Küçük et parçaları var vajinamda

canım bu et parcaları dısarda mı oluyo böle mınık mınık mı
benım var mınık mınık ama onlar mantar bılıyorum sadece akıntı fln yapıyorlar
kendı kendıne ureyen su mantarıymıs adı
vucudumda da mantar var ondan farklı bı durum degıl benım ıcın

ıcerde mı yoksa bu mınık etcıkler? sarkıyor gıbı mı

dün dr a gittim
hpv virüsü bi başka deyişle kondilom dedi
rahim ağzı kanserine çevirebiliyomuş
ama Allaha şükür bende daha böle bişi olmamış
yakarak almayı düşündü ama geniş bi alana yayılmış çok yara olur dedi
birsürü ilaç verdi

canım konuyu başından itibaren büyük bir korku ile okudum..
bu mesajını görünce içime su serpildi..
çok ama çok geçmiş olsun canıma.s.
acil şifalar diliyoruma.s.

canım bu et parcaları dısarda mı oluyo böle mınık mınık mı
benım var mınık mınık ama onlar mantar bılıyorum sadece akıntı fln yapıyorlar
kendı kendıne ureyen su mantarıymıs adı
vucudumda da mantar var ondan farklı bı durum degıl benım ıcın

ıcerde mı yoksa bu mınık etcıkler? sarkıyor gıbı mı

dışında et parçaları canım
içeriye kadar sıçramamış daha
ama öle sarkma gibi bişi değil
et ben gibi

Geçmiş olsun.bildiğim kadarıyla hpv ve rahim ağzı kanseri cinsel yolla bulaşan hastalıklar.Netten araştırabilirsiniz.Hpv erkeklerde de kansere neden olabiliyormuş.bence eşiniz de bir doktora görünsün.Ciddi bir konu bu.

Okuduğum makalede sezeryanı öneriyorlar doğumda çünkü doğum yolunda bebek de virüsü kapabiliyormuş.bence konuyu iyi araştırmalısınız.İleride bir sorun olmasın.Geçmiş olsun tekrar

demet şekerım belkı de mantardır yahu

bı suyunu alsınlar test ettırsene baksınlar neymıs ona gore mudahale ettırırsın böle teshıs konmaz.

bende de hpv virüü var daha 15 gün öncce ilk kez dondurttum..korkma acımıyor şu ana kadar bir problemim yok.siğil çıkması (et parçası et beni gibi) kanser riskini elimine ediyor.korkma sakın çocuğunda olur.hayatın booyunca çıkacak diye bir şeyde yok sadecce eşine dikkat et onda da olabilr.siğilleri aldırdığınız süree beraber olmaya devam edebilirsiniz bulaşıcı olmuyor o dönemde.ama mutlaka bir doktora gitmelisin.KORKULACAK BİR ŞEY YOK ÜZÜLME .hemen hemen her kadında var ama onlarda ki siğil şeklinde çıkmayabiliyor.elimizde çıkan siğillerde hpv .o nedenle problem etme .çok geçmiş olsun.

bende de hpv virüü var daha 15 gün öncce ilk kez dondurttum..korkma acımıyor şu ana kadar bir problemim yok.siğil çıkması (et parçası et beni gibi) kanser riskini elimine ediyor.korkma sakın çocuğunda olur.hayatın booyunca çıkacak diye bir şeyde yok sadecce eşine dikkat et onda da olabilr.siğilleri aldırdığınız süree beraber olmaya devam edebilirsiniz bulaşıcı olmuyor o dönemde.ama mutlaka bir doktora gitmelisin.KORKULACAK BİR ŞEY YOK ÜZÜLME .hemen hemen her kadında var ama onlarda ki siğil şeklinde çıkmayabiliyor.elimizde çıkan siğillerde hpv .o nedenle problem etme .çok geçmiş olsun.

öncelikle bilgileriniz için bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum
2 haftadır dr un verdiği ilaçları uyguluyorum
ayın 12 sinde bitecek 13 ündede tekrar test için gideceğim
eşine dikkat et ondada olabilir demişsin
banada bulaştıran eşimdi zaten kendi tedavisini olmuştu
ama bana ne olduğunu söylememişti et ben demişti ve aldırmıştı
bulaşıcı olduğunu dememişti :mymeka::mymeka:

1 yıllık evliyim ve son 5-6 aydır jajinamda küçük küçük et parçaları var
eşimden hala çekindiğim için ona bunu söleyemedim
ama artık oda farkına vardı
ve bunun yanı sıra kokulu akıntım var
ve bu akıntı bazen çok fazla oluyo
kokusuz olduğu zamanlarda oluyo
sizce bu nedir​

geçmiş olsun öncelikle bencede bi dr gözük rahim aşağıya inmiş olabilir üşütmüşsün gibi geldi önemli bişi deildir ilaçla geçer

anam hemen ne kanseri karamsar olma okadar polip olabilir be sen dr git bence elleme oranı buranı dr tedevisinde kalırsan iyi olur çünkü herkesinki farklıdır gerekirse yakılır gerekirse ilaç verilir geçmiş olsun bacım.

geçmiş olsun öncelikle bencede bi dr gözük rahim aşağıya inmiş olabilir üşütmüşsün gibi geldi önemli bişi deildir ilaçla geçer

özgürcüm .!.:
anam hemen ne kanseri karamsar olma okadar polip olabilir be sen dr git bence elleme oranı buranı dr tedevisinde kalırsan iyi olur çünkü herkesinki farklıdır gerekirse yakılır gerekirse ilaç verilir geçmiş olsun bacım.

Arkadaşlar dorktora gitmiş demetin teşhisi hpv virüsüymüş okumuyorsunuz sonrada yorum yapıyorsunuz ...

Çok geçmiş olsun arkadaşım, bu arada eşine de sinirlendim ama ne desem boş sen kendin için kendine dikkat et lütfen...

Son düzenleme:
Merhabalar. Bende de yaklaşık 6yıldır benzer bir şey var. Siil gibi değil, herhangi bir rahatsızlık da vermiyor. Et büyümesi şeklinde. Rahim ağzında sadece sağ taraftaki ette biraz büyüme ve sarkma var, çok değil; ama belirli. Evli değilim. Şimdi benzer şeyler okudum, emin de olamadım, kanserle bunun ilgisi olabilir mi? Fakat pek aklıma yatmıyor; çünkü dediğim gibi öyle raahatsızlık verdiği yok, normal bir et parçası gibi yani. Dediğim gibi kaç yıldır var; ama bir rahatsızlık da vermediği için pek de önemsemedim.

;Bu konuda bilgisi olan var mı? çok teşekkürler.

1 yıllık evliyim ve son 5-6 aydır jajinamda küçük küçük et parçaları var
eşimden hala çekindiğim için ona bunu söleyemedim
ama artık oda farkına vardı
ve bunun yanı sıra kokulu akıntım var
ve bu akıntı bazen çok fazla oluyo
kokusuz olduğu zamanlarda oluyo
sizce bu nedir​

demetcim evliyim diyosun yukarda bekar yazıyor. birde tüm arkadaşlar bence genital siğiller konusunu okursa çok geniş bilgi edinir. ben buyüzden nerdeyse hayatımı karartıyordum. 8 aydır çok kötü günler yaşadım .allah düşmanıma vermesin. hepinize sağlıklı ömür dilerim.

bende böyle iki yanda şeffaf ince uzun bişey var et beni gibi yıllardır var daha önce doktora gittim önemli bişe değl rahatsızlık vermiyorsa ellemeyelim dediler şimdlik duruyor ama yaklaşık8-9 yıldır ufak çapta büyüme var yani öncede n bulgur tanesiydi -8-9 yılda biraz daha uzadı merak ediyorum böyle bişey başkasında da var mıdır? yakında yeniden gidicem baktırcam ne durumda diye

benimde vajinamdan dışarı sarkan et parçası var, siğil gibi değil ince bir et parçası. rahatsızlık vermiyor bana da şimdi bunları okuyunca endişelendim. ne olabilirki, bende gideyim doktora bari

benimde vajinamdan dışarı sarkan et parçası var, siğil gibi değil ince bir et parçası. rahatsızlık vermiyor bana da şimdi bunları okuyunca endişelendim. ne olabilirki, bende gideyim doktora bari

Aynı sorun bende de var canım. :KK30: Bebekken annem görmüş. Jinekolog: 'bazı kadınlarda olabilir.' demiş. Sonra geçmiş. 2 sene önce tekrar aynı şey çıktı. Daha doktora gitmedim. Vajinamdan sarkan 1-2 cm boyunda, ipe benzer bir etin ucunda et parçası var. :26: Korkuyorum bebeği engeller diye. İnşaallah önemli bir şey değildir. :18: :KK58:

Son düzenleme:
bende de vajina çıkışında ve uretra ile vajina arasında et parçaları var. normal mi değil mi bilmiyorum...
siğil vs gibi değil ama.
hatırladığım kadarıyla hep vardı, sonradan olan birşey değil. zaten cinsel olarak aktif de değilim.

aslında bunun normalden kalın bir kızlık zarı olabileceğini tahmin ediyorum. (kızlık zarının tam olarak nerde olduğu ve neye benzediğini bilmediğim için...)
ileride doktora gidip sorarım, belki de aldırırım diye düşünüyorum. ama öyle bir operasyon kızlık zarına zarar verir mi onu bilmiyorum.

X