hamilelik şüphesi varken röntgen çektiren oldu mu?

arda_

Guru
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
475
1
arkadaşlar ben de 7 aydır hamile kalmaya çalışıyorum ama bir türlü olmuyor zamanı değil daha diyorum.geçen hafta çok kötü bir şekilde kalçamın üstüne merdivenlerden kayıp düştüm ve mecbur doktora gidip röntgen çektirdik.çektirmeden önce hamile kalmış olabileceğimi hiç düşünmedim ama sonra kafama takıldı ve doktora sordum o da bana hiçbişey olmıcağını söyledi.ama yine de içim rahat değil.adetime 2 gün var dün test yaptım hiç bişey görünmedi.umarım hamiş değilimdir diye dualar etmeye başladım.bilgisi olan lüffen yardım.:Saruboceq: :çok üzgünüm:

canım bende ilk ay saçımı boyatmıştım ama doktor ilk ayda bebeklerin
hiçbirşeyden zarar görmeyeceğini söyledi ama röntgeni bilmiyorum
hem belli olsun bi doktora sorarsın inşallah bir sorun olmaz

canım umarım hamilesindir ve bebegin de gayet saglıklıdır.aklına kötü şeyler getirme sevgiler.

selam bende hamile oldugumu bilmeden dis röntgeni cektirmistim bir hafta sonrada hamile oldugumu anladim.:nazar:
doktoruma sordum birsey olacagini sanmiyorum dedi . arkasindan ikili üclü testler cok sükür temiz cikmisti gönlünü ferah tut umarim birsey olmaz ve insallah hamilesindira.s

ilginiz için saolun arkadaşlar umarım herşey iyi olur.benimde yarın adet günüm ama ara ara sancılardan başka bir belirti yok.yarında olmazsam ikinci testi yapıcam bu arada ikili ve üçlü testler kaçıncı haftalarda yapılıyo?

Slm 5 gün önce dış röntgeni cektirdim hamile olup olmadığımı düşünmedim test yaptı madim dün kahverengi leke geldi çok az acaba kötü birsey mi bilginiz varmi

arkadaşlar ben de 7 aydır hamile kalmaya çalışıyorum ama bir türlü olmuyor zamanı değil daha diyorum.geçen hafta çok kötü bir şekilde kalçamın üstüne merdivenlerden kayıp düştüm ve mecbur doktora gidip röntgen çektirdik.çektirmeden önce hamile kalmış olabileceğimi hiç düşünmedim ama sonra kafama takıldı ve doktora sordum o da bana hiçbişey olmıcağını söyledi.ama yine de içim rahat değil.adetime 2 gün var dün test yaptım hiç bişey görünmedi.umarım hamiş değilimdir diye dualar etmeye başladım.bilgisi olan lüffen yardım.:Saruboceq: :çok üzgünüm:
Arkadaşımda senin gibi röntgen çektirmişti hamile olduğunu bilmeden ama hiçbir sorun yok bebişinde

X