bu ilaçları kullanan var mı???

ece ayxsxe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
255
0
40
ADETİM 16 GÜNLÜK Bİ GECİKME YAPTI. HAMİLE DEĞİLİM. DR UM BANA SÖKTÜRÜCÜ FARLUTAL VERDİ. BİDE HORMON TESTİ FALAN YAPMADAN DİANE BİDE GLUKOFEN DİYE BİR İLAÇ VERDİ. ARANIZDA BU İLAÇLARI KULLANANLAR VARSA TECRÜBELERİNİ BENİMLE PAYLAŞIRSA ÇOOKKK SEVİNİRİM......... ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.......:uhm::uhm::uhm:

diğerlerini kullanmadım ama glukofen anti -diyabetik bir ilaç ve yumurtlamayıda düzenliyormuş sanırım.banada verdi kadın doğumcum.8 aydır falan kullanıyorum.hamile kalana kadar da devam edicem. öyle söyledi.

canım diane 35 de de doğum kontrol ilacı biliyosundur bebek düşünüyosan o ilacı kullanırken olmaz
ama hormon testi yapmadan bu iki ilacı vermesi ne kadar doğru bilmiyorum
yanlış bişey yapmamıştır umarım doktorun

diana bende kullandım polikistik ovur yani yumurtlama sorunun var dedi yumurta oluşup çatlamıyoyrmuş onun için kullandım 6 ay kullan dedi 5 ay kullandım ve şuan hiç bir sporunum yok bana tek yan etkisi karında şişlik ve ateş basması yaptı oda normaldir bide sitrestenmidir bilmiyorum sivilce çıkmıştı ama normalde sivilce işte kıllanman falan varsa onları düzeltiyormuş kıllanmama baya etki etmişti azalmıştı yani

diğerlerini kullanmadım ama glukofen anti -diyabetik bir ilaç ve yumurtlamayıda düzenliyormuş sanırım.banada verdi kadın doğumcum.8 aydır falan kullanıyorum.hamile kalana kadar da devam edicem. öyle söyledi.

kilo kaybı oldu mu sende???? ilgin için teşekkürler. sende pkos musun?

canım diane 35 de de doğum kontrol ilacı biliyosundur bebek düşünüyosan o ilacı kullanırken olmaz
ama hormon testi yapmadan bu iki ilacı vermesi ne kadar doğru bilmiyorum
yanlış bişey yapmamıştır umarım doktorun

bebek istemez miyiz hemde çoook istiyoruz. dr da olsun die verdi..............:uhm:

kilo kaybı oldu mu sende???? ilgin için teşekkürler. sende pkos musun?

canım bende pko varmı bilmiyorum gerçekten.dr. bu konuda bişey söylemedi.olsa söylerdi heralde.bana bu ilcı iki düşükten sonra sebep bulunamayınca verdi dr.um.birde elevit verdi hamile kalana kadar kullan dedi.kilo vermene de yardımcı olur dedi çünkü ben çok hızlı kilo alıp çok zor verenlerdenim.ama o konuda işe yaramadı.kilo veremedim yani.

X