Bebişime ilk şiirim

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
2.998
2
45
bebisoz9.jpg

Canım arkadaşım benim allahın izniyle bebeğine kavuştunnn rabbim dualarını kabul etti.Hatırlıyormusun hep söylerdik bi<im bebeşimi< olur inşallah dua ederdik birbirimi<e ve o mucizenn geldi:))benimkide bekliyor bakalım ne zaman gelir:))

sersoyum canım ne güsel yazmışsın hayatım yaa.allahım inşallah bebişlerimizi kucaklarımıza almayı nasip eder.allahım olmayan ve isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah....

bende bu ararlar hep ilhan irem dinliyorum seni seviyorum diye bi şarkisi var onu dinleyince kizim geliyo aklima zaten hiç çikmiyo ya aklimdan

Canım arkadaşım benim allahın izniyle bebeğine kavuştunnn rabbim dualarını kabul etti.Hatırlıyormusun hep söylerdik bi<im bebeşimi< olur inşallah dua ederdik birbirimi<e ve o mucizenn geldi:))benimkide bekliyor bakalım ne zaman gelir:))

balım canım arkadaşım hatırlamaz olurmuyum inan hepiniz için tek tek dua etmeye devam ediyorum Rabbim hepimizin kucaklarını doldurur inşallah tez zamanda.

canım cok guzel bır sıır olmus cok ta duygu yuklu..bebek hasretını,bekleyısını mısralarında cok guzel anlatmısın..a.s.
saglıkla bebısını kucagına almayı nasıl etsın Allah'ım.amın:Saruboceq:

çok güzel bi şiir olmuş.. Allah sağlıklı ve mutlu hayatlar nasip etsin inşallah hem bebişine hemde sana.... Ne güzel annelersiniz...

X