bebeğin kalp atışları

cudi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
160
3
44
kızlar merhaba size bir soru sorucam bebeğinizin kaçıncı haftasında kalp atışlarını duydunuz?

dün doktara gittik 6 haftalıksın dedi ama her iki ultrosonda da bebeğin kalp atışlarını duyamadı 10 gün sonra gel dedi dün akşamdan beri içim iyi değil korkuyorum

canım 6 haftalıkken bazen görülmeyebilir..en geç 8. haftada görmelisin ..

Evet biz de kızımın kalp atışlarını 6. haftada "görmüştük". Hatta eşim, kalp buysa bebek nerede, bebek buysa kalp nerede demişti. sırnaşık şey

arkadaşım önemli olan kalp atışlarını görmendir duyman değil ben 15 haftalık oldum daha yeni duydum ama benim gittiğim hastanede dopler cihazı yoktu zaten kalp atışları belli oluyo böyle böyle bişey yanıp sönüyo gibi oluyo

7 haftalıkken gördüm kalbini pompa gibiyi :)))bu gün de gittik doktora ama doktor dinletmedi.korkma korkulcak bişey yok normali o çünkü fasulye kadar şeyin neresini duycaksın ki:)

ben ilk kaybettiğim bebeğimin kalp atışlarını 4 haftalıkken görmüştüm , doktor göstermişti, bu bebeğimin se 6 haftalıkken bizzat duydum, ama endişelenme, geç te duyulabiliyor..

kızlar dr bana kalp atışları için günün geçtikten 2o gün sonra gel dedi sizce yeterli mi yoksa birz daha bekleyip de mi gideyim bi de çok korkuyorum ya duyamazsam diye

ben 7 haftalikken gordum ultrasonda attigini ama duymadim...attigi belli oldugu icin de gerek görmedim...

Bende diğer 2 oğlumda kalp atışlarını 7.ve 8. haftalarda gördüm ama hiç dnletilmedi çok süper bir duygu görmek bile içinde senden ve eşinden bir can bir kalp atması Rabbim bu duyguyu herkeze yaşatsın:Saruboceq: Şuan 3. bebişimin kalp atışlarını henüz görmedim salı günü kontrole gidicem inşallah görebilirim o zaman:nazar:

X