İlköğretim Yorum ve Soruları Ankaradaki okullar

ecemiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
235
8
merhaba arkadaslar,
acaba ankarada iyi eğitim öğretim verdiğini bildiğiniz özel okullar varmı?

şöyle söylemeliyim özel okul falan bilmem ben.. eğer çocuğun yeni okula başlayacaksa maltepe ilk öğretim okulunu tavsiye ederim özel okul standartlarında öğretmenleri ve orda okuyan öğrenciler çok kaliteli bence böyle okullar varken özel okullara o kadar para yatırmak insanı biraz düşündürür gibime geliyor...yine de sen bilirsin...

Çankaya Yıldız'da Muazzez Karaçay İlköğretim Okulu Her sınıftan bir şube var.Küçük ve başarılı bir okul.İki kızım da bu okuldan mezun oldu.

arkadaşım bu tamamen şans işi okul vasat olur öğretmenin iyi olur birazda çocuk da varsa harika olur

biraz önce ankara'daki okullara bakayım dedim. 2009 SBS sonuçlarına göre, ilk 200'de devlet okulu yok!inanabiliyor musunuz??
bizim çocuklarımızda mı sorun var? yani devlet okuluna giden çocuklar da mı sorun var, yoksa sistemde mi sorun var???
ankara'nın en iyi okullarından dedikleri ayten şaban diri ilköğretim okulu 261. olmuş. bu mu yani çok iyi okul? üstelik okula kayıt yaptırmak isterseniz oturduğunuz yere göre kayıt parası 12bin liraya kadar çıkabiliyor. ben kayıt yaptırmak istedim, 5bin istediler. üstelik sınıflar da en az 40 kişi. yakınlarında fevzi özbey var. o okul ilk 500'e bile girememiş.ama onlar da aynı. sanırsın ki SBS 1.lerinin hepsi bu okuldan çıkmış. öyle de yükseklerde görüyorlar kendilerini. onlar da aynı parayı istediler.
beytepe iöo için çok iyi diyorlar. çankaya iöo da iyiymiş.
bilginize...

Çankaya Yıldız'da Muazzez Karaçay İlköğretim Okulu Her sınıftan bir şube var.Küçük ve başarılı bir okul.İki kızım da bu okuldan mezun oldu.
size bir şey danışmak istiyorum Muazzez Karaçay mı yoksa Mehmet Özcan Torunoğlumu daha iyi sizce.Sınıf mevcutları kaçar kişi ve başarı oranı yüksekmi öğretmenler ilgilimi teşekkürler

size bir şey danışmak istiyorum Muazzez Karaçay mı yoksa Mehmet Özcan Torunoğlumu daha iyi sizce.Sınıf mevcutları kaçar kişi ve başarı oranı yüksekmi öğretmenler ilgilimi teşekkürler

Bu konuyu bende araştırıyorum. Ama doğru düzgün bir bilgiye ulaşamadım. Birde bu 2 okulun kayıt bölgeleri nerelerdir? bilen varsa lütfen yardımcı olun arkadaşlar.

merhaba arkadaslar,
acaba ankarada iyi eğitim öğretim verdiğini bildiğiniz özel okullar varmı?

2. sınıf öğretmeni arıyorsan kızımın geçen seneki öğretmeni çok iyi , çalışkan ve azimli bir öğretmendi. sağlık nedenleri ile geçen seneyi ankarada geçirdik. çokta iyi bir sınıfı var. yanlız özel değil devlet okulu. batıkentte

bende tam gün evime yakın okul bakıyorum oğlum bu yıl okula gidecek iyi bir devlet okulu bulamıyorum beytepe ve çayyolundaki okullar için iyi deniyor (sbs puanlarına göre) evime çok uzak :KK43:( size yakınsa gidip okulları görün derim

bende tam gün evime yakın okul bakıyorum oğlum bu yıl okula gidecek iyi bir devlet okulu bulamıyorum beytepe ve çayyolundaki okullar için iyi deniyor (sbs puanlarına göre) evime çok uzak :KK43:( size yakınsa gidip okulları görün derim

konutkent ilköğretim, ayten şaban ve beytepe ilköğretim çok iyi okullar...

fevzi özbey'i tavsiye etmiyorum...

ankara yenimahalle merkezde bildiğini iyi devlet okulu varmı ? barbaros ilkokulu nasıl acaba yardımcı olun lütfen

ankara yenimahalle merkezde bildiğiniz iyi devlet okulu varmı ? barbaros ilkokulu nasıl acaba yardımcı olun lütfen

özel jale tezer kolejini tavsiye ederim.benim çocuğum orada okumakta.hem ben hemde çocugum okulundan çok memnun.eğitimi kaliteli deneyimli kadrosu var.yabancı dillere önem veriliyor,sosyal aktivitelerde oldukça etkinler.

X