yine hayal kırıklığı!!yine yıkım!!adet oldum:((((

E

elçinzeynep

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elçinzeynep
kıslar 8 gun okadar umıt hayaller hepsı bır anda fosssss dıye sonuverdı ..adet oldum .ben hep 8 gun sonunda burda kısllarrr hamıleyım demeyı hayel etmıstım ama olmadı ıste.senağlamaben anne olamıyacakmıyım.cok ıstıyorum rabbım sana yalvarıyorum bu muberk gunlerde sen duy sesımzı yarabbım bana ve benım gıbı ısteyen herkeze nasıp eyle bu yuce duyguyu(amin):Saruboceq::a015:

kıslar 8 gun okadar umıt hayaller hepsı bır anda fosssss dıye sonuverdı ..adet oldum .ben hep 8 gun sonunda burda kısllarrr hamıleyım demeyı hayel etmıstım ama olmadı ıste.senağlamaben anne olamıyacakmıyım.cok ıstıyorum rabbım sana yalvarıyorum bu muberk gunlerde sen duy sesımzı yarabbım bana ve benım gıbı ısteyen herkeze nasıp eyle bu yuce duyguyu(amin):Saruboceq::a015:
canım üzülme demekle üzülmeyeceğini bilsem inan derdim ne yaşadığını tahmin ediyorum bende yarın doktora gidecem ama bugün adet olacakmışım gibi geliyor inşallah adet olmam yarın müjde alırım:) Allahım her isteyene nasip etsin belki önümüzdeki ay olur nerden biliyon bu arada sen tedavi görüyormusun ben bu ay 3üncü çatlatma iğnemi oldum ve yarın tahlile gidecem:)
:çok üzgünüm::Saruboceq:senağlama

Arkadaşlar üzmeyin kendinizi...bence Allah a hayırlısı olması için dua edin...ve inanın çok büyük bir sorununuz yoksa bigün bi bakmışınız hamilesiniz hemde beklemediğiniz bir anda...aynı şeyleri bende yaşadım..aklıma binbirtürlü şey geliyodu...şimdi diyorum ne kadar gereksiz üzmüşüm kendimi...acele etmeyin...Allah a dua edin...inanın vericek olanda o alanda..

Bende bekliyorum tatlım.Üzülme diycem çünkü ne kadar çok üzülürsen yaptığın stress o kadar mani olabilir gebe kalmana.Kafanı dağıtmaya bebek düşüncesinden uzaklaştırmaya bak.

canım üzülme demekle üzülmeyeceğini bilsem inan derdim ne yaşadığını tahmin ediyorum bende yarın doktora gidecem ama bugün adet olacakmışım gibi geliyor inşallah adet olmam yarın müjde alırım:) Allahım her isteyene nasip etsin belki önümüzdeki ay olur nerden biliyon bu arada sen tedavi görüyormusun ben bu ay 3üncü çatlatma iğnemi oldum ve yarın tahlile gidecem:)
:çok üzgünüm::Saruboceq:senağlama

canım ınsallah ıstedgın haberı yarın alırsın rabbım ısteyen hrekze versın ınsallah .ben daha tedavı olmaya baslamadım zaten evlenelı dun 4 ay oldu bu ayda normal denıcem olmassa bende doktora gıtmek ıstıyorum.allahtan hayırlısı artık.bıde kadın dogum ızmanınamı gıtmek gerekıyo esım ve ben yoksa jınekolagamı ben bılemedımde

canım benim üzülme ya
hayırlısı demekki bu ay hamile kalman senin için hayırlı değilmiş
aklından bebği hamileliği bi sil bakalım
bak o zaman daha rahat olacaksın mutlu olmaya bak
geçen ay yaşadığım yıkımdan sonra takmama kararı aldım
rahat ol bu ay umudumuz devam ediyo
ama bu ayda olmazsa bende gidecem doktora
seni seviyorum kib

allah yardımcınız olsun umarım en kısa zaman da
istediğiniz bebeğe kavuşursunuz bilirim çok zor bir durumdur

üzülmeyin ne olur 1.5 yıl boyunca bende her ay çok üzüldüm..ama inanın stres çok geciktiriyo hamileliği..bunu unutmayın..biraz akışına bırakın herşey yoluna girecek ...

canım üzülme demek biraz saçma olacak biliyorum bende senin gibi her ay aynı hüsranı yaşıyorum ama elimizden bişey gelmiyor akışına bırakmamız lazım ama oda olmuyor..yüce rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın amin..

Arkadasim Allahtan hakkinda hayirlisini dile. Neden yikim oluyor? Herseyin Hak katinda belirlenmis bir zamani var, o vakit gelmedende hicbirsey olmaz. Bizim acele olarak istedigimiz birsey aslinda bizim icin hicde iyi olmayabilir.

Bununla ilgili bir ayet:

Enbiyâ 37
(Mekkî 73) İnsan, aceleci (bir tabiatta) yaratılmıştır. Size ayetlerimi göstereceğim; benden acele istemeyin.

Rabbim hepimiz hakkinda hayirlisini versin.

menzil gülüne katılıyorum herşey ALlahtan elbet vardır bundada bi hayır herkes dua edip bekliyor yapacak başka birşey yokki anlıyorum kaç gündür umutlanmıştın ama dua edecek Allaha sığınacaksın yıkımda ne demek beterin beteri var bunları düşün demekki senin hakkında hayırlı değildi bu ay hamiş kalman demekki kalsaydın hüsranla sona erecekti veya ne bileyim hayırlı değilmiş yani böyle düşün arkadaşım ve topla kendini aylar torbayamı girdi Allahtan umut kesilmez bak bana her ay yeni umutla kırmızıları görüyor diğer aya bağlıyorum umutlarımı zor kolay değil ama dua ederek biz Rabbiden sabır isteyecek vede metanetle bekleyeceğiz ALlah yardımcımız olsun hepimizin öpüyorum :KK66:

arkadaşlar ağzınıza sağlık. ne güzel şeyler yazmışsınız öyle. elçincim daha 4 aylık evliymişsin. bak yıllardır bekleyen arkadaşlarımız var. öyle hemen bırakma kendini. benimde çok üzüldüğüm, ağladığım zamanlar oldu. ama hiç isyan etmedim. hep dua ettim, yalvardım Allahıma. bu ayda hiç ümidim yoktu. ama oldu işte.Allah nezaman yazmışsa alnımıza ozaman oluyor.inanın hep dua ediyorum sizler için. Allahım en yakın zamanda ablamada sizlerede sağlıklı hayırlı evlatlar versin diye. (tabi banada, hamileyim ama, inşallah hayırlısıyla kucağıma almak da nasib olur)

canim benim demek ki bu ay zamani degilmis,biliyorum cok ozrdur seni cok iyi anliyorum...ama sabredip beklemekten baska care yok...:1no2:umarim en kisa zamanda anne olursun canim...:teselli:

canım herşeyin hayırlısı,biraz sabret,sakın stres yapma,eşim ile ben hiçbir sorunumuz olmamasına rağmen bebiş sahibi olamıyorduk,her ay regl oldukça dahada stresleniyorduk.en sonunda herşeyi akışına bıraktık,öyleki adetim geciktiği halde nasıl olsa hamile değilimdir diye test bile alıp bakmadım.çünkü bazen reglim 5 gün falan gecikiyordu.yine öyledir diye düşündüm.yani stres cidden çok önemli.Allah en kısa zamanda bebişini kucağına almayı nasip eder inşallah....

canım hiç üzülme olur inşallah Allah tan hayırlısını ve saglıklısını iste.ben inanıyorum sen burda bır baslık acacaksın ve herkeze haykıracaksın hamıle oldugunu.sen stres oldukca bebeğin gelısı okadar uzar.rahat bırak herseyı Rabbım en hayırlısını verır sen hıc canını sıkma

X