Bulaşık makinası için hangi markayı tavsiye edersiniz?

aldım kızlar makina mı ilginize ve bilginize tşr ederim arcelik 4 progaramlı aldım 35 dakk kada yıkana bilyior a sınıfı inşalah bende memnun kalırım acıkcası pek istemiyordum arcelik kısmetmiş:nazar:

ben baya bi araştırma yaptım, tecrübelerden de faydalandım en iyi bulaşık makinasının siemensinkiler olduğunu tesbit ettim, ikinci sırada ise bosch var... ama siemens samsungun kompresörünü kullanıyormuş. samsungda iyi diyorlar ama bence en iisi siemens...

merhaba 2 programlı ev kadınlarına yetiyor banada 5 proğramlı hasas yıkama var mesela kesme veya narin desesenli yemek takımını yıkamak için iyi oluyor ben mecburen kesme veya desenli bir şey kullanınca elimde yıkıyorum ama memnunumbirde kısa yıkama programlı olanlar var oda iyi az kirliler 35 dakikada iyide temizliyor saat ayarı oluyor oda mesela 3 saat sonra çalıştıra ayarlıyosun kendişliğinden 3 saat sonra yıkıyor nasıl istersen...sana kalmış eğer maddiatın iyise çok proğramlı al sonuçta ara sırada olsa narin yıkama kullanılıyor benimki 2 yıkama günlük kullanım için yetiyor

çok programı alırım mesela 45derecede kullanılanırım dersen de olmuyor 65 derecede mis gibi yıkamak varken 45 derecede ykamak insanın içine sinmiyor yani en azından benim için öyle

arkadaşlar bende bulaşık makinası alacağım ama hangisinden alacağıma karar veremedim. bende tavsiyelerinizi bekliyorum. sevgiler..

1 aylık evliyim
bütün beyz eşyam beko
bulaşık makinem 2 programlı
hep 60 derce kullandım
çatal kaşık tencere tava cam ve porselen (yani karma)
özel ürünlerin varsa ve sık kullanıyorsan tabi çok programlı işine yarıcaktır
ama yoksa boşa para verme erim

ya bi çok kişi 23 program yeter diyo benim öyle özel eşyalarım faaln yok ne varsa günlük kullanıyorum 2 program yeter sanırım. teşekkürler bilgi için

selam kıslar.biz eşimle iki kişi oldugumuz için bulasgımız cook az oluyo bütün gün biriktirsem bile eminim normal makine dolmaz acaba minik bulasık makinesi varmı ?varsa kullanan varmı???kaydirigubbakcemile5

şimdilil iki kişisiniz ama bence normal al kısa program tek kat yıkamlı makineler var sen ileriye dönük al yine tabi bence bende alacaım inşallah araştırıyorum hala

benim makinam arçelik 3 programlaı 2 programlılarda kısa yıkama özelligi yok sadece
ama 3 programlı bence daha iyi

selam kıslar.biz eşimle iki kişi oldugumuz için bulasgımız cook az oluyo bütün gün biriktirsem bile eminim normal makine dolmaz acaba minik bulasık makinesi varmı ?varsa kullanan varmı???kaydirigubbakcemile5

kıs Allah iyiliğini versin hep iki kişimi kalacaksınız sanki, büyük ihtimal çoğalacaksınız,misafirde geliyordur,günlük yıkama sende, ben 2 bazen 3 günde bir yıkıyorum ama sudan inanılmaz tasarruf ediyorum.Bulaşıklarıda ön temizlik yapıp koyduğum için hiç koku olmuyor.Soran arkadaşıma tavsiyem, benim bulaşık makinem 2 programlı ama yıkaması uzun oluyor canım bunların ya, arkadaşımda kısa programlı yıkama var 30 dk gibi bi zamanda mis gibi oluyo,bazen insanın acelesi oluyo her duruma göre almışken bi kere alınıyo,kısa programlısını al bence kuşum, bi kaç ay daha fazla taksit ödersin , şimdiden güle güle kullankaydirigubbakcemile5

X