Vivet Rool On Nasil Kullanilir ?

canım roll-on baslıklı bıkını kısmnda yanı ust kısımda kullanılır genıtal ıcın uygun degıl kullanımı. ayrıca bıkını bölgesı ıcınde roll-on agdayla urascagına blenıor marka sır agda bantı var tavsıye ederım cok da guzel alıyo. ama genıtal bölge ıcın orası daha yumusak oldugu ıcın orda kalıp ağda kullanabılırsın.
bide mesela ben tuylerımı cok uzatmadan alıyorum. yanı genıtal bölge uzadıgı zaman daha cok acıtıyo agdayla almak. ama az bı uzama oldugu zaman agda bantıyla genıtal kısmıda alıyorum tuyler kısa oldugu ıcın rahat alınıyo.

blenior sir ağda bandını aldım bugün bikini bölgesini aldı ama genitali yine almadı ben beceremiyorum galiba :) bide yüz için olanı var onu bıyıkları almak için kullandın mı nasıl bi problem olur mu acaba alsam

blenior sir ağda bandını aldım bugün bikini bölgesini aldı ama genitali yine almadı ben beceremiyorum galiba :) bide yüz için olanı var onu bıyıkları almak için kullandın mı nasıl bi problem olur mu acaba alsam

canım genitali istersen kalıp agdayla alabılırsın. kalıp agdayı alıp eritiyosun.spatulasıyla sürüyosun. 10 sanıye ıcınde donuyo . elınle bı kenarından tutup cekıyosun . hem daha ıyı alıyo.
istersen bunu deneyebılırsın.
ben bıyık bölgesınıde blenıor sır agda bantıyla alıyorum.

Son düzenleme:
canım genitali istersen kalıp agdayla alabılırsın. kalıp agdayı alıp eritiyosun.spatulasıyla sürüyosun. 10 sanıye ıcınde donuyo . elınle bı kenarından tutup cekıyosun . hem daha ıyı alıyo.
istersen bunu deneyebılırsın.
ben bıyık bölgesınıde blenıor sır agda bantıyla alıyorum.

çok saol canım benim :) kalıp ağda hiç kullanmadım çamsakızı ağda kullandım aralarında fark var mı ki

çok saol canım benim :) kalıp ağda hiç kullanmadım çamsakızı ağda kullandım aralarında fark var mı ki

çam sakızı şeker ıcerklı oldugu ıcın kılları beslıyo o yuzden tavsıye etmem ılk agda yaptıgım zamanlar bende onu kullanıyodum .
ama sir agdayla tanıstıgım zaman vazgecemedım:KK1::21: hem zamanla tuylerıde seyreltıyo :nazar:
kalıp sır agda gercekten cok güzel. eger kuaför malzemelerı satan bı yer varsa yakınında oralarda da oluyo daha uygun fıyata hemde. ama tabıkı agda satan baska yerlerde de bulabılırsın canım :)

çam sakızı şeker ıcerklı oldugu ıcın kılları beslıyo o yuzden tavsıye etmem ılk agda yaptıgım zamanlar bende onu kullanıyodum .
ama sir agdayla tanıstıgım zaman vazgecemedım:KK1::21: hem zamanla tuylerıde seyreltıyo :nazar:
kalıp sır agda gercekten cok güzel. eger kuaför malzemelerı satan bı yer varsa yakınında oralarda da oluyo daha uygun fıyata hemde. ama tabıkı agda satan baska yerlerde de bulabılırsın canım :)

çok teşekkür ederim :)

bende de pudralı vivet sir ağda kartuş var ayrıca spatülayla sürülenden de var ama makineleri yok malesef ben de cezvede kaynatmak zorunda kalıyorum ısısını ben mi iyi ayarlayamıyorum yoksa...yani bi 5 dkka çıkar bi kere yap hemen soğuyo donmaya başlıyo sanırım bana da makineleri lazım inşallah kısa zamanda edinirim

X