Tavuk Yemekleri Piliç Topkapı (Resimli)

peki konu sahibi bu tarifi yaptımı hiç.bu fotolar konu sahibine ait değil sanırım.çünkü nette dolaşırken bu fotoların aynısına rastladım.yoksa senin tarifmiydi oda.

Son düzenleme:
peki konu sahibi bu tarifi yaptımı hiç.bu fotolar konu sahibine ait değil sanırım.çünkü nette dolaşırken bu fotoların aynısına rastladım.yoksa senin tarifmiydi oda.

Arkadasim ben burada kesinlikle kendi yaptigim tarifleri cekip koyuyorum.Eger bütün fotolari incelersen tabaklarin falan ayni oldugunu göreceksin.Maalesef ki benim fotolarimin alindigini bende yakaladim.Hatta bir siteye üyeyi sikayet bile ettim.Benim burada tariflerimi yapan herkes tanir.Keske önce bana sorsaydiniz da sonra böyle ithamlarda bulunsaydiniz.

ama lütfen bana o buldugunuz siteyi söylermisiniz.Sikayet etmek istiyorum.

Arkadasim ben burada kesinlikle kendi yaptigim tarifleri cekip koyuyorum.Eger bütün fotolari incelersen tabaklarin falan ayni oldugunu göreceksin.Maalesef ki benim fotolarimin alindigini bende yakaladim.Hatta bir siteye üyeyi sikayet bile ettim.Benim burada tariflerimi yapan herkes tanir.Keske önce bana sorsaydiniz da sonra böyle ithamlarda bulunsaydiniz.

ama lütfen bana o buldugunuz siteyi söylermisiniz.Sikayet etmek istiyorum.

iyide ben ithamda bulunmadım ki.sadece konu sahibi yaptımı acaba diye merak ettim.çünkü başka bir sitede gördüğüm için acaba ordan alıntımı yaptı diye düşündüm.sonrada gördüğüm fotoların gene sana ait olabileceğini düşündüm.
cnm sitenin adını bilmiyorum tesadüf tamamen gogldan baktım.tarifi okudun ve kapattım hangi site olduğuna dikkat etmedim.aynı tarifi burdanda baktığım için fotolarında aynı oluşu dikkatimi çekti sadece.

Tamam canim.Ben üzüldüm ama.Cünkü kesinlikle baska siteden resim alsam bile alintidir diye yazarim.Bir tane Pancake de var mesela.Oraya alinti yazdim.Kendim kac kere yapmam ragmen fotolayamamistim.
Ha birde o sitede bulduktan sonra buradaki bütün fotolarima artik isim yaziyorum.Bu tarifimi de silip tekrar isim yazarak koymustum.

Bakimliyiz.com dan bahsediyorsan orada seray diye bir üye kendi yapmis gibi gösterdi benim bir kac tarifimi.Bende oraya üye olarak sikayet ettim ve zaten modlarda tarifin altina Azeri kizinin tarifidir dediler.

Ha birde o sitede bulduktan sonra buradaki bütün fotolarima artik isim yaziyorum.Bu tarifimi de silip tekrar isim yazarak koymustum.

Bakimliyiz.com dan bahsediyorsan orada seray diye bir üye kendi yapmis gibi gösterdi benim bir kac tarifimi.Bende oraya üye olarak sikayet ettim ve zaten modlarda tarifin altina Azeri kizinin tarifidir dediler.

öylemii ozaman o sitedir canım ama altında yazan azeri kızına aittir yazısına dikkat etmedim demekki en altta yazıyorsa görmemişimdir.piliç topkapı diye arattım tüm tarifleri açtım sadece bi tarifte vardı bu fotolar ama hangi site hiç dikkat etmedim.benim dikkatimi çeken sadece tarif olduğu için.

Tamam canim.Ben üzüldüm ama.Cünkü kesinlikle baska siteden resim alsam bile alintidir diye yazarim.Bir tane Pancake de var mesela.Oraya alinti yazdim.Kendim kac kere yapmam ragmen fotolayamamistim.

cnm inan seni üzmek için değildi sadece merak benimki belki anlatımımda bir iticilik sezmiş olabilirsin.ayy canım üzdüysem özür dilerim.kimse benim yüzümden kırılsın,üzülsün istemem.

hiiiiiiiim lezzetli gozukuyor .Bende bu sislerden istiyorum nerden bula bilirim,bide yaklasik kac dakika folyoyla piser.

hiiiiiiiim lezzetli gozukuyor .Bende bu sislerden istiyorum nerden bula bilirim,bide yaklasik kac dakika folyoyla piser.

Canim Istanbul'da nerden bulabilirsin bilemiyorum sisleri.Ama migros real gibi büyük yerlerde olacagina eminim.
Yemek pisme süresi herkesin firinina göre degisir.Ben öyle saat falan tutmuyorum.Ara sira kontrol ediyorum catalla.Pisince zaten catal sokunca anliyorsun canim.

tariflerine özellikle bakttığım bir kaç insandan birisin, görüntü süper,tadıda güzel görünüyor burdan.

bu ne beeeakannehir
tez yapmam lazım bunu adınıda piliç değirmendere koyarım bi maydonoz serptimmiydi üstüne al saa ecinnili yemeğee sempatiksalakcinni

bayıldım buna cidden çok güzel görünüyo ellerine sağlık canım..

valla canım tarif deftarıme ekledım bu tarıfını ramazanda lazım olur,bu arada tavukları kurdanla değılde ıplede dıkebılırız dımı mumbar dolmasınıda o sekılde dıkıyolarya gerçı ben hıç yapmadım ama bır arkadasım yaparken yardım etmıstım dıkmıstım onlarıa.s

bu fikre bayıldım bazen kürdanla tutturamıyordum bu iyi oldu

azeri kızı aplaaa beni evlat edisene sen :kedi:
bak azır yaşım 26 sorunda çıkarmam iş buldummu tamamdır sempatiksalakcinni

bu ne beeeakannehir
tez yapmam lazım bunu adınıda piliç değirmendere koyarım bi maydonoz serptimmiydi üstüne al saa ecinnili yemeğee sempatiksalakcinni

bayıldım buna cidden çok güzel görünüyo ellerine sağlık canım..

Kolay gelsin o zamanyerimseniben
bu fikre bayıldım bazen kürdanla tutturamıyordum bu iyi oldu
Bu $i$ler cok güzel tutuyor,tavsiye ederim.
azeri kızı aplaaa beni evlat edisene sen :kedi:
bak azır yaşım 26 sorunda çıkarmam iş buldummu tamamdır sempatiksalakcinni

Gel canim alayim seni yanima.Yemekleri ben yaparim temizligi sen.Ne dersinyerimseniben

çok beğendim çok değişik tam aradığım gibi bi tarif..
ancak bunu yapuınca yanında pilav olmaz
tabak çok boş kalır...
yanına başka ne yapabiliriz??
menü olarak..

canım tarifini kullandım çook güzel bir yemek çıktı ortaya. çook çokk teşekkürler paylaşımın içinn :)

X