Vivet Rool On Nasil Kullanilir ?

kiss mee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2008
52
0
37
ya bu şeyi her denememde bi türlü başarıya ulaşamadım cezvede kaynattım sürim derken kapagı patladı heryerim yandı ikinci denememde başlık dönmedi 3.ve son deneme için aldım ne kadar kaynatmalıyım bu zıkkımı ya kuaförlerde süürüolar yag gibi aynını evde yapıorum bi türlü başlık dönmüor bugün denicem ama püf noktaları varmı kullananlar acil yardımm

canım güzellik uzmanlarının kullandığı kartuşlar profosyonel kullanım için dışarıda satılanlar ise evde kullanım için tabiki fark var aralarında olmazmı hiç?sen en iiysi ya ağda yap yani o çam sakızlarından yada git bir güzellik salonuna uğraşmaya değmez

canım ya cezvede kaynatacaksın, ya da ısıtıcısı var ,yine vivetin, marketlerde falan var, rollonu aldığın yere gidip onu alacaksın (ki fiyatı uygun) o zaman su gibi oluyo..

eğer cezvede ısıtacaksan su daha soğukken ağdayı cezveye koy, bir de cezve hep yanında olsun, kullandıktan sonra rollonu cezveye geri koy ki ısısı düşmesin.

4-5 yıldır kullanıyorum pek bi sıkıntı yaşamadım
öncelikle kısık ateşte cezvede kaynat
dik dursun eğer yana doğru yıkılırsa plastiği eriyebilir
bir de sık sık ısıtmak lazım çabuk donuyor
makinesini almak daha mantıklı sanırım 30 lira civarında

canım onun özel makinası var.kartuşu içine takıp ısınana kadar bekliyosun.ısı ayarı önemli onun zaten çok ısındığı için patlamıştır o.çok pahalıda değil.40 ytl ye falan alabilirsin.bende var çokta memnunum.2 senedir kullanıyorum.hem pratik hem evde yaptığım için hijyenik.

bu kartuşlu olannlarıı hiç sevmiyorum ben yaa
bi kere kapağı çıktı bacağıma döküldü yanıyodu bacağım yanii
bi dahada kullanmadım

ya bu şeyi her denememde bi türlü başarıya ulaşamadım cezvede kaynattım sürim derken kapagı patladı heryerim yandı ikinci denememde başlık dönmedi 3.ve son deneme için aldım ne kadar kaynatmalıyım bu zıkkımı ya kuaförlerde süürüolar yag gibi aynını evde yapıorum bi türlü başlık dönmüor bugün denicem ama püf noktaları varmı kullananlar acil yardımm

wala en başta aynısı bnmde başıma geldi ağda patladı cezvede ocak battı,cezve batto her yer yapış yapış oldu ama bu vivetle alakalı sanırım çnkü başığı dönmüo bana kuaför arkadaşım söemişti en iisi sesu die ben sesu aldım zatn güzellik salonlarında genelde onu kllanıolar hiç dönme patlama problemi yaşamassınz ama onun makinasında ısıtmanız lasım yaklaşım 45 k ısıtıyorum ben iyice erisin diye sonrada 15 dkda işimi bitiriyorum. sesu rollon ları ben 2.5 mlyona almıştım izmirden

watsonsda vivetin sir ağda seti var içinde ısıtıcısı,2 tane roll-on,ağda temizleme bezi 35tlye almıştım 2 ay önce, ben de makineyi almdan önce denedim roll-on kullanmayı ama olmuyor makinesi lazım

bende ilk kez kullandım pudralı butun yontemleri denemiştım ama ya beceremedim yada alarji falan oldum ama vivet çok kullanışlı sadece donmasını engellemek lazım tabi kapağını falan kontrol edin tam oturmus olsun veeti almıştım pek kullanamanıstım vivet hem uygun hemde daha iyi bence

arkadaşlar güzellık uzmanıyım bazen evde arkadaşlara kullanıyorum ama en az 25 dakıka suda kaynaması lazım ve sureklı altı yanacak kalıtesiz agda alırsanız patlar başlıgı dönmez surdugunuz anda pütür pütür olur cabuk donar marketlerden satılan malzmelerı almayın kuaförlerden de alabilirsiniz en fazla 3 ytl civarında ama agda işte kullanılacak bölgeye sürmeden önce agda bezıne sürün başlıgı hareket ettırın ve cabuk hareketlerle cekın enfzla tüm bacak 10 dakıka surer hadi kızlar kolay gelsin
:dance:

Ya valla kızlar ben bi kez denemiştim onu mahvetti koltukaltımı flan..hiç boşa zaman kaybetmeyin onunla derim yani..paranıza yazık..kuaföre gidin yda hazır ağda bantlarını kullanın bence...dediğim gibi vakit ve para kaybı,,canınızın acısı da cabası yani...

bende bir defa aldım, kullanımı rahat olur falan diye ama ancak ısıtıp kullanmamla çöpe atmam arasında 5 dakika ya vardır ya yoktur son derece gereksiz bir yöntem.

bu kartuşları mikrodalgada ısıtsam olurmu bide iyice ısınınca sürerken yakar mı acaba?

Ya valla kızlar ben bi kez denemiştim onu mahvetti koltukaltımı flan..hiç boşa zaman kaybetmeyin onunla derim yani..paranıza yazık..kuaföre gidin yda hazır ağda bantlarını kullanın bence...dediğim gibi vakit ve para kaybı,,canınızın acısı da cabası yani...

Ama canım, ROLL-ON KOLTUKALTINDA KULLANILMAZ Kİİİ !!! :1shok:

yoksa çok güzel bir ürün, üstünde de yazıyor, sadece kol-bacak gibi düz bölgelerde kullanılıyor, yüzde, koltukaltı ve genital bölgede kullanılmıyor! :KK66:

ben mikrodalga fırında dik olarak ısıtıyorum 2 dk yeterli oluyor

cezvede heryerim yanmıştı sıcak suya koy çıkart çok zahmetli

kızlar ben bugün sesu roll on sir ağda aldım sarı renkli bişey. genital bölgeme kullandım üst taraflarını yarım yamalak aldı alt taraflarını hiç almadı ya sürdüğüm an dondu sürekli kaynar suda bekletmeme rağmen sürerken dondu hiç beceremedim ben bunu :KK43:

sesunun sir ağda makinasını aldım yine hiç almıyo bu ya ben mi beceremedim yoksa makinada mı sorun var anlamadım :)

kızlar ben bugün sesu roll on sir ağda aldım sarı renkli bişey. genital bölgeme kullandım üst taraflarını yarım yamalak aldı alt taraflarını hiç almadı ya sürdüğüm an dondu sürekli kaynar suda bekletmeme rağmen sürerken dondu hiç beceremedim ben bunu :KK43:

canım roll-on baslıklı bıkını kısmnda yanı ust kısımda kullanılır genıtal ıcın uygun degıl kullanımı. ayrıca bıkını bölgesı ıcınde roll-on agdayla urascagına blenıor marka sır agda bantı var tavsıye ederım cok da guzel alıyo. ama genıtal bölge ıcın orası daha yumusak oldugu ıcın orda kalıp ağda kullanabılırsın.
bide mesela ben tuylerımı cok uzatmadan alıyorum. yanı genıtal bölge uzadıgı zaman daha cok acıtıyo agdayla almak. ama az bı uzama oldugu zaman agda bantıyla genıtal kısmıda alıyorum tuyler kısa oldugu ıcın rahat alınıyo.

X