Göz Makyajı gözaltı morluklarına

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
E

EU2

Ziyaretçi
gözaltı morluklarını kapatmada yaptığımız en büyük hata beyaz kapatıcalar kullanmaktır.. onun yerine haif turuncu tonları veya uçuk pembe kapatıcalar daha etkili oluyor.. denemenizi tavsiye ederim

Ben chanel in bir ürününü aldım 2 ay önce ama düzenli kullanma fırsatım olmadı seyahatler sebebiyle.
biraz pahalı ve boyutu küçük. ucunda bilye var ve oraya aynı zamanda masaj yapıomuş. satıcı bayan öss ye giren kızlar genelde alıolar ve memnun demişti . kullanım sonrası yorumlarımı yazacağım..

eğer esmerseniz ki ben öyleyim bende kapatıcı yerine krem rengi far sürüyorum çok güzel oluyor beyaz mor gibi duruyor zaten esmer olduğumuz için ama göz altına far sürmek te çok akıllıca değil ama ne yapalım işte :)

eğer esmerseniz ki ben öyleyim bende kapatıcı yerine krem rengi far sürüyorum çok güzel oluyor beyaz mor gibi duruyor zaten esmer olduğumuz için ama göz altına far sürmek te çok akıllıca değil ama ne yapalım işte :)

peki üzerine tekrar bişey sürüyomusun ben sadece gözaltlarımdaki morlukları kapamaya çalışıyrum yüzüme bişe sürmeden çok yapmacık duruyo

göz altı morlukları için bitkisel bir çözüm bliyor musunuz şimdiden teşekkürlerr hihoyyytor

ben innovanın göz altı için jelini kullanıorum ufak tüp gibi bişedee

Göz altındaki morlukları geciren kremler losyonlar fln cıkmıs kullanan var mı? etki yapıyo mu acaba? gerci belli bi muddet kullanmak lazımdır..

ben kapatıcı olarak lancome effacernes le çok güzel kapatıyorum, düzenli krem olarak da body shop e vitaminli kullanıyorum ama en önemlisi bolbol uyumak o da bizde yokk :KK43:

göz altı koyulukları genetikte olabilir ne yaparsanız ne kullanırsanız kullanın gecmeyebilir .Sigara , alkol kullanımı göz halklarını koyulastırdıgı gıbı ,dengelı beslenme koyulugu onleyebılmekte ...
Göz altı morluklarının hafiflemesi için dogal çözümler uygulanabılınır .
Koyu kıvamlı goz altı kapatıcı da kullanılabılırnır.Ben kapatcı olarak flormar marka kullanıyorum

ben hem yves saint laurent'i hem de lancome'u kullandım. ikisi de güzel. ama lancome daha rahat yayılıyor ve uzun kalıyor.

merhaba bende yeni katıldım aranıza geçmek bilmez göz altı morluklarım yüzünden kemdimden soğudum :KK43:

X