idrar testinde kesinlikle negatif kanda pozitif çıkanlar

EFSANE202

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
419
7
hanımlar merhaba benim sorunum adetim 6 gün geçti hasta olacağıma dair hiçbir belirti yok dr.umu aradım hemen test yap dedi idrar testi yaptım ikinci çizgi silik bile değilsenağlama acaba kan testinde pozitif çıkarmı böyle bişi yaşayan arkadaşlar varmı yazabilirlermi bana sevgiler...............

hanımlar merhaba benim sorunum adetim 6 gün geçti hasta olacağıma dair hiçbir belirti yok dr.umu aradım hemen test yap dedi idrar testi yaptım ikinci çizgi silik bile değilsenağlama acaba kan testinde pozitif çıkarmı böyle bişi yaşayan arkadaşlar varmı yazabilirlermi bana sevgiler...............

Efsane aynı durum hıkk demiş benim burnumdan düşmüş:roflol:
Benimde ayın 25inde adet günümdü, ama hiç bişey yok adet belirtimde yok, bu sabah test yaptım çok belirgin tek çizgisenağlama
benim adetlerim düzensiz olurdu, geçtiğimiz aylarda heralde iğnelerden dolayı gününde olmuştum 2 ay.
Senin adetlerin düzenli oluyosa ne mutlu sana, inşallah geç döllenme olmuşturda testte çıkmamıştır. sevgiyle kalŞeniz

teşekkür edrim elalı nisan ayında tüp bebek yaptırmıştık tüplerim kapalı 1i tamamen kapalı 1i yarım açık ümitsiz vaka yani ,yine allahtan ümit kesilmez inşallah en kısa zamanda hamiş haberlerimizi alırız sende sevgiyle kal canım ümitsizlik yerine umudu seçmeliyiz bizler tatlım teşekkürler

teşekkür edrim elalı nisan ayında tüp bebek yaptırmıştık tüplerim kapalı 1i tamamen kapalı 1i yarım açık ümitsiz vaka yani ,yine allahtan ümit kesilmez inşallah en kısa zamanda hamiş haberlerimizi alırız sende sevgiyle kal canım ümitsizlik yerine umudu seçmeliyiz bizler tatlım teşekkürler

Canım hiç bi zaman umudunu kaybetme, benimde kanalımın birinde incelme var, hipotiroit hastasıyım, 2 aşılama yaptırdım olmadı:1no2: ama genede insan umutlanıyo işte:Saruboceq:
İnşallah rabbim kendiliğinden yada ilk tedavinde seni ve isteyen herkesi (benide) meleklerimize kavuşturur:Saruboceq:

eltim yaşadı bu olayı
kaç kez idrar testi yaptı çıkmadı tek çizgi çıkıyodu sürekli ,fakat kan tahlilinde hamile çıktı
şimdi oğlu var 5 yaşındaaa

nurtanesi umut oldun ışık oldun hala tık yok bende gelmedi takıntı yaptım deli gibi.başka bişi düşünemiyorum.ilk idrar testini ne zaman yaptı hatırlıyormusun canım benim bugün 6 . gün

ilk idrar testini 9.gün ikinciyi 15.gün yapmıştı
fakat ikinci çizgi çıkmadı
sabah bulantıları başlamıştı ve halsizdi..uyuyordu..limon yiyordu:))
ben ona kız sen hamilesin valla diyordum "hayır ben ilk çocuğumda böyle olmamıştım ben bir insidon hap içmiştim ondan gecikmiştir adetim "diyordu
fakat hamile olduğunu adeti gelmeyince dayanamayıp kan testi yattırınca öğrendi

bu durumda yada benzer olay yaşayan kimse yokmuuuuuuuuuuu:sm_confused:

slm cnm ben varım aynı şeyi ben de yaşadım kafamçokkarıştı ama benim ki biras daha farklıydı cnm ben önce kan tahlilinde baktırdm değerim 23.28 çıktı şutarafagitti sonra test aldım eve geldim testi yaptım çok belirgin tek çizgi senağlama 3 gün sonra falan kanda tekrar baktırdım sonuç gebe diilim senağlama senağlama buna biokimyasal gebelik deniomuş kanda çıkarsa da kimseye söleme ultrasonda görene kadar sana tavsiye cnm öptüm bye :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

kızlar slm benim hala gelmedi 7.gün bugün, sol kasığım çok ağrıyor,gelicekmi acaba?fakat bu arada korkuyorum başka bir sorun filanmı varki?

esra sebahattin tşk ederim durumunu bilmiyorum fakat eğer bebiş istiyorsan en kısa zamanda sağlıklı bir anne olur,sağlıklı bir bebeğe kavuşursun.inş bende hamişimdir.

kızlar slm benim hala gelmedi 7.gün bugün, sol kasığım çok ağrıyor,gelicekmi acaba?fakat bu arada korkuyorum başka bir sorun filanmı varki?

esra sebahattin tşk ederim durumunu bilmiyorum fakat eğer bebiş istiyorsan en kısa zamanda sağlıklı bir anne olur,sağlıklı bir bebeğe kavuşursun.inş bende hamişimdir.

kan testi yaptırsana böyle beklemek insanı çıldırtır yaww kafamçokkarıştı

adet geçikmesinin başka bir sebebi olabilirmi kızlar benim hiç düzensizliğim olmamıştı şimdiye kadar

Bende dün yine kan testi yaptırdım yine 2 çıktı değerim ama hala adet olmadım geçen ay 30 unda olmuştum şimdi ise adetim gelmedi normalde adet olmam gerekmiyormu arkadaşlar aşılama da yumurtam çatladı tutmadıysa adet olmam gerekmezmi ben ilaçla adet olabiliyordum fsh değerim yüksek çünkü.ne yapmalıyım kafayı yicem hemile değilsem neden adet olmuyorum çıldırıcam iğnelerdenmi acaba 5 gün geçti hala tık yok

Merhaba kızlara.s.
Benimde bugün itibarıyla 10 gün geçti ama biliyosunuzki hamile değilimsenağlama negatif çıkmıştı testim.
Aşılamalrdan sonra iğnelerin etkisiyle bikaç ay düzenli olacağını sanmıştım ne kadar yanılmışım:1no2:

kızlar bende ayın 24 de aşılama yaptırdım , yarın kan testi yaptıracam, yanlız iki gün üst üste gebelik testi aldım ve yaptım ikiside negatif,iki gündür gögüs uçlarım ağrıyo,bide karnıma ağrı giriyo,acaba hamilemiyim sizce?

X