emziren anneler:))))

Biricik

üç böcek bir çiçek
Kayıtlı Üye
22 Mart 2007
1.170
6
emziren anneler sizde sürekli acıkıyormusunuz?ben sanki hamileliğimin ilk 3 ayındaki gibi sürekli acıkıyorum ne yesem doymuyorum ya...:icecream:allahtan kilo almıyorum emzirdiğim için olsa gerek. yoksa bu yediklerimle değil 10 kilo 20 kilo birden alınır:roflol:

bende çok yiyorum,devamlı kendimi aç hissediyorum.doymak bilmiyorum.emzirmekten herhalde kilo almıyorum.yoksa bu hızla acayip kilo alırdım.

aynen hamileyken nu kadar yemiyodum çabuk ackıyom çok ama çok yiyom gören dehşete düşüyo valla
bende kilo almıyorum bu yememme ama veremiyomda oda var

bende ilk zmanlar deli gibi acıkıyorudum..o zaman belkide çok sık emdiği için..kızım ek gıdalara başlayıp daha az emince bende normale döndüm..

ewt bende acıkmıyorum sabah zorla 1 dilim ekmek yiyorum kayınvalidem kızıyo ama nabayım içim almıyo

ben artık çok yiyemiyorum hamileyken aşırı yerdim ama şimdi iştahım kesildi ya uykusuzluktan bilmiyorum ama acayip derecede susuyorum su kaybettiğim için olsa gerek...

evet.:icecream:kilo almıyorum.ama veremedim de hala.senağlamaneyse ek gıdalara başlayınca azalır herhalde.:roflol:

X