Anket Msn'de en çok hangisine kızarsınız?

Msn'de hangisine gıcık olursunuz ?

• Ankete Katılan
    118

iremsu

MaBel
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2007
1.828
5
Öncelikle ben söyleyim
titreşim zımbırtısından nefret ediyorum
ayrıca her harfe smiley koyup birde üstüne yazıyı italik yapanlara deliriyorum
kamera yok dediğim halde nolurr kamera aç diyenlere
daha selam yazmadan titretenlere :kızgın:
hem msn e ekleyip hemde kimsin sen diyenlerden
msnde sorduğum sorulara meşgul olmadığı halde cevap vermeyenlere gıcık oluyorum :kızgın: ya siz siz hangisinden hoşlanmıyorsunuz :uhm:
Birde msnde her harfi kısaltıp janım öpym gibi kelimeleri Türkçe dışı bir dilde kullananları
en azından bunlara dikkat etmeyenlere de sinir oluyorum :kızgın:
ne kıl bi hatunum :roflol:

Son düzenleme:

nan :mymeka: neyden hoslanıyon o zaman sen
kullanma mesaneye neyım senn o zamna her seye sınır oluonnn

ben bı tek cvp vermeyınce kıl olurum
bıde ekleyıp sen kımsın dıyenlere o kadar :icecream::icecream::CüvCüv:gamyoncuiremsu

Ben gıcık bir insanım olm
bu alet zaten başlıbaşına bana ters :icecream:
bi de msnde beni deli edince böyle fikirler çıkıyor ortaya tatlicadiarzu
dün kamerayı kırdım leptoptakinide söktüm kurtuldum
artık kamera yok :icecream:

Artık eskisi gibi girmiyorum msn'e,aklıma bile gelmiyor çoğu zaman.

Şu titreşim zımbırtısına sinir olanlardan biride benim benneyaptımki

Bunun yanında tanımadığım kişilerin eklemesine. :kızgın:

Her harfe her duruma kocaman kocaman smile koyulmasına sinir oluyorum. :kızgın: Çok üzgünüm çoook

bende en çookk daha selam demeden direk titreşim gönderenlere gıcık oluyorumm.. nee yani anlamı nee titreşiminn çözemedimm.. kaydirigubbakcemile

msnle ilgili verilen şıkların hepsine sinir olduğum için çok uzun zamandır msn e girmiyorum..yalnız bir şeyle meşgulken karşımdaki zırt pırt beni titrettiğinde ekrandan elimi sokup gırtlaklayısım gelirdi titreşim göndereni, bir durun dimi, bişeyle uğraşıyoruz o an, allah allah :eek:klava: ... bak sinirlendim yine kaydirigubbakcemile3

Kocacıgımın uzakda oldugu durumlarda onunla konusurken bıldıklerı halde ısrarla yazıp da bırde ben cevap yazmıyorum dıye trıp atanlara sınır oluyorum

titreşime sinir oluyorum,
meşgulum ya da dışardayım yazdığım halde durmadan yazanlara,ısrar edenlere sinir oluyorum.
naber kızzzz falan gibi laubali konusanlara sinir oluyorum,
fotoğrafını atsana diye ısrar edenlere sinir oluyorum,
bir de konuşurken hoşcakal demeden küt diye çıkanlara sinir oluyorum.

çevrım dısı gosterıp kendını gızleyenlere sınır oluyorum.bıde kendılerını cevrım dısı yapıp laf atıyolar.gelde kızma

Yazı ortamı nedeniyle cümlemin arada kaynamasına, demek istemediğim birşey anlaşılmasına, tanımadıklarımın eklemesine, meşgul/dışarıda modunda olduğum hâlde yazılmasına, hiç de selam vermiyorsun gibi tavırlara, günlük hayatta konuşmadığım adamların eklemesine ve hadi kabul ettim diyelim orada da konuşmamasına, geç saatte girince napıyorsun bu saatte tepkilerine....

Çoğaltılabilir!

ben en çok bana birisi birşey sorduğunda ve ben ona deli gibi yardımcı olmaya çalıştığımda karşı tarafın benle ilgilenmemesinden nefret ediyorum (hem de bana acil bir şey sormuş olmasına rağmen ve ben bütün işimi gücümü bırakıp onunla ilgilenmeme rağmen, o sırada da başkasıyla çatır çutur chat yapıyordur kesin) işimle ilgili konularda...

en nefret etdigim nickine bütün hayatini yazanlar :roflol: birisnin beni ekleyipde kimsin diye sormasi ve tanimadigim kisilerin bana cam ac demesi:kızgın:

titreşim gönderilmesine ve yazının arasında saçma sapan kaydettikleri smileyler çıkınca sinir oluyorum
geçen arkadaşla konuşuyorum neredeyse bütün harfler şekilli.anlamak için kıvrandım durdum:kızgın::kızgın:

X