Saç Bakım Ürünleri Avon... Kırık saç uçları için onarıcı Serum

S

SaliPazari

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi SaliPazari
KIZLAR BEN 8 AYDIR FELAN AVONUN KIRIK SAÇ UÇLARI İÇİN BAKIM SERUMUNU KULLANIYORUM ÇOK MEMNUNUM ARANIZDA KULLANANLAR VARMI?AKLIMA GELDİKÇE HAFTADA 1 KERE VEYA BAZEN 2 KERE SAÇIM HAFİF YAŞKEN KULLANIYORUM VE 14ŞUBATTAN BERİ SAÇLARIMI HİÇ KESTİRMEME RAĞMEN HİÇ KIRIK YOKa.s TAVSİYE EDERİM :hooray:
23351394787.jpg

• Konu Sahibi SaliPazari
gerçekten mi ? eğer öyleyse bende bir tane alabilrim :1hug:

• Konu Sahibi SaliPazari
cidden ya benımde saclarım kısa olunca fon boya derken cok yıprandı onceden pamuk gıbıydı sımdı banyoda falan kaskatı bısıler kullanıom ama gecıcı yumusatıo sankı uzatmakta ıstıom heryerde bulunabılen bısımı ve ne kadar cnm

• Konu Sahibi SaliPazari
ben de kullandim bunu ve faydasini gormedim arkadaslar.. her sacta ayni etkiye sahip degil haberiniz olsun..

• Konu Sahibi SaliPazari
evet canlarım kesinlikle kullanın her banyodan sonra özellikle denizden veya havuzdan sonra çook iyi geliyo.. ben her kampanyada 2şer tane alıyorum valla.. tavsiye ederim...

• Konu Sahibi SaliPazari
ay ben daha aralıkta aldım hala bitmedi heee :KK70: ama ben hergün kullanmıyorum haftada 1 kez felan kullanıyorum bi de fön çekeceğim zamansaçlarım mat olduğu için onu sürünce parlak oluyo uçları çok güzel oluyo:)tek kötü yanı zaten kendisi de bi yağ olduğu için saçı çabuk yağlandırıyo ama değer zaten hergün yıkamıyozmu:-):)

• Konu Sahibi SaliPazari
cidden ya benımde saclarım kısa olunca fon boya derken cok yıprandı onceden pamuk gıbıydı sımdı banyoda falan kaskatı bısıler kullanıom ama gecıcı yumusatıo sankı uzatmakta ıstıom heryerde bulunabılen bısımı ve ne kadar cnm

canım Avonda satılıyo, bu ay 7 ytl.
bende bu gelecek hafta sipariş vericem çok merak ettim :emir_bebek:

• Konu Sahibi SaliPazari
BEN KULLANDIM HARİKA HEMDE SAÇIDA PARLATIYOR BUDA CABASI
hiç durmayın alın bencee a.s

• Konu Sahibi SaliPazari
kırıklar konusunda faydasını görmedim ama saçı yumuşak yapıyor ve saç kolay düzleşiyor

ben hiç kullanmadım bu ürünü ama kırlmış bir saç nasıl düzelebilir ki. tek yolu kestirmektir. ben hiç sanmıyorum kırılmış bir saç ucunu eski haline çevirsin. fakat şöyle olur. saçlarınızın kırıklarından bir güzel kurtulmuşsunuzdur. bundan sonra da o ürünü kullanarak kırık oluşumunu engelleyebilirsiniz.

ben hiç kullanmadım bu ürünü ama kırlmış bir saç nasıl düzelebilir ki. tek yolu kestirmektir. ben hiç sanmıyorum kırılmış bir saç ucunu eski haline çevirsin. fakat şöyle olur. saçlarınızın kırıklarından bir güzel kurtulmuşsunuzdur. bundan sonra da o ürünü kullanarak kırık oluşumunu engelleyebilirsiniz.

haklısın cnm ama en azından gorunumu ve sertlıgını alıcak yada dedıgın gıbı daha fazla kırık oluşumunu engellıcek urunler var ve kırıkları pat ortadan kaldırmasada bazı urunler sacı onarıyo buda doga olarak kırıklara ıı gelıo ama sonuca bakarsan haklısın:))

canım Avonda satılıyo, bu ay 7 ytl.
bende bu gelecek hafta sipariş vericem çok merak ettim :emir_bebek:

cnm napalım bunuda denerız ıımıs fıyat:)saka bı yanada ııce arastırmadan herseyı denememek lazım bunların hepsı kımyasal ve dırekt kafanızla temas edıyolar dogal urunler yada kendımızın ozenı ve azıcıkta bunlar yeterlı bakım bence abartmamak lazım:1no2:

Bende kullanmıştım. Açıkçası kırıklara faydası yok ezgi35'in dediği gibi oluşmuş kırıkların düzelebileceğine inanmıyorum bende.. Sadece sürdüğünüzde saça parlaklık ve daha bakımlı bir görünüm veriyor hepsi bu ya da benim saçımdaki etkisi bundan ibaretti diyeyim..

ben kullandım duzlestırme esnasında suruyorum hem daha kaygan hemde parlak oluyo evet ama kırık konusunda hıcbı yararını gormedım ............

ben de kullanıyorum bu ürünü.psikolojikmidir yoksa gerçekten mi işe yarıyor bilinmez ama ben yararını gördüm

amaç kırılmış saç ucunu düzeltmek diil zaten saçın kırılmasını önlüyo ben bi senedir kullanıyorum hep ve saçlarımda hep belimdedir hiç kırılmaz daha önce hep kestirmek zorunda kalırdım hiç uzatamıyodum ki ben de uzun saç sevenlerdenim yani...:nazar:

4 yıldır kullanıyorum...faydasını görmeseydim devam etmezdim... :lepi:

ya tam olarak nasıl kullanıyosunuz duzenlı olarak her banyodan sonra nemlı sacamı uyguluyosunuz ayy bende yenı kestırdım sacımı suan omuzlarımdan 4 parmak asagıda ama cok uzuldum cunku uzun sac hastasıyım artık ıstemıyorum kestırmek suan hıc kırık yok bundan sonrada kırılmasın ıstıyorum :KK43:

ben sacimi duzlestirdikten sonra kullaniyorum ama cok cok az cunku bayaa yaglandiriyor guzel oluyor bayaa kurulugunu aliyor ve parlaklik veriyor

X