Vücut Kremleri Talk pudralar ne işe yarar

Vücut kremleri, losyonlar
Ben bunu bilmiyordum ya saol arkadaşım.Ben kızımın alt temizliği için hep antibiyotikli pudra kullandım doktor tavsiyesi üzerine bilseydim kullanmazdım..

inanamıyorum ben de millete roll on kullanmayın talk pudrası kullanın diyorum oda kanserojenmiş bu nasıl bir iştir ki bunlar üretiliyor bütün maddelerden çok tehliklei kanserojen deniliyor öyleyse neden her yerde bu maddeler var ne yapacağımızı şaşırdık

Ben normal toz pudra gibi göz çevreme aydınlatıcı olarak kullanıyorum. Kullanılan kozmetiklerin yanında daha masum gibi geliyor bana. Senelerce bebeklerin alt temizliğine kullanılmış, koltukaltı rollonları çıkmadan önce onun yerine kullanılan, doktorların da tavsiye ettiği bir maddenin bu kadar zararlı olacağına inanasım gelmedi. Tabii ki vajinal temizlikte hiçbirşey kullanılmamasından yanayım. Genital bölge temizleyicileri, mendilleri, günlük ped dahil hiçbirini tavsiye etmemişti doktorum, her gün çamaşır değiştirmek ve beyaz sabun. Dengesini bozmamak ve kendi sıvılarını korumak lazımmış.

makine ile epilasyon yaparken koltuk altına sürüyorum ,kuruttuğu için çok rahat alınabiliyo.üstelik kararmalarıda önlüyo.

zaten pudranın özelliği emici ve kurutucu olmasıdır başkada bi işe yaramaz üstüne bide kansorojen.neden kanser hastaları bu kadar artıyo en masum sandığımız şeylerde kansorojen olabiliyor.pudrada bunlardan biri ayrıca hijyen özelliği falanda yok nemlendiricinin üstüne bide pudra sürmek temizlik değil daha çok cilt hastalıklarına davetiye çıkarmaktır.çünkü nemlendirici ile birleşip cilde sürtünme ile zarar vericek granüller oluşturabilir.bebklerde de bu yüzden tavsiye edilmiyor cilt tarvmalarına yol açabiliyor diye.özellikle koltuk altı kasık bölgeleri gibi.çok sık kullanan arkadaşlar özellikle bence pudrayı azaltın

Koltukaltına epilatör kullanırken pudrasız asla olmuyor çünkü azıcık bile ıslansa almıyor makine tüyleri,epilasyondan epilasyona bi zararı olmaz diye düşünüyorum ben,sonuçta haftada bi kez sürüp işiniz bitince temizliyorsunuz,bunun ne zararı olcakk,ben bir de ayak pudrası kullanıyorum çok temiz ve kuru tutuyor,ayaklara da mı zararlı acaba?

For away'ı kullanıyorum özellikle duş sonrası ve dışarı çıkarken parfümden daha fazla kalıcı olduğundan çok beğeniyorum tüm vüduduma uygularım :)bayanssulusmile

$AVON-FAR-AWAY-PIRILTILI-PUDRA-ISILISIL-SON__23038330_0.jpg

ben de avon celebreninkinu kullanıyorum şu an ama markası fark etmiyor çünkü ben de koltukaltı epilasyonu dışında hiç kullanmıyorum.

X