Protez Tirnak Kullananlarin Paylasim Alani

arkadaşlar hiç bellli olmuyor kendi tırnağız gibi ama iş yapmaya gelmiyorlar görünüş süper birde ellerinizi sıcakta tutmayın fazla ben on beş tatilini kaplıcada geçirdim tırnaklarımı ne kadar sudan korusamda sıcaktan eridiler:))))))

Arkadaşlar kullanışlımı?
Çok belli oluyor mu?
Maliyeti nedir?
Kırılma ihtimali varmı?
Alttan uzayan tırnaklar nasıl kesiliyor?
Bunları merak ediyorum ben.
Benimde tırnaklarım çok şekilsiz ve çabuk kırılıyorr uzamıyor birde yaptırmayı düşünüyorum bende ama önce bilmediklerimi öğrenmem lazım.

canım hiç belli olmuyo kesinlikle.ben yaptırmadan bi gün önce tırnaklarım biraz uzundu..ertesi gün yaptırp işe gittim ,herkes frenchin ne güzel olmuş dedi..üstelik uzundu baya benim protezler
75 den başlıyo maliyeti..
o kadar sertki protezler kırılma ihtimali çok düşük,normal tırnaklarımız çatır çutur kırılır oysaki..ben hiç dikkat etmezdim protezlerime,har hur iş yaprdım,ne kırıldı ne çıktı..
tırnak alttan uzamıyo zaten canım..diplerden uzuyo..uzadıkçada gidip diplere dolgu yaptırıyosun özel bi jeli var..kapanıyo o ara..

kesinlike yaptır..

ay kızlar aradım taradım arşivimi en sonunda tırnaklarımı göstericek bi resim buldum:)) hep saklamışım tesadüfen :)) iki yaz önceydi bu resim..

trnakfc2.jpg

w422.png

arkadaşlar rica etsem nerede yaptırdığınızı yazarmısınız lütfen

tıbbi nedenlerden dolayı her iki ayak baş barmak tırnaklarımı çektirip köklerini yaktırdım şimdi protez tırnak için iyi bi yer arıyorum internette bir sürü site var kafam karıştı yardım edin lütfen :)

evet nette çok adres var.Ben bir sağlık programında güzellik uzmanı Banu zereni izlemiştim(yemekteyiz programınada katılan şu hoş bayan)kendisininde tırnak yeme problemi varmış ve 9 yıldır protez tırnak kullanıyormuş.Sertifikalı uzmanların yapması çok önemliymiş.Müştüri profilleri oldukça genişmiş genelde çalışan bayanlar geliyormuş ilginç ama gelenlerin %20si erkekmiş.Tırnak yeme hastalığı,tırnak zayıflığı,kırılması gibi sorunlar yaşayanlar.Ayrıca manikür pedikür yaptırmaktan sıkılanlar bile geliyormuş.bendez yaptırıcam inş.Kafama yattı gibi

nuppenauhamburg sanırım bu işte bilginiz var, ama Ankara dasınız. Peki istanbul da önerebileceğiniz yer varmı ?

ben de gecen sene yilbasinda yaptirmistim frenc olarak tirnaklarim mahvoldu kendine hala gelemediler cok yiprandi ve hemen kiriliyor. tavsiye etmiyorum gereksiz

Protez tırnağı takma tırnaklarla karıştıranlar var.Protez tırnak nerdeyse kırılmaz normal tırnaktan 80 kat daha güçlüdür.Maalesef ülkemizde yaygın olmadığı için oldukça pahalı.80-100 lirası fiyata yaptırıyorsunuz ama her 2-3 haftada bir doldurma işlemi yaptırmanız gerekiyor ki bu da 50 lira.Parası olanlar için mükemmel bir buluş,sürekli bakımlı ve mükemel görünümlü tırnaklar!

eee peki tırnak alttan uzayınca nasıl oluyor birde üstemi takıyorlar,birde nasıl çıkarıyoruz ve son olarak kocaeli de yapan yer varmı biliyormusunuz

Manikür yaptırmak daha mantıklı değil mi hem tırnaklarada bakım yaparsan güçlenir bayanssulusmile
80-100 milyon verecen birde 15 günde 1 50 milyon pahalı bana göre yaabilmiyorumkismile

Manikür yaptırmak daha mantıklı değil mi hem tırnaklarada bakım yaparsan güçlenir bayanssulusmile
80-100 milyon verecen birde 15 günde 1 50 milyon pahalı bana göre yaabilmiyorumkismile

canım bu tırnakları uzamayan yada yiyen insanlar için kullanılıyor,manikür yapılabilen bir tırnak olsa neden protez yapılsın ki:nazar:

Arkadaşlar 1 yıl önce bende protez tırnak yaptırdım. Fakat bir süre sonra devam etmedim yapmaya çıkardım ve inanın 6 ay boyunca tırnaklarım hiç uzamadılar hep kökünden kesildikleri gibi kaldılar artık kısalıktan etim kanardı hep.. sonra bir sürü bakım ürünü kullandım tırnaklarım güçlensin diye!!! protez tırnak yaptırdığıma pişman oldum evet çok güzel oluyor ama ben bitek düğün zamanında yaptıracam inşallah..

benim bir sorum olacaktı. bnm ellerim de tırnaklarm da bir parmağım dışında çok güzel.orta parmağımın o son boğumu kısa tırnağım da yayvan. ona protez olur mu szce? kısalığı neyse de geniş bir tırnağım var o yzdn olmaz diye düşndm ama size bir danışayım=)

Ayak tirnaklarina bile yapiyorlardi.Ne kadar genis olsa da sonucta el tirnagi :KK9: benim de tirnaklarim genis , kisa ve etlidir, yaptirinca cok guzel oluyorrr:KK54:

cvp için tşkler:) ama böle yayvan da tırnağım ay inş olur en yakın zamanda gidicem umrm hayal kırıklığına uğramam

Arkadaslar =) 1. Şubat itibariylen Manavgatta protez tırnak yapmaya başlıyacağıııım =)
sorularınız ve görüslerinizi beklerım =)

(türkçem kötü kusura bakmaynn =) )

DENİZLİ DE VAR MI ACABA PROTEZ UYGULAMASI YAPAN BIR YER?
INTERNETTEN ÖZLM kuaforu buldum fakat bılemıyorum hıc oraya yaptıran yada duyan varmı ?:KK59:

X