Jinekolojik muayene hakkında

canim bugun olmazsa yarin mutlaka
sonucta kadinizzz
tani tedavi amaciyla gostermen gerekiyorsa gostermelisin
neden cekiniyosun ki? kadin olupta hangi JINEKOLOGA acmayan varki varsa ben im desin ciksinn :KK43:((

Son düzenleyen: Moderatör:
ayyyy ne bılım utanıyorum ya bıde ben o bolgeyı boyle tertemız yapamıyorum hıc bı zaman cok acıyo jıletlede beceremıyorum oyle tertemız olmuyo cok utanırım:eek:

canim bugun olmazsa yarin mutlaka
sonucta kadinizzz
tani tedavi amaciyla gostermen gerekiyorsa gostermelisin
neden cekiniyosun ki? kadin olupta hangi cerraha acmayan varki varsa ben im desin ciksinn :KK43:((

valla ben bunca yıllık kadınım hiç bir cerraha açmadım:roflol:

karanlik prenses
canim orasini dusunme dr temizine goruntusune bakmiyor
ama temiz olman her zmaan iyidir de ince ayrintisina dusmee
gecmis olsunn

canım çekinmene gerek yok ki sağlıkla ilgili şeylerde ayıp olmaz hem o doktorlar günde kaç hasta alıyorlar, onlar için çok normal yani, 2 tane tüyden çekinme emin ol çok çok daha beterlerini görmüşlerdir a.s.

yanı aç dıcek... açalım bakalımtatlicadiarzu

bı daha nerde gorcem zaten o doktorutatlicadiarzu

valla ben bunca yıllık kadınım hiç bir cerraha açmadım:roflol:

kiz yagizin var heralde bi tane allah bagislasinn
sormasi ayipp onu kim dogurtturduu ilahii sendee
daha durr bacimmm nazara getirme
valla daha dogum bile yapmadim ama kurtaj oldumm neler cektim yanii mecburdumm zaten bicak bogaza dayandimii biseyi gozun gormuyooo

Elbet bir gün göstereceksin güzelim, insan alışıyor bu duruma.
Ahhh ahhhh, ilk gösterdiğimde eve gelip saatlerce ağlamıştım. Şimdi ise rahatlıkla gidiyorum.
Sağlık içinse yapacağız başka yolu yok.

tatlım orkidem cerrahla ne işi var o jinekolog.. Allah bir avazda kurtarsın korkma canımcım be mis kokulunu kucağına alınca her acı vız gelir benim kadar doğumu kötü gecen biri bile bunu diyorsa düşün artık..:) inşallah çok rahat doğum yaparsın tatlımmm...

Ben de alışkanlık yaptı artık üç tane jinekolog değiştirdim üçüde tesadüf erkek denk geldi...:1rolleyes:
Bir kere gösterdin mi gerisi gelirmiş...:bbo:

karanlık prenses utanıcak ne var annem sağlığın için bu şart merak etme KBB doktoru nasıl boğazına kulağına bakıyorsa kadın doğumcuda o şekilde görüyor akşama kadar zaten işi bu rahat ol canım..

tatlım orkidem cerrahla ne işi var o jinekolog.. Allah bir avazda kurtarsın korkma canımcım be mis kokulunu kucağına alınca her acı vız gelir benim kadar doğumu kötü gecen biri bile bunu diyorsa düşün artık..:) inşallah çok rahat doğum yaparsın tatlımmm...

canim sende anla artik cerrah doktor jinekologg hepsi aynii
nebiliim istee bi hata olmuss
yani bravoo
onu mu cartiriyodun kizzz:mymeka:

Kulak-Burun-Bogazciya gitmiyorsunuz,tabiki teshis etmek icin ¨sorunun oldugu bölgeyi görmek zorunda..

yok kizz ben oyle kolay kolay kusmemmŞeniz
anam bu gurbet eller bize turkceyide unutturduu:çok üzgünüm:

yaaa benide üzme gece gecesenağlama ne olacak hepsi doktor değil mi canımmmm benim ne farkeder ben laf olsun diye demiştim:çok üzgünüm:... gurbette olsanda biz varız burda bebişim üzülme nolura.s.

kızları açmıolar bildiğim kadarıyla:)
soruyu soranın profilinde bekar yazıo. akıntın varsa büyük ihtimalle iltihaptandır. onun içinde idrar tahlili falan yapar.

valla ben 13 yaşımda gösterdim:kızgın:
ağlaya,ağlaya doktorum kadındı.ilk adetimden sonra 5 gün boyunca o kadar aşırı adet görmüştüm kii yüzümde renk kalmamıştı halsizdim bizimkilerde korktular tabii gittim mecburennkafamçokkarıştı

X