Saç Rengi ve Saç Boyama Gülben Ergen'in sac rengi ne??

ncysars

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2008
72
0
kızlr saclarının alt rengı ne?aslında gulben ergen hep altın tonu kullanır ama sankı bu platıne daha yakın?bır deee acaba daha koyu tenlıler dıplerı kahveden baslatarak rengı mı alıstırıolar surata tene??fikirlerinizi bekliormmm:KK70::lepi:

hmmho4.png

kızlr saclarının alt rengı ne?aslında gulben ergen hep altın tonu kullanır ama sankı bu platıne daha yakın?bır deee acaba daha koyu tenlıler dıplerı kahveden baslatarak rengı mı alıstırıolar surata tene??fikirlerinizi bekliormmm:KK70::lepi:

Gülben burda tarz yapmış.Benimde saçım röfleli.Dip boyası yaptırdığımda aynı bu şekilde oluyor.

evet benim saçımda röfleliydi hamilelik süresi ve emzirme süresince dip boya yaptıramadığım için (yaklaşık 14 ay) saçlarım aynen böyle sırnaşık şey
bende boyatamadım diye üzülüyodum meğer saçımın bi tarzı varmış :teytey:

platin falan değil bu benim saçlarım aynısıydı hemen hemen
üstleri kumrala kendim boyuyodum altlarını kuaförde oryal sürdürdüm sarı oldu

bir arkadaşım karamelin üzerine sarı balyaj attırmış dedi ama karamele benzetemedim ben kumrala boyatmıs zemini sanki. Doğal dursun die dibe kadar girmemis sanırım. dibler çıkınca çok kotu duruyo cunku

Aslında güzel kadın ama bu renk yakışmamış şuanki kullandığı renk daha güzel yada diplerden çıktığı için böYle kötü duruyor :S

arkadaşlar hala merak eden varsa bu renk 10.1 yani açık küllü sarı. ayrıca röfle ile bu hale gelmiş direk boyanınca sanmıyorumki bu kadar güzel dursun. nerden biliyorum; benim saçlarım da 10.1 ile röfle. ayrıca inanılmaz memnunum aman nazar değmesin :)

peki alttaki renk ne kızlar?
annemin koyu saçlarını buna benzer bir renk yapmaya uğraşıyoruz ama voilanın altın kahvesi yanılmıyorsam. onu aldık.
üzerinede röfle boyası aldık palette nin.
inşallah berbat etmeyiz saçlarını

benim saçlarımda bu renk ve hiç beğenmiyorum yarın boyatcam gidip çizgi çizgi duruyo sarılar ve üst renk çok koyu görünüyo ve kahküllerde koyu olunca cins bişey çıkıyo ortaya bunu beğenmene şaşırdım gerçekten

bence hamile oldugu için dibi gelmiş gecmiş gulben yapınca tarz biz yapsak dipsiz bakımsız olur :)

X