Protez Tirnak Kullananlarin Paylasim Alani

$554524_506553059421724_1990809269_n.jpg İzmir de bayanlar böyle tırnak yaptırmak istiyen ,özelden mesaj atın :21:

jel tırnağa zarar vermez, ama bakımdan bakıma kalıcı oje değiştirmek daha iyi. öbür turlu normal oje daha koyu renk kullanabilirseniz, hem bakıma kadar hep değişiklik olur sıkılmazsanız, ayrıca protez tırnağın üstünde normal oje 1 haftaya kadar dayanıyor:21:

Cevabın için teşekkür ederim yevgeniya:KK16:

приятно познакомиться
а в личку как тебе писать подскажи пожалуйста а то я тут потерялась на этом сайте

приятно познакомиться
а в личку как тебе писать подскажи пожалуйста а то я тут потерялась на этом сайте
ПРИВЕТ.Я ТОЖЕ РАДА ПОЗНАКОМИТСЯ.navedi kursorom na imya moe i tam vıberi ozel mesaj

merhabalar herkese!!
ben Trabzonda yaşiyorum ve protez tirnak yapmaya basladim !!trabzonda oturan de yaptirabilir kizlar sizi bekliyorum !!!
bi fotograf atacam yaptigim tirnaklar !!
bu konu cok arastirdim burda tirnak bilmeyen cok var cunku buraya yeni yeni geliyor
tirnaklar hic bi zarar olmaz ama bilen cikarmasi gerekyor jel biraz daha zor cikarmasi
akril zaten sivisi var onun icine koydun zaman cikiyorlar kendi tirnaga zarar vermeden !!
aptes de oluyor akril kullandigimiz madde o madde dis doktorlar kullanirlar
ya bu dolguyla senin aptes oluyorsa demek tirnkata da olur aptes
kim tirnak yapmak ister hic dusunmezsin gitsin yapsin guzellik sagik kendine guven onemlidir """"
İSTEYENLER TRABZON OZELLİKLE BURAYA YAZSİN KONUSURUZ
TESEKKUR EDERİM

ПРИВЕТ.Я ТОЖЕ РАДА ПОЗНАКОМИТСЯ.navedi kursorom na imya moe i tam vıberi ozel mesaj

в упор ни вижу или уже сплю

в упор ни вижу или уже сплю

здесь в турции или с россии откуда ??:-)

здесь в турции или с россии откуда ??:-)

солнце мое чтобы так ни мучится я просто ниче ни понимаю в этой системе на сайте ты лучше прописными мне свой номер напиши и по ватс апу или виберу пообщаемся что скпжешь

солнце мое чтобы так ни мучится я просто ниче ни понимаю в этой системе на сайте ты лучше прописными мне свой номер напиши и по ватс апу или виберу пообщаемся что скпжешь. НОЛЬ ПЯТЬСОТ ПЯТЬДЕСЯТ ПЯТЬ ВОСЕМЬСОТ ПЯТЬДЕСЯТ ДВА ПЯТЬДЕСЯТ ДВА ВОСЕМЬДЕСЯТ ПЯТЬ

Ah çok sevinirim.. bunun için forumda konu bile açtım:)) ismini ve numarasını istersen özel mesajla gönderebilirsin.. adresi ben alırım ^_^

Merhaba arkadaşlar,
Üstünden çok uzun zaman geçmiş ama ben de Ankara'da protez tırnak yaptırmak istiyorum. EsraLorin sen yaptırdın mı sonrasında? Memnun kaldın mı? Bana da tavsiye verebilir misiniz, nereye gitmek lazım hiç bilemedim...

Ben de yaklaşık 3,5 protez tırnak yaptırıyorum bu arada Ankara'dayım.Sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Merhaba,
Ankara'da protez tırnak yaptırmak istiyorum. Bilgi verebilir misiniz? Siz yapıyor musunuz, yaptırıyor musunuz tam anlayamadım.

Merhaba,
Ankara'da protez tırnak yaptırmak istiyorum. Bilgi verebilir misiniz? Siz yapıyor musunuz, yaptırıyor musunuz tam anlayamadım.

Merhaba canım ben yaptırmak için açmıştım bi konu ankara ıcın arkadaşlar önerir birilerini diye... yaptırdım da zaten lakın ankara da değil İstanbul da yaptırdım ben.. o yüzden yardımcı olamayacağım malesef :/ İstanbul ıcın bılgı ıstersen soyleyebılırım ancak.. ama arkadaşlar yardımcı olabilir belki.

Son düzenleme:
Merhaba canım ben yaptırmak için açmıştım bi konu ankara ıcın arkadaşlar önerir birilerini diye... yaptırdım da zaten lakın ankara da değil İstanbul da yaptırdım ben.. o yüzden yardımcı olamayacağım malesef :/ İstanbul ıcın bılgı ıstersen soyleyebılırım ancak.. ama arkadaşlar yardımcı olabilir belki.

Hmm sağol canım. Peki bakımı da istanbulda mı yaptıracaksın hep?

X