Protez Tirnak Kullananlarin Paylasim Alani

Arkadaşlar İstanbul Marmara Forum AVM deki ProNail'e sakınnnnn gitmeyin.
Şayet sahibi olan bayanın ciddi psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum.
Capacity Pronail'de sorun yok ama Marmara Forum tam bir fiyasko....
Hiç memnun kalmadım...Asla önermiyorum...

Neden her önüne gelene Franchise verirler hiç anlamadım...

zeynep hanım yorumunuzu okuyunca çok şaşırdım çünkü marmara forum pronail açıldığından bu yana daimi
müşterisiyimdir ve sizin söylediğiniz anlamda bir durumla karşılaşmadım bu güne kadar açıkcası aynı zamanda yönetici
ve özellikle sahibi olan hanımefendinin ilgi alakası ile beni daha çok oraya sürüklüyor. Benle birlikte bir çok arkadaşım ilgi alakadan dolayı orayı tercih ediyorlar. bence bu yorumu o şube hiç haketmiyor ki sahibinide tanıdığınızı sanmıyorum. Hoş durumlar değil bunlar
zeynep hanım orada o işten ekmek yiyen bir sürü personel var ve sizin hangi durumdan kaynaklanarak söylediğinizi bilmediğim bir şeyde olsa o şube bu şekilde akılda kalsın istemem ve herkese pronailin en iyi şubesi olarak da öneririm.

Arkadaşlar İstanbul Marmara Forum AVM deki ProNail'e sakınnnnn gitmeyin.
Şayet sahibi olan bayanın ciddi psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum.
Capacity Pronail'de sorun yok ama Marmara Forum tam bir fiyasko....
Hiç memnun kalmadım...Asla önermiyorum...

Neden her önüne gelene Franchise verirler hiç anlamadım...

ben anadolu yakasında yasıyorum cadde pronail nasildir yada baska anadolu yakasinda orta yollu bildiginiz varmi????

bayanlar burada izmirde myclinicanın tavsiye edildiğini görünce bir randevu aldım ve gittim randevum 4teydi saat 4.40da geldi yetkili bayan ve işleme başladılar bu sırada bayan yanındakilere kendi saçlarını yaptırdı 2 saat geçmişti ki ben dışarı çıkıyorum siz devamını yapın dedi yanındakilere ve gitti yanındakiler stajyerdi ve tırnaklarım eğri büğrü oldu doğru düzgün törpülenmediği gibi oluklar da vardı tırnaklarımda neyse dedim ellerinden gelen sanırım bu verdim parayı ( bu arada anlaştığımız fiyatı da veremedim ama biz size öyle demedikki falan dediler) ben kaş konturu falan da yaptıracaktım halbuki neyse çıktım ben öyle elleriyle iş yapan biri değilim 5 gün oldu ve baş parmağımdaki tırnak koptu durduk yere.. çıt diye bir ses geldi aradım böyle böyle dedim sen evde kendin törpüle törpü al da dedi ... kesinlikle tavsiye etmiyorum myclinicayı kendileriyle meşguller tırnağı yapan bayan.. 1 saatlk işlemi 3 saatte yapmaları ve benm o sırada tuvalet su gibi iht. giderememiş olmam bunca eziyete rağmen de sonucun bu olması gerçekten berbat..

kizlar protez tirnak icin cok uzun suredir gittigim yeri onerebilirim kesinlikle pisman kalmazsiniz hem el-tirnak sagliginiz acisindan hem de gorunumu acisindan. PRONAİL. bir cok yerde subesi var.. caddede, astoria da, capacity.de..
( ben toplamda 4 senedir protez kullaniyorum cok memnunum, bilginiz olsun.

Hiç gitmenizi tavsiye etmem arkadaşlar araştırın şikayet sayfalarına bir bakın pronail müşterilerine nasıl davranıyor randevu almak için bile gittim nasıl bir yer olduğunu gösterdi :KK76:de işlem yaptırmadım

Yaptirirken guzelde o tirnaklar cikinca tam bir kabus.ben cikarttigimda tum tirnaklarimin ustundeki tabakayi makina ile torpuledikleri icin 3 ayda kendine zor geldi hic tavsiye etmem.

Kizlar bn adanada yaptirdim ama hic memnun kalmadim en son sinirlenip söküp attim ya yaptiriyorum iki uc gun sonra dolgu maddesi kabarip yanlardan kalkiyo..ilk yapildiginda harikaydi..sonra gittim 70 tl verdim tekrar doldurdular bi hafta sonra.. ve uc gun gecti yine ayni.parami sokaga attim resmen iki uc hafta icin 220 tl :'(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1394789001843.jpg
    $1394789001843.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 354
Ve ciktiginda tirnaklarim eskisinden kötüydü saglikli yapsalar ii olsada 3 4 haftada bi 70 tl lik bakim..ugras dur :-D

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar bende protez tırnak yaptırıcam ankara veya eskişehirde sağlam güzel yapan bir yer önerir misiniz??

bayanlar burada izmirde myclinicanın tavsiye edildiğini görünce bir randevu aldım ve gittim randevum 4teydi saat 4.40da geldi yetkili bayan ve işleme başladılar bu sırada bayan yanındakilere kendi saçlarını yaptırdı 2 saat geçmişti ki ben dışarı çıkıyorum siz devamını yapın dedi yanındakilere ve gitti yanındakiler stajyerdi ve tırnaklarım eğri büğrü oldu doğru düzgün törpülenmediği gibi oluklar da vardı tırnaklarımda neyse dedim ellerinden gelen sanırım bu verdim parayı ( bu arada anlaştığımız fiyatı da veremedim ama biz size öyle demedikki falan dediler) ben kaş konturu falan da yaptıracaktım halbuki neyse çıktım ben öyle elleriyle iş yapan biri değilim 5 gün oldu ve baş parmağımdaki tırnak koptu durduk yere.. çıt diye bir ses geldi aradım böyle böyle dedim sen evde kendin törpüle törpü al da dedi ... kesinlikle tavsiye etmiyorum myclinicayı kendileriyle meşguller tırnağı yapan bayan.. 1 saatlk işlemi 3 saatte yapmaları ve benm o sırada tuvalet su gibi iht. giderememiş olmam bunca eziyete rağmen de sonucun bu olması gerçekten berbat..

Aynı yerdenmi bahsediyoruz die subeniz varmı die sordum tırnak merkezime myclinica alsancakta 1 tane dediler ve bu cvbı yzmayı borç bildim kendime yaklaşık 9 aydır gittiğim ve daha once çok yerde deneyip memnun kalmayıp artık son diyerek gittiğim ve vazgeçemediğim bir yer hizmet süper 9 aydır gidiyorum 10 dakikadan fazla hiç beklemedim Aydan hnm bunun için bile 10 kere özür diliyor salonda en iyi yapan o olduğu için oda biyerde yetişemiyor çok rasgeldim buna ragmen tebessüm hiç eksik olmuyor yüzlerinden ,yani çok abartılı buldum doğrusu şikayetinizi gittiğim yer olmasa şu yoruma ben korkardım gitmeye pes:KK45:

Aynı yerdenmi bahsediyoruz die subeniz varmı die sordum tırnak merkezime myclinica alsancakta 1 tane dediler ve bu cvbı yzmayı borç bildim kendime yaklaşık 9 aydır gittiğim ve daha once çok yerde deneyip memnun kalmayıp artık son diyerek gittiğim ve vazgeçemediğim bir yer hizmet süper 9 aydır gidiyorum 10 dakikadan fazla hiç beklemedim Aydan hnm bunun için bile 10 kere özür diliyor salonda en iyi yapan o olduğu için oda biyerde yetişemiyor çok rasgeldim buna ragmen tebessüm hiç eksik olmuyor yüzlerinden ,yani çok abartılı buldum doğrusu şikayetinizi gittiğim yer olmasa şu yoruma ben korkardım gitmeye pes:KK45:

$GetAttachment.aspxpppp.jpg Tırnaklarımız resmini yolladım suan rahatım hem sağlam hem modern banka memuruyum bilgisyr kullanıyorum nazar değmesin çok sağlam:KK1:

Kimse kişisel algılamasın ama bir şey, çok merak ediyorum.
Bu kalıcı protezler altına su geçirmiyor öyle değil mi? yani asıl tırnağınız ıslanmıyor e hal böyle olunca abdest olmaz ki?
Tabii ki bu dini İslam olan arkadaşlar için geçerli bir durum, her ne kadar herkes namaz kılmıyor olsa da Müslüman olan herkesin gusül abdesti alması gerekiyor.

Ben de yaklaşık 3,5 protez tırnak yaptırıyorum bu arada Ankara'dayım.Sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Özel msj atamıyorum yardımcı olur musunuz_? Ankarada nerde yaptırıyorsunuz ve ucuna eklememi yapılıyor yoksa tüm tırnk mı kaplanıyor.

kızlar merhaba antalyada protez tırnak yaptırabileceğim bir yer varmı yardımcı olursanız sevinirim

Kimse kişisel algılamasın ama bir şey, çok merak ediyorum.
Bu kalıcı protezler altına su geçirmiyor öyle değil mi? yani asıl tırnağınız ıslanmıyor e hal böyle olunca abdest olmaz ki?
Tabii ki bu dini İslam olan arkadaşlar için geçerli bir durum, her ne kadar herkes namaz kılmıyor olsa da Müslüman olan herkesin gusül abdesti alması gerekiyor.

Protez tırnak yaptırmaya çok korkuyordum tırnaklarım zarar görürmü ,abdestim tutarmı,güzel dururmu .... bunun gibi bir çok soru abdest tutarmı sorusuna cvbı buldum abdest temiz olmak için ve sağlığımız için emredilmiştir ben sağlığım için yaptırıyorum tırnaklarımı yediğim için etlerim kan içinde kalıyordu ve ellerimi saklaya saklaya geziyordum bu dahamı iyi???? die sordum kendi kendime ve bilir kişilere bu konuda gönlüm çok rahat tırnaklarım zararda görmedi tam tersi güçlendi ellerim estetiğine kavuştu çok mutluyum izmir protez tırnak die arattım burdaki yorumlar ilgimi çektisimge hnmı yorumundan etkilendim myclinica ya gittim orda bikaç kişi yapıyor ama ustası sahibi be onu istedim özellikle çokta memnunum 7aydır düzenli yaptırıyorum kaliteli ve iyi yapılırsa tırnak zarar görmez benim kuzenim yurt dışında ve 10 kadından 9 u protez tırnak yaptırıyor demişti ve türkiye bu konuda biraz geri kalmış dedmişti bana ama ben artık birçok kadında görüyorum protez tırnak ilerliyoruz galiba::KK1::KK1:En Büyük TÜRKİYE))

Kızlar bir sorum var... Bazı durumlarda jel veya akrilik tırnak üzerine shellac kalıcı oje uygulanabiliyor fakat bir süre sonra bu ojeleri değiştirmek istediğimizde shellac için kullanılan çıkartıcı protezlere zarar vermiyor mu çünkü shellac için saf aseton kullanıyoruz normalde? Ne şekilde yapılıyor bilgisi olan var mı?

Yaptirirken guzelde o tirnaklar cikinca tam bir kabus.ben cikarttigimda tum tirnaklarimin ustundeki tabakayi makina ile torpuledikleri icin 3 ayda kendine zor geldi hic tavsiye etmem.[/Q
Tırnakları çıkartmak için baya ustalık gerekiyor ,DOĞRU ÇİKARILIRSA hiç zarar görmez, sadece biraz ince kalır ,o da normalde 2 hafta içinde toparlanır ))))))

Kızlar bir sorum var... Bazı durumlarda jel veya akrilik tırnak üzerine shellac kalıcı oje uygulanabiliyor fakat bir süre sonra bu ojeleri değiştirmek istediğimizde shellac için kullanılan çıkartıcı protezlere zarar vermiyor mu çünkü shellac için saf aseton kullanıyoruz normalde? Ne şekilde yapılıyor bilgisi olan var mı?

jel tırnağa zarar vermez, ama bakımdan bakıma kalıcı oje değiştirmek daha iyi. öbür turlu normal oje daha koyu renk kullanabilirseniz, hem bakıma kadar hep değişiklik olur sıkılmazsanız, ayrıca protez tırnağın üstünde normal oje 1 haftaya kadar dayanıyor:21:

X