Adet ve gaz sancs yardm

Kızlar aynı sorunu adet döneminde bende yaşıyorum daha önce de yazmıştım buraya. Berbat bişey karnında yara var sanki o acıyo onun gibi bi ağrı nefes alamıyorsun batma oluyo karnına. Ben dayamadım geçen ay acile gittim gaz sancısı olduğunu söyledim mide röntgeni çektiler. Doktor röntgeni görünce sen bu gazla 2 gün iyi dayanmışsın dedi direk ağrı kesici ilaç ve Lavman yaptırttı. Lavmandan sonra rahatladım nasıl gaz çıkarıyorum onu yaparken var ya onu bulandan Allah razı olsun bu ayda yine olursa onu denicem sizde beklemeden hastaneye gidin bu bariz gaz sancısı .

gasspass ilacı kullanın eczaneden alın mutlaka bendede adet zamanı gaz sancısı oluyordu dayanılmaz ağrı ile beni bayağı rahatlattı

Hala burda olan var mı acaba, 3 gündür sancidan ölücem öyle bir acıyor ki Karnım artık yoruldum acimasindan, ne gece uyku bırakıyor nede Gündüz hareket edebiliyorum . Her adet döneminde ağlayarak inleyerek hastaneye gidiyorum inanılmaz bir sancı ağrı ve daha çok kramp şeklinde acı oluyor çok acıyor kızlar ya :KK43: Civan percemi içiyorum kaç aydır o rahatlatiyordu ama bu ay hiç bir işe yaramadi, :KK43: papatya çayı içiyorum banamisin demiyor. Zaten 3 gündür yataktan çıkamıyorum hem elektrikli battaniye hem sıcak su torbası ama hiç kar etmiyor, buscopan iciyorum papatya cayi iciyorum civan percemi iciyorum hatta bi ilac vermislerdi bagiraklari rahatlatip bosatmasi icin ondan da iciyorum (sari bir şurup)ama yok hala bir sanci bir acı. Wc ye cikiyorum, cikan cikiyor ama bir turlu gaz cikmiyor :KK43: .derdine derman bulan varsa yazsın lütfennnn acill hala yataklardayim.
gasspass ilacı kullanın eczaneden alın mutlaka bendede adet zamanı gaz sancısı oluyordu dayanılmaz ağrı ile beni bayağı rahatlat

gasspass ilacı kullanın eczaneden alın mutlaka bendede adet zamanı gaz sancısı oluyordu dayanılmaz ağrı ile beni bayağı rahatlattı

Aynı sorunu bende 5 yıldır çekiyorum genellikle adetimin 2. Günü başlıyor ve 3 gün boyunca asla yataktan kalkamıyorum sancılar ağrılar o kadar şiddetli ki bayılacak duruma geliyorum adet ağrım da şiddetli olur ama bu nasıl acıysa adet ağrısını bastırıyor acile gitsem lavman veriyorlar ve rahatlama hissi olmuyor şurup verildi üst üste lavaboya çıkıyorum onda sorun yok ama o acı asla geçmiyor gitmediğim doktor kalmadı her defasında ultrason ve kan sonuçları temiz diyorlar ilaç yazıp yolluyorlar onlar da işe yaramıyor burda yazılan her şeyi neredeyse denedim hiçbir şey fayda etmiyor en kötüsü sınavlarıma giremediğim oluyor psikolojimi çok bozdu ne yapmam gerekiyor nereye gitsem fayda olur

X