El Clone (Aşkın Peşinde)

SUDENAZ222

evli,mutlu,ikiz çocuklu
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2007
6.490
37
39
sevgili arkadaşlarım bi konuda sizden yardım istiyorum...

BİR ZAMANLAR STAR TV DE AŞKIN PEŞİNDE (EL CLONE) ADINDA BİR DİZİ VARDI...SÜPER BİR DİZİYDİ..UZUN ZAMAN SEYRETTİM SONRASINDA İŞİM NEDENİYLE BAKAMADIM...ASLINDA TEKRAR YAYINLANSA ÇOK SÜPER OLURDU AMA..BEN BU DİZİNİN Bİ TÜRLÜ TÜRKÇESİNİ İNTERNETTE BULAMIYORUM...TEKRAR İZLEMEK İSTİYORUM...ÖYLE Bİ GELDİKİ AKLIMA SANKİ BU DİZİYİ AŞERİYORUM :roflol: :roflol: İLLADA BULUP İZLİYCEM :roflol::roflol: BİLENLER BULANLAR Bİ LİNK VERSİNDE DOYA DOYA İZLİYELİM....PEMBE DİZİLERİN İÇİNDE İZLEDİĞİM EN İYİ AŞK DİZİSİ....:lepi:

HATIRLAMANIZ İÇİN BAZI RESİMLER SİZLEREEEEEE

pp222kj01jt4.jpg

lucasjadeuf21za7.jpg

elclonry31ec2.jpg

8tu91tk9.jpg

dizi star tv de yayınlanıyordu fas ta çekilmişti sanırım jade nin yaşadıklarını anlatıyordu...lucas a olan aşkını anlatıyor

Murilo Benício .... Lucas Ferraz/Diogo Ferraz/Leandro Edvaldo 'Leo'
Giovanna Antonelli .... Jade Rachid
Vera Fischer .... Yvete
Reginaldo Farias .... Leônidas Ferraz
Daniela Escobar .... Maysa Ferraz
Adriana Lessa .... Deusa
Neuza Borges .... Dalva
Jandira Martini .... Zoraide
Marcello Novaes .... Alexander 'Xande' Cordeiro
Marcos Frota .... Escobar
Beth Goulart .... Lidiane Valverde
Cissa Guimarães .... Clarice Escobar
Victor Fasano .... Otávio 'Tavinho' Valverde
Débora Falabella .... Mel Ferraz
Luciano Szafir .... Zein

işte size dizinin karakter haritası

Jade: Brezilya'da annesi ile yaşarken annesinin vefatı ile Fas'ta yaşayan amcası Ali'nin yanına gider ve burada Lucas ile tanışır.

Lucas Ferraz:Brezilya'lı ünlü bir iş adamının ikiz oğullarından biri bir iş seyahati sırasında babası ve kardeşi ile birlikte Fas'a gittiği zaman Jade'yi görüp ona aşık oldu.

Ali: Jade'nin Fas'ta yaşayan amcası.

Augusto Albieri: Lucas'ın babası ile çalışan bir bilim adamı Lucas ve ikiz kardeşi Diago'nun doktoru (bu arada Diago bir helikopter kazasında ölmüş) ikizlerden Diago'nun ölümüne o kadar çok üzülüyor ki onun bir klonunu yapıyor.

Deusa: Albieri'nin hazırladığı klonun taşıyıcı olan annesi tabii bunu bilmiyor.

Said: Lucas kardeşinin ölümü üzerine Jade'yi bırakıp Brezilya'ya gidip bir daha geri gelmeyince Jade'nin evlendiği adam (Hatice adında bir kızları var.)

Latiffa: Jade'nin Fas'ta yaşayan kuzeni ve Jadenin tek yakını. aslında Said ile o evlenecekti ama Said ile süt kardeş çıktılar o da Said'in ağabeyi Muhammed ile evlendi.

Muhammed: Latiffa'nın parmağında oynattığı kocası (beyazlı olan)

Maisa:Lucas'ın ikizi Diago'nun sevgilisi. üzüntü anında birbirlerini teselli ederken yakınlaşıp evlendiler.

Soraide: Jade'nin en yakın dostu Ali'nin evinde çalışıyor

özet olarak faslı müslüman kız jade ve brezilyalı hristiyan genci lucas ın imkansız aşkları ..bu dizide insan klonlama,hristiyanlık,müslümanlık ve kader konuları ele alınmış...

gereksiz bi çok dizi onlarca kez tekrarlanırken..böyle müthiş ve sürükleyici diziler neden tekrarlanmaz anlamış değilim...konu olarak hiç bir dizi ve filmle benzerliği olmayan bir dizi...

mrb bende cok severek izliyordum o diziyi fakat sonu nasil bitti birturlu ogrenemedim diziyi izleyebilecegimiz siteler varsa bende izlemek istiyorumCADIARZU bilenler varsa yardim etsin lutfenŞeniz:kahve:

aynen bende kaç gündür bu diziyi arıyorum tekrar izleyim diye ama bulamadım senağlama
harika birşeydi yaa tamamen büyülendiğim bir dizi :asigim:

Bende izledim bu diziyi benzer seyler yasadigim icin sanirim beni cok etkilemisti tabi Jade kadar zor olmadi benim icin yasadiklarim :asigim: gecen gunlerde yabanci bi kanalda izledim bir bolumunu yine verseler zevkle izlerim sanirim muzikleri bile harikaydi bence a.s

bu dizide turk sarkisi da veriyorlardi Nazire oldugu zaman galiba Ajda Pekkan soyluyor cok beyendiyim dizilerden biridir Jadenin danslari sarkilari da superdi dizinin

arkadaşlar gerçekten bende bu dizinin hasretiyle yanıp tutuşuyorum ya jade ye sürme çok yakışıyordu değilmi kadın resmen bambaşka biri oluyodu. evet bizim uzun havalardanda çalıyodu fonda bazen huma kuşuydu sanırım ya çok güzeldi tek kelimeyle.....

Görüntüler,karakterler kıyafetler makyajlar ve konu süperdi,saçma sapan programları koyarlar milyonlarca kez ama kaliteli dizileri asla yayınlamazlar tekrar,ne saçmalık yaa!!!kötükedihüso

ben de az önce arkadaşımla bu dizi hakkında konuşuyordum, çok beğenerek izliyorduk o dönemde yaaa, adını hatırlayamadım araştırırken burdaki yorumları fark ettim :))

Bir zamanlar bende izliyordum bu diziyi bir ara star tv de belli bir bölüme kadar yayınlandı sonra bir kaç ay sonra mıydı neydi devamı yayınlandı ve sonunda jade ve lucas evleniyordu.hatırladıklarım bu kadar.

kızlar gördünüz mü
bu dizi star da yeniden başlıyor
süper bir diziydi yaa
ama ben 27sinde işbaşı yapacağımdan izleyemicem malesefff

star tvde izlemiştim şimdi fox'ta gördüm kişler farklı isim ve konu aynı ama bende eskisini araştırdım merak edip kim oynuyordu unutmuşum yüzlerini falan.

canım dizi şuan fox'ta gösteriliyor 5-6 arası gösteriyorlar izleyebilirsen izle=) bende tiryakisi oldum hüngür hüngür ağlattı beni :KK43::KK5:

bende bu dizinin fanatigi oldu bir gün izlemesem aklim orda kaliyor cok begenerek izliyorum harika yaaa gercekten izlemeyen herkese tavsiye ederim artik fox tv de ve eger tv den izleme imkaniniz yoksa internetten muhakkkak izleyin derim :KK66:

arkadaşlar ben bu diziyi eski kadroyla izlediğim için yeni versiyonu doğal olarak taklit gibi geliyor...ben açıkçası eski versiyonu istiyorum....

arkadaşlar ben bu diziyi eski kadroyla izlediğim için yeni versiyonu doğal olarak taklit gibi geliyor...ben açıkçası eski versiyonu istiyorum....

evet yaa bana da öyle geliyor eskisi çok daha güzeldi
bu resmen taklit yan rollerdekilerin bile isimleri aynı

X