Kadıköy salı pazarı

S

SaliPazari

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi SaliPazari
salipazari03.jpg

KÜÇÜKKEN ANNEM HEMEN HEMEN HER HAFTA GİDERDİ BENİ DE GÖTÜRÜRDÜ VE NEFRET EDERDİM SALI PAZARINDAN KOCAMAN DEVASA BİYER BİDE Bİ TEZGAHIN BAŞINDA DAKİKALARCA YER KAPMA SAVAŞI kafamçokkarıştı AMA ŞİMDİ FAVORİ MEKANIM OLDUsırnaşık şey HİÇ BİŞEY ALMASAM DA SIRF GEZMEK İÇİN NERDEYSE HER HAFTA İMKAN BULDUKÇA UĞRUYORUM...OKADAR ÇOK ŞEY VARKİ BU YAZ YİNE HEM UCUZ HEM DE DOĞRU DÜZGÜN Bİ SÜRÜ ŞEY ALDIM ORDAN,GİY GİY BİTMİYO:)5YTLYE BİLE ACAİP GÜZEL TSHIRT ALDIM:sm_cool: İSTANBULLUYSANIZ HELE Bİ DE ANADOLU YAKASINDAYSANIZ VE HALAAAAAA GİTMEDİYSENİZ MUTLAKA GİDİN!!!BUARADA CUMA GÜNLERİ DE PAZARIN YARISI KURULUYO,KADIKÖY TARAFI YANİ SÖĞÜTLÜÇEŞME TARAFI KURULMUYO...:smiley-cool:

• Konu Sahibi SaliPazari
Allahim şu güzelliğe bak
bana dubaiye gitmek mi istersin yoosam semt pazarina mi deseler vallahi semt pazari derim :asigim:
bayiliyorum :lepi:
tam bi pazar karisi ruhu var ben de
gel abla gel ikizlere takke layhayhoy

• Konu Sahibi SaliPazari
ben istanbulda değilim trabzondayım. bizim esnaflarda ordan pazardan alıp burda fahiş fiyatlarda satıyolar uyanıklaaaaar:eek:klava:. teyzem istanbulda kartalda yaşıyo onun ordan 5 ytlye aldıklarını biz burda 20 ytlye falan alıoz.kötükedihüso

• Konu Sahibi SaliPazari
Salı pazarı gerçekten bir harikadır :1rolleyes:.Çocukluğum , genç kızlığım , şimdiki zaman hep vardı şutarafagitti.Bir ara kaldıracaklarıdı .Koca bir tarih yok olacaktı :1no2:.Çok uzun bir geçmişi var .Bir ara çok sık giderdim , birkaç yıldır üşeniyorum gitmeye .Yarında bir bölümü kurulacak gitsem mi acaba ?:1rolleyes:

• Konu Sahibi SaliPazari
ben istanbulda değilim trabzondayım. bizim esnaflarda ordan pazardan alıp burda fahiş fiyatlarda satıyolar uyanıklaaaaar:eek:klava:. teyzem istanbulda kartalda yaşıyo onun ordan 5 ytlye aldıklarını biz burda 20 ytlye falan alıoz.kötükedihüso

evt canım trabzonda hersey çok pahalı ben kıyafetlerımı burdan alıyorum ordan eger çok hosuma gıden bırsey varsa alırım :1no2:

• Konu Sahibi SaliPazari
salipazari03.jpg

KÜÇÜKKEN ANNEM HEMEN HEMEN HER HAFTA GİDERDİ BENİ DE GÖTÜRÜRDÜ VE NEFRET EDERDİM SALI PAZARINDAN KOCAMAN DEVASA BİYER BİDE Bİ TEZGAHIN BAŞINDA DAKİKALARCA YER KAPMA SAVAŞI kafamçokkarıştı AMA ŞİMDİ FAVORİ MEKANIM OLDUsırnaşık şey HİÇ BİŞEY ALMASAM DA SIRF GEZMEK İÇİN NERDEYSE HER HAFTA İMKAN BULDUKÇA UĞRUYORUM...OKADAR ÇOK ŞEY VARKİ BU YAZ YİNE HEM UCUZ HEM DE DOĞRU DÜZGÜN Bİ SÜRÜ ŞEY ALDIM ORDAN,GİY GİY BİTMİYO:)5YTLYE BİLE ACAİP GÜZEL TSHIRT ALDIM:sm_cool: İSTANBULLUYSANIZ HELE Bİ DE ANADOLU YAKASINDAYSANIZ VE HALAAAAAA GİTMEDİYSENİZ MUTLAKA GİDİN!!!BUARADA CUMA GÜNLERİ DE PAZARIN YARISI KURULUYO,KADIKÖY TARAFI YANİ SÖĞÜTLÜÇEŞME TARAFI KURULMUYO...:smiley-cool:

Ben daha önce birkez gelmiştim ama çok gezemedik girişinden dönmek zorunda kaldım:çok üzgünüm: Bana arkadaş olacak birisi var mı kızlar bi kez götürün beni şu pazara yalını olunca gidesim gelmiyor:Saruboceq:

• Konu Sahibi SaliPazari
ay ben de yalnız gidince daha fazla geziyom yaaa şakkıdı arkadaşlarımla da eğlenceli oluyo ama onlar çabuk yoruluyolar layhayhoy ben boğanın ordan bi giriyorum aşağı inene kadar dükkanlara da giriyorum zaten bolca vakşt gidiyo sonra aşağıdan her aralıktan bi o yana bi buyana dolanıyorum sebze meyve satılan yere gelince karşıya geçiyorum söğütlüçeşme tarafına orda da köprünün öbür tarafına da geçerek bi güzel geziyorum en az 2-3 saat geçiyo pazarda :sm_cool: bi gün arkadaşımla abartısız 5 saat pazarı gezdik ve hala da gitmediğimiz yerler kalmıştı sırnaşık şey

• Konu Sahibi SaliPazari
valla turkiyede en cok pazarlari ozluyorumm acayip ucuz ve guzel seyler varsositososito

• Konu Sahibi SaliPazari
harikadır salı pazarımız bu krokide bizim istanbuldaki evde gözüküyor karşı sokağımız salı pazarı ama seneye hasanpaşaya taşınacak ne yazıkki

En favori yerim benim salı pazarı her hafta olmasada 2 haftada bir giderim çok güzel ve ucuz şeyler bulabiliyorsunuz allahtan bana yakın sorun olmuyor

harikadır salı pazarımız bu krokide bizim istanbuldaki evde gözüküyor karşı sokağımız salı pazarı ama seneye hasanpaşaya taşınacak ne yazıkki

Pazar mı taşınacaaaaaaaakkkkk:1shok::1shok:
:Saruboceq::Saruboceq: taşınmadan bana arkadaşlık yapacak yok mu kızlaaaaarrr

salı günü toplanıp gidelim bari :)ben yarın da gitmeyi düşünüyorum bi arkadaşım çok ısrar etti..bakalım...

Benim de sevdiğim bir pazardan. Ancak salılarım genelde dolu olduğu için son yıllarda fazla gidemiyorum. İlk defa gidecek arkadaşlara, çantalarına sahip çıkmalarını, mümkünse önlerinde taşımalarını tavsiye ederim. Çünkü bir defa benim cüzdanım çalındığında zabıtaya gittiğimizde, her salı yüzden fazla bu tip vaka olduğunu söylemişlerdi.

Çalanlar da, gayet iyi giyimli, bakımlı kadınlar oluyormuş dediklerine göre! Bu yüzden kredi kartı vb taşımam yanımda ve bel çantası ya da çapraz önüme astığım bir çanta alırım.

Benim de sevdiğim bir pazardan. Ancak salılarım genelde dolu olduğu için son yıllarda fazla gidemiyorum. İlk defa gidecek arkadaşlara, çantalarına sahip çıkmalarını, mümkünse önlerinde taşımalarını tavsiye ederim. Çünkü bir defa benim cüzdanım çalındığında zabıtaya gittiğimizde, her salı yüzden fazla bu tip vaka olduğunu söylemişlerdi.

Çalanlar da, gayet iyi giyimli, bakımlı kadınlar oluyormuş dediklerine göre! Bu yüzden kredi kartı vb taşımam yanımda ve bel çantası ya da çapraz önüme astığım bir çanta alırım.

İYİ BİR HATIRLATMAa.s AYNEN KATILIYORUM ZATEN O KADAR KALABALIKKİ HELE Bİ DE SICAK OLUNCA HAVA KENDİNİZİ KAYBEDİYOSUNUZ KALDIKİ CÜZDANINIZDAN HABERİNİZ BİLE OLMAZ..AMAN HA DİKKAT EDİN! :1ninca:

salı günü toplanıp gidelim bari :)ben yarın da gitmeyi düşünüyorum bi arkadaşım çok ısrar etti..bakalım...

Ayyy süper olur kızlar toplanıp gidelim mi bi hafta bu hafta olmaz benim için blki ama bakarız ayarlarız :sm_cool::teytey::dance:

Kendimi bildim bileli Salı Pazarına giderim, yıllık izinlerimde soluğu orada alırım, kurbağalıderenin kokusunu bile duymam gezerken, ama o kokular arasında alışverişe gelenlerin gözleme yemeleri beni şaşırtır,hiç birşey almasam bile her sokağını gezerim ve tek başıma gitmeyi severim, aynı yere benim bildiğim salı-cuma-cumartesi-pazar günleri pazar kurulur, pazar günleri kurulan pazarda eski eşyalar satılır, hele bir keresinde eski fotoğraflara rastlamıştım. içim cız etti , o fotoğraftaki kişiler şu anda kimbilir nerdedir diye düşündüm........

:smiley-cool:

Kendimi bildim bileli Salı Pazarına giderim, yıllık izinlerimde soluğu orada alırım, kurbağalıderenin kokusunu bile duymam gezerken, ama o kokular arasında alışverişe gelenlerin gözleme yemeleri beni şaşırtır,hiç birşey almasam bile her sokağını gezerim ve tek başıma gitmeyi severim, aynı yere benim bildiğim salı-cuma-cumartesi-pazar günleri pazar kurulur, pazar günleri kurulan pazarda eski eşyalar satılır, hele bir keresinde eski fotoğraflara rastlamıştım. içim cız etti , o fotoğraftaki kişiler şu anda kimbilir nerdedir diye düşündüm........

aaa cuma günleri kuruluyor onu biliyorum ama cumartesi pazar hiç rastlamadım nereye kuruluyor acaba onlarada gitmek isterim doğrusu

bende gedecegım su meshur pazara bakalım haftaya ınsallah

aaa cuma günleri kuruluyor onu biliyorum ama cumartesi pazar hiç rastlamadım nereye kuruluyor acaba onlarada gitmek isterim doğrusu

Cuma günleri parça kumaş ağırlıklı , cumartesi-pazar stada yakın tarafta kuruluyor.....

çok güzel vede uygun bayada büyükmüş genç kızken gitmiştim halamla yaşlı bir amca çantana sahip çık demişti ben lay lay lom geziyorum

X