Protez Tirnak Kullananlarin Paylasim Alani

yazmak doğrumu bilmiyorum ama insanların işini iyi bilen biyeride bilmek hakkı myclinica güzellik ,kıbrısşehitlerinde yeri çok kolay yerde,bu arada tırnaklarım protezden sonra ceset gibi oldu diyen arkadaşada diyorumki tırnağı zedelemeden ustaca yaparlarsa asla zarar görmez ben 5 ay sonra kendi tırnaklarımın nasıl uzadığını görmek için çıkarttırdım,tınaklarımda bir zarara rastlamadım ,fakat 1 ay sonra üzerine tekrar jel yaptırdım kalıcı frenc görüntüsü ve tırnaklarımı kırılmadan kullanma konusunda çok işe yaradığı için ,yani kısaca şunu diyebilirim işini iyi yapan yer olduktan sonra bu işlemler zararsız

cevabınz için teşekkürler, yaptıranlardan yorum almak çok rahatlatıo..sanırım ben de oraya gidip bi konşucam, internet sitelerinde baktm fiyatları brz pahalymş ama..bi bakalm kampanya falan vardır belki? =))

geçtiğimiz ay myclinica'da yaptırdm bu işlemi, 1 ayı geçti neredeyse 2 ay olacak ve çok memnun kaldım, kendi tırnağım gibi, protez oldugu hiç belli değil çok da dayanıklı..birsüre sonra bakım yaptırmaya gideceğim..artık her yaz protez tırnak yaptıracağım sanırım:)))

merhaba izmir hatay renkli'de abella kuafor diye yeni :KK52:biryer açılmış. tesadufen ben orada yaptırdım. çok korkuyordum ama bayan çok ilgiliydi. çok memnunum tırnaklarım hiç uzamıyordu çunku. uzerine bir de kalıcı oje yaptırdım 15 gun oldu hala bir sorun yok!! yaşaaasınnn:)):KK52:

kızlar bakın benim protez tırnaklara.:KK16: $altAnD0Spixj1anBRxX9mmXUHm-xOTtueBl6zTuTvIcK-2E.jpg

İzmir'de yapıldı bunlar canım.Ankarada 'da var....

Ne kadar süredir kullanıyorsun peki.. ben pek iyi yorumlar okumadım da.. mesela protez tırnak çıktığı zaman kendi tırnağın zarar görüyormuş çok törpülenip inceldiği için :KK43: sende öyle bir durum oldu mu acaba yoksa yapan kişinin profesyonelliği ile ilgili mi.

ben kendim nail master,yaptırmaya korkma,uzun zaman kullanabilirsın .kendi tırnağına zarar vermez.sadece gerçekten bu işi professional yapan kişi bulması çok onemli.Ankara'da rus arkadaşim var,10 senedır protez tırnak yapyor,onun tel.verebilirim sana istersen:))

ben kendim nail master,yaptırmaya korkma,uzun zaman kullanabilirsın .kendi tırnağına zarar vermez.sadece gerçekten bu işi professional yapan kişi bulması çok onemli.Ankara'da rus arkadaşim var,10 senedır protez tırnak yapyor,onun tel.verebilirim sana istersen:))

Ah çok sevinirim.. bunun için forumda konu bile açtım:)) ismini ve numarasını istersen özel mesajla gönderebilirsin.. adresi ben alırım ^_^

sana ozel mesaj gitmiyor:gonderemiyorum canım.beni Facebookta bul orda konusuruz...Yasemin Tutam olarak bulursun beni...:KK54:

merhaba bende fıyatı cok merak ettım lutfen nerde yapılıo ve fıyatı nekadar yazrsanız sevınırım sımdıden tskler

ben bu protez tırnak yapıyorum 150tl fıyat mesela trabzonda yasıy
orum ve burda bu ısı yapan ben ve benım arkadasım o 250tl yapıyordu ama bu cok pahalı bende 150 basladım yapmaya!!!!!!!!!!
bu ıs zor oluyor bıde kullandıgımız malzemeler bırazpahalı oyuzden 150tl asaya olmaz bu tırnaklar :KK54::KK54:

arkadaşlar rica etsem nerede yaptırdığınızı yazarmısınız lütfen

tıbbi nedenlerden dolayı her iki ayak baş barmak tırnaklarımı çektirip köklerini yaktırdım şimdi protez tırnak için iyi bi yer arıyorum internette bir sürü site var kafam karıştı yardım edin lütfen :)

hangı sehırdesınız

Ben de yaklaşık 3,5 protez tırnak yaptırıyorum bu arada Ankara'dayım.Sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

X