaslar

mrb kizlar ben 10 hafta 3 günlük hamileyim sabirsizlikla bekliyorum cinsiyetinin belli olmasini :emir_bebek:
sizin bebginizin cinsiyeti belli oldumu ve kacinci haftasinda ? :CüvCüv:
kizlar dahami gec belli oluyor ??
cevaplarinizi bekliyorum arkadaslar

Canım seni çokk tebrik ederim. Bebeğin cinsiyeti genellikle 16 haftalıkken belli oluyor. Allah eli ayağı düzgün , sağlıklı ve hayırlı bir bebiş almak nasip etsin.:nazar:

erkek oldugu zaman hemen görünüyormus pipisi:):) bende benm bebişimi erkek doguyor içime bende gidicem doktora yakın zamanda.cok merak ediyorum bende

gercekten mi kizlar ???oooo ozaman az kalmis belli olmasina ilk bebgim erkek insallah simdikide eli ayagi düzgün saglikli bir kiz olur cook heyecanliyim anlatamam bi daha ki randevum 13 haftalikken insalah görünür ,allah herkeze saglikli evlat nasip etsin ,kac haftada bir gidiyorsunuz doktora?

Son düzenleyen: Moderatör:
kaliteli bi cihazda 12-13 haftalıkken sağlıklı tahminler yapılabiliyor.....Allah gönlümüze göre,sağlıklı bebişler nasip etsin

benım 12 haftalıkken bellı oldu ama doktorum degısebılır dedı. bu hafta tekrar gıdıcem bu sefer kesınlesıcek ınsallah.

kaliteli bi cihazda 12-13 haftalıkken sağlıklı tahminler yapılabiliyor.....Allah gönlümüze göre,sağlıklı bebişler nasip etsin

tesekkürler cnm insallah yakinda benimkide belli olur bazilarinda doguma kadar hic belli olmuyormus :kahve:
doktor senin bebisin icin ne dedi kizmi erkek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim fındık ın dogum a kadar belli degil di cinsiyeti..
Son muayenem de ögrendik. Aynı günde tesadufen doguma girdim zaten..
Kızım oldu,,Kızlar genelde saklıyor kendilerini dr lar da söyluyor.

Valla bizim edepsiz bacaklarını açmış bir vaziyette çok erken gösterdi bize. 13 haftada öğrenmiştik..

Bizim fındık ın dogum a kadar belli degil di cinsiyeti..
Son muayenem de ögrendik. Aynı günde tesadufen doguma girdim zaten..
Kızım oldu,,Kızlar genelde saklıyor kendilerini dr lar da söyluyor.

insallah bende olmaz böyle bisey alcak kiyafet bulamiyorum CADIARZU ya mavi var üstün de kiyafetlerin yada pembe :uhm:

benim icime kiz doguyor bakalim haberi alinca hemen yazicam size arkadaslar

insallah bende olmaz böyle bisey alcak kiyafet bulamiyorum CADIARZU ya mavi var üstün de kiyafetlerin yada pembe :uhm:

Benim için hiç sorun olmamıştı..içime dogmuş gibi hamile kaldıgım andan itibaren hep kız ismi düşündüm.
hep kız eşyaları aldım,, nitekim kız da oldu..
ha oglan olsaydı pembelerle gezerdi heralde. :roflol:
Bilmiyorum da insan anne olunca hissediyor galiba..

Benim için hiç sorun olmamıştı..içime dogmuş gibi hamile kaldıgım andan itibaren hep kız ismi düşündüm.

evet cnm gercekten öyle benim ilk hamileligimde esim bebegi hep kizim diye severdi bende kizardim ona ya erkek olursa diye sonra doktorumda erkek olcak demisti

kız gercekten içine doganmı oluyor:1shok: bende hep erkek isterdim şöyle babası gibim yakışıklıyerimseniben yerimsenibenşimdide herkes erkek diyo tahminen.birde kese sagda olunca erkek derler.benim de sagda yumurcak:emir_bebek: hissediyorum az bastırınca:icecream: galiba erkek :uhm: hehehehehhh rüyamdada iki kere erkek bebek gördüm.özellikle pipileri cok belliydi.:emir_bebek:

kız gercekten içine doganmı oluyor:1shok: bende hep erkek isterdim şöyle babası gibim yakışıklıyerimseniben yerimsenibenşimdide herkes erkek diyo tahminen.birde kese sagda olunca erkek derler.benim de sagda yumurcak:emir_bebek: hissediyorum az bastırınca:icecream: galiba erkek :uhm: hehehehehhh rüyamdada iki kere erkek bebek gördüm.özellikle pipileri cok belliydi.:emir_bebek:

insallah istedigin olur yaaa ,bende okadar cook kiz istiyorum ki ama en önemlisi gercekten saglikli olmasi basta ,bende rüyamda bikac kere bebek gördüm ama göremedim erkekmiydi kizmiydi ???
arkadaslar sizde hamileyken cok korkulu rüyalar görüyormusunuz ??? ben hamile kaldigimdan beri yaklasik her üc günde bir gece rüyamda korkuyorum ,hatta kalktigimda daha sokta oluyorum kendime gelmem zaman aliyor ....

ben 9,5 haftalıktım öğrendiğimde.bu biraz dr uzmanlığına ve cihazınıa bağlı sanırsam.çok net diyemiyecm ama kız gibi dedi.12 haftalık oldum cumartesi ikili testim ver.bakalım o gün tam kesinleşecek.ama benimde içime kız doğuyo.allahım hepimize hayırlı olanı nasip etsin inşallah....

tesekkürler cnm insallah yakinda benimkide belli olur bazilarinda doguma kadar hic belli olmuyormus :kahve:
doktor senin bebisin icin ne dedi kizmi erkek mi?

henüz 4+6 günlüğüm inşallah bende ilerleyen zamanlarda tahminler söyleyebilirim:1rolleyes:

X