Sayfa: 3/93 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Toplam 930 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lazerle Göz ameliyatı olanların paylaşım Alanı

1. Konu Sahibi : dunya #21
    öyle birşey yok canım yalnız ameliyattan 1 hafta kadar önce çıkarman gerekiyorumuş lensi. en yeni ameliyat olanınız benim. 15 gün oldu aniden karar verip ameliyat oldum. göz numaram 5.5-6.5 miyoptu. şimdi sağ gözüm iyi görmüyor diyorum ama sol göz maşallah yani. kontrole gidicem yakında. herhalde sağ gözüm tam olmadı. ameliyat olan arkadaşlarım söyler misiniz sağdaki hafif bulanıklık 15 gün için normal mi? sol göz ilk günden itibaren netti o yüzden herhalde sağ tam sıfırlanmadı diye düşünüyorum.

2. Konu Sahibi : dunya #22
    Alıntı ASİ_KELEBEK kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bende ciddi anlamda düşünüyorum.göz rengim açılıcaksa daha iyi:)benimkilerde yeşil...memorialı araştırıcaktım ama dünya göz hastenesni bir araştırayım çok sağol kumpir:)
    merhaba asi kelebek ben doğuştan hipermetrobum hem de 9 numara yıllardır
    lens kullanıyorum laser olmak istiyorum ama maalesef hipermetropta 6 ya kadar yapıyorlar yıllardır göz ameliyatı yapan doktor ve hastaneleri takip ederim bu konuda istanbul cerrahi ve dr. sinan göker in üzerine olmadığını öğrendim bence onu araştır kendisine bir defa muayene olmuştum müthiş bir doktor.

3. Konu Sahibi : dunya #23
    d_ozvar Guest
    bende yaklaşık 8 ay önce dünya göz hastanesinde oldum ameliyatımı çok kolay ve acısız geçti sadece yapıldıktan sonra 3 saat falan yanma oldu bende şu an çok çok memnunum herkesten çok daha iyi görüyorum ve hiçbir sorunum yok allaha şükür bence hemen yaptırın hiç lenslerle gözlükle uğraşmaya gerek yok

4. Konu Sahibi : dunya #24
    Arkadaşlar benimde gözlerim uzağı iyi görmüyor.lazer ameliyatı olmak istiyorum ama korkuyorum.Bu iyi birşeyse neden doktorlar gözlükle dolaşıyorlar diye düşünmeden edemiyorum.Ayrıca tedavi masrsfı kaça çıkıyor, yaptıranlar söylesin.Ben Ankarada yaşıyorum.....

5. Konu Sahibi : dunya #25

Bilgilenderme

Alıntı *-maya*-06*- kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Arkadaşlar benimde gözlerim uzağı iyi görmüyor.lazer ameliyatı olmak istiyorum ama korkuyorum.Bu iyi birşeyse neden doktorlar gözlükle dolaşıyorlar diye düşünmeden edemiyorum.Ayrıca tedavi masrsfı kaça çıkıyor, yaptıranlar söylesin.Ben Ankarada yaşıyorum.....
    mayacım korkma yaptır keşke benimde mümkün olsada yaptırsam. doktorlara gelince göz bozukluğu çeşit çeşittir sen uzağı göremezken ben yakını göremiyorum bi de yaşlılıktan kaynaklanan göz bozukluğu vardırki bunun ameliyatı pek mümkün değilmiş :1hug:

6. Konu Sahibi : dunya #26
    gözlük numaran çok yüksekse kesinlikle yaptır derim ben de. bana bir doktor arkadaşım tavsiye etti. 3 yıl önce yaptırmış kendisi çok memnun. ben 15 gün önce oldum. 3 ay gün içinde görmede dalgalanma olur dediler. bakalım ne olacak sağda var gidip gelme ama geçer inşallah. ben intralase yaptırdım. fiyatlara internetten bakabilirsin.

7. Konu Sahibi : dunya #27
    canım bende dunya gozde oldum gecen mayısta numaramda yuksektı cok memnunum herkese tavsıye edıyorum bence hemen yaptırmalısın,ılk gunler zor oluyo ama yakınıda rahatlıkla gorebılıyorsun bence düsünme hemen yaptır

8. Konu Sahibi : dunya #28
    bende lazer olucam, fiyatına gelince 600 euro istediler ..ama tabi bu fiyat antalyada geçerli belki istanbulda daha da uygundur..

9. Konu Sahibi : dunya #29
    ben değil ama bir arkadaşım dünya göz hastanesinde yaptırdı, derdi beni sardı, saat başı ellerimi yıkayıp damla damlatıyordum artık gına gelmişti bana, dışarda kar yağarken bile güneş gözlüğüyle oturmak zorundaydı arkadaşım yani başında bayağı bi zorluk çekti ama şimdi çok memnun gözlüklerini attı, bende gözlüklüyüm ama sanırım lazere cesaret edemiyorum.

10. Konu Sahibi : dunya #30
    canım ben sadece yaptırdığım gün biraz zorluk çektim. gözümü açamadım. açmaya çalıştıkça yanıyordu. bi de diazem verdiler yattım uyudum zaten. ertesi sabah hiç ağrı sızı yoktu normal açtım gözümü. dün de kontrolüm oldu gayet iyiymiş. sol iyi de sağ şimdilik azıcık fazla düzeltilmiş gözüküyor. numara zaten 3 ayda oturur dediler. ama uyanınca bebeğini görebilmek gibisi var mı ya:1hug:

Sayfa: 3/93 İlkİlk 123451353 ... SonSon