Protez Tirnak Kullananlarin Paylasim Alani

Merhaba. Ben protez tırnak yaptırmayı düşünüyorum fakat daha önce yaptıran bir kaç arkadaşımdan biraz bilgi alabilirsem sevinirim:) Varmı sorularımı cevaplayabilecek olan acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

Ben 10 yıldır kullanıyorum protez tırnak uzman tarafından yapılırsa bir sıkıntı olmaz,ben protez uzmanıyım ankara'da yapıyorum ve eğitimini veriyorum,aylık bakimlariyla istediğiniz kadar kullanabilirsiniz,fiyatı 150 tl, bakımları 70 tl,normal oje bile 10 gün bozulmadan durur protezde..

Merhaba,
Ankara'da protez tırnak yaptırmak istiyorum. Bilgi verebilir misiniz? Siz yapıyor musunuz, yaptırıyor musunuz tam anlayamadım.
Selam ben Ankara'da protez uygulaması yapıyorum, 6 yıldır uygulama yapıyorum, bilginiz olsun Wahtsap numaram:

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam ben Ankara'da protez uygulaması yapıyorum, 6 yıldır uygulama yapıyorum, bilginiz olsun Wahtsap numaram:
merhaba bana mesaj atar mısınız numaranız gözukmuyor benım kansızlık sorunu var o yuzden tırnaklarda zayıf fakat şekli güzel Allah'a şükür protez yerine bakım yapabilir miyiz yada protez yaparsak zaten içnce dahada incelir mi ? yani çıkartmak istedigim bir zaman olur belki zorlanırım o zaman tırnagım nasıl gözükür ?

Ben 10 yıldır kullanıyorum protez tırnak uzman tarafından yapılırsa bir sıkıntı olmaz,ben protez uzmanıyım ankara'da yapıyorum ve eğitimini veriyorum,aylık bakimlariyla istediğiniz kadar kullanabilirsiniz,fiyatı 150 tl, bakımları 70 tl,normal oje bile 10 gün bozulmadan durur protezde..

Merhaba,

Bende protez tırnak uygulaması yapan yer arayışındaydım, sizin yeriniz nerede acaba?

merhabalar herkese!!
ben Trabzonda yaşiyorum ve protez tirnak yapmaya basladim !!trabzonda oturan de yaptirabilir kizlar sizi bekliyorum !!!
bi fotograf atacam yaptigim tirnaklar !!
bu konu cok arastirdim burda tirnak bilmeyen cok var cunku buraya yeni yeni geliyor
tirnaklar hic bi zarar olmaz ama bilen cikarmasi gerekyor jel biraz daha zor cikarmasi
akril zaten sivisi var onun icine koydun zaman cikiyorlar kendi tirnaga zarar vermeden !!
aptes de oluyor akril kullandigimiz madde o madde dis doktorlar kullanirlar
ya bu dolguyla senin aptes oluyorsa demek tirnkata da olur aptes
kim tirnak yapmak ister hic dusunmezsin gitsin yapsin guzellik sagik kendine guven onemlidir """"
İSTEYENLER TRABZON OZELLİKLE BURAYA YAZSİN KONUSURUZ
TESEKKUR EDERİM

Trabzonda neredesiniz acaba

Bide kızlar bise sorucam bu protez tırnağın üzerine istenirse renkli oje sürülebiliyor mu???

Merhabalar Ankara da jel protez tırnak işlemini yapmaktayım ilgilenenler ve soruları olanlar bana telefonumdan 0553 226 05 72 ulaşabilirler

Merhaba canım ben yaptırmak için açmıştım bi konu ankara ıcın arkadaşlar önerir birilerini diye... yaptırdım da zaten lakın ankara da değil İstanbul da yaptırdım ben.. o yüzden yardımcı olamayacağım malesef :/ İstanbul ıcın bılgı ıstersen soyleyebılırım ancak.. ama arkadaşlar yardımcı olabilir belki.
istanbulda nerde yaptırdıınız acaba bnde ayak baş parmaklarım için istiyorum acil biyer bulmam grekk :)

Arkadaslar protez tirnak uygulamasi icin model ariyorum suan nisantasi leyla inanirda egitim goruyorum ucretsiz yapacagim dolgusunuda ucretsiz yapacağım yarin (3 haziran) 9 da baslayip 10.30 ta islem bitecek isteyen arkadaslara duyurulur yardiminiza ihtiyacim var model bulamiyorum

Ben shellac settini aldim biraz pahali ama. Protez tirnak tan daha iyi Ben yaptirdim protez Ve tirnaklrim mahvoldu. Dahada gucsuzlesti birdahami asla Kalici oje ile tnistim gecen sene Daha onceden duymustum ama hic onemsemedim bi aralar hem biraz tuzluydu parasi ilk zamanlar 70 tl flan simdi 50 tl falan Neyse Ben kullaniyorum okadar guzelki her hafta dgistir rengini uzun sure gidio kuruma derdi de yok uv isininda aninda kuruma hem tirnaklarim uzadi hemde saglam. Sararma yok surekli kullandigim haldde

YENİ BİR OJE GÖRDÜM TOZ GİBİ ASLINDA OJE ÜZERİNE SÜRÜLÜYOR VE YANAR DÖNER BİR RENK OLUYOR ANLATAMADIM AMA NERDE BULABİLİRİM BİLEN VAR MI

Arkadaşlar anadolu yakasında protez tırnak ihtiyacınız olursa beklerim mutlaka sayfamızdan iletişim kurabilirsiniz. saygılar

Son düzenleyen: Moderatör:
X