ovulasyon testi yapanlar buraya

mumnes

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
199
36
merhabalar ben medismart ovulasyon testi aldım üç gündür kullanıyotum üçündede hafif silik bir çizgi oluştu bu testten hiç bişi anlamıyorum yapan birileri var mı illaki iki çizgide birbirinin aynısımı olmalı

Merhaba canım...bence medi smart ovulasyon testi alarak çok iyi yapmışsın...bende kullandımve şu an 14 haftalık hamileyim...adetinin uzunluğuna göre belirtilen tarihlerde yapman gerekiyor..ben kullandığımda hiç çizgi çıkmamıştı..ilk aldığımızda yumurtlamamı tam tespit etmek için hergün aynı saatlerde yaptım...öyle olunca kaçırmıyosun...birde öneemli olan sanırım ilk 3 yada 5 dakikadan sonramıydı tam bilemiyorum prospektüsünde yazıyodur yani belirtilen saatten sonra bakmaman...o zaman hafif çizikler seni yanıltabilir...ben yaptığımda ikiside kırmızı olmuştu...

Arkadaşlar yazınızı okudum medismart ovulasyon testi nedir beni bilgilendirirmisiniz :uhm: Şimdiden teşekkürler.

bende ovulasyon testı kullandım. medı smart değil. bu gebelık testlerı gıbı değil. az cızgı çıktıysda acaba falan yok bunda. test cızgısı ve kontrol cızgısı ya aynı olacak yada test çizgisi daha koyu olacak. o zaman yumurtlamaya 24-36 saat var demektır. benım bu ay 8. gunde basladım 9 10 11 12. gunde çizgi hep çıktı ama gıttıkce koyulasarak. 13. gun test cızgısı daha koyu cıktı.

cevaplarınız için teşekkür ederim ben 28 ila 27 günde regl oluyorum ve 10. gün başladım teste bugün 13. günüm yine yapacağım testi iki çizgininde koyu olmasına bakacağım yani.prospektüse aynen uyuyorum ama yinede çok tedirgin oluyorum

medismart yumurtlama testidir gebe kalmak isteyenler yumurtlama günlerini tespit ederler canım

bende ovulasyon testı kullandım. medı smart değil. bu gebelık testlerı gıbı değil. az cızgı çıktıysda acaba falan yok bunda. test cızgısı ve kontrol cızgısı ya aynı olacak yada test çizgisi daha koyu olacak. o zaman yumurtlamaya 24-36 saat var demektır. benım bu ay 8. gunde basladım 9 10 11 12. gunde çizgi hep çıktı ama gıttıkce koyulasarak. 13. gun test cızgısı daha koyu cıktı.

msms: siz kaç günde bir regl oluyordunuz

iki çizgi koyu çıkınca ne zaman ilişki gerekliCADIARZU

Zannedersem lh yükselmesi 24 ila 36 sürüyor..yani sen iki koyu çizgiyi yakaladığında belki 5 saat öncesindende başlamış olabilir belki 2...aslında eğer mümkünse bence ilişki hemen olmalı...çünkü birde spermlerin oraya gidişleri var..

Zannedersem lh yükselmesi 24 ila 36 sürüyor..yani sen iki koyu çizgiyi yakaladığında belki 5 saat öncesindende başlamış olabilir belki 2...aslında eğer mümkünse bence ilişki hemen olmalı...çünkü birde spermlerin oraya gidişleri var..

evet spermler 6 ila 7 saatte yumurtaya ulaşabiliyorlarmış dediğin gibi iki çizgiyi görünce hemen başlamalı günde 1 kez tabiki fazlası erkek için yani sperm azalıyor

kızlar bişi daha soracam ilişkiden sonra meninin bir kısmının dışarı çıkması hamile kalmayı etkilermi yani bir kısmının dışarı çıkması normalmidir?

arkadaşlar adet düzensizliği olan biri kullanabilirmi bu testi?bende adet düzensizliği var ve ne zaman yumurtladığımı bilmiyorum.nasıl kullanabilirim bu testi?

kızlar bişi daha soracam ilişkiden sonra meninin bir kısmının dışarı çıkması hamile kalmayı etkilermi yani bir kısmının dışarı çıkması normalmidir?

canım hepsinin içerde kalması mümkün değil tabiki bi süre sonra dışarı akıyor.bu çok normal..

eğer adetin düzensizse adetinin bitiminden başlıyorsun bu testi kullanmaya çift çizgiyi görene kadar devam ediyorsun canım bende 13. günümdeyim bugün biraz önce testi yaptım iki koyu çizgiyi gördüm yani ben 14. gün yumurtluyorum çok rahatladfım şimdi güvenle kullanabilirsiniz bu testi bundan önceki 3 gün çok silik çizgiler oluşuyordu ve ben tedirgin olmuştum şimdi çift koyu çizgiyi gördüm mutlaka dene allah yardımcın olsun canım

saol canım kaç tane var içinde?koyu çizgiyi gördüğün günmü ilşkiye giriliyo?

ben netten çoklu alıyorum ama medısmartta 5 tane var dıye bılıyorum. senın gunun net olmadıgında çoklu almanda fayda var. çift çizgiyi gördüğünüz gün ilişki olması gerekıyor. yumurta catladıgında tüplerde sperm olması sans arttırıyor. çift çizgiyi gorunce en fazla 36 saat var demektır. bundan sonra yumurtanın 48 saat canlı kalma süresi var.yanı onunuzdekı 3,5 gun sansınızın çok yuksek oldugu gunler.gun asırı ılıskı onerılıyor. ama sperm sayısı ıle ılgılı bır sorun yoksa hergun ılıskı olabılır

rıca ederım. sana lınk gönderdım ozel mesaj olarak. testlerın kullanımına daır bılgıde var.

walla ne diyim kızlar ya deminden okuyom bi arada almayı düşündüm ama çok karışık bişiy gibi geldi bana yaaaa kullanamam ben öyle çok dalgın ve unutkan biriyim ben. aslında dr kontrolü altında hamile kalmak tercihim ne dersiniz? iöyle daha iyi deilmi

walla ne diyim kızlar ya deminden okuyom bi arada almayı düşündüm ama çok karışık bişiy gibi geldi bana yaaaa kullanamam ben öyle çok dalgın ve unutkan biriyim ben. aslında dr kontrolü altında hamile kalmak tercihim ne dersiniz? iöyle daha iyi deilmi

Bende düşündüm almayı ama birde bunlarla oyalanmadan dok kontrolünde olsam diyede düşünüyorum aynen ya bende kararsız kaldım....:bbo:

X