Protez Tirnak Kullananlarin Paylasim Alani

Verite

Guru
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2006
1.132
40
Tırnaklarım çok küçük olduğu için protez yaptırdım. Biraz kısa ama isterseniz cadı tırnağı kadar da uzun yapılabiliyor. Ben bu boyu seçtim.

grnt054rm6.jpg

canım evet kabul çok güzel olmuşş ama çok dikkatli kullanman lazım.eğer evde işleri annen yapıyorsa sorun değilde eli sudan çıkmayan hatunlara tavsiye etmem arkadaşım yaptırdı önce işaret parmağı sonra aradakiler v.s. düştü tekra tekrar yaptırmayada üşendi ama ne yalan söyleyeyim çok orjinal olmuştu...

alttaki tırnak ne oluyo?ne kadar sure kullanılıyor bi de fiyatı ne kadar acaba??? :))))))))))

merhaba bende fıyatı cok merak ettım lutfen nerde yapılıo ve fıyatı nekadar yazrsanız sevınırım sımdıden tskler

ben geçen sene yazın yaptırmıştım..frenchli protez..süper olmuştu..hatta eşimle o zaman sevgiliydik kendisi istemişti yaptırmamı..80 ytl ye yaptırmıştım..ama her 15 günde birde bakımı vardı..diplerden uzadıkça dolgu yapıldı diplerine haliyle..sonra sıkıldım çıkarttırdım ama çıkartınca 1 ay klendine gelemedi tırnaklar..protez yapılırken baya zımparayla inceltmişti çünkü..önümüzdeki yaz tekrar yaptırıcam..ben uzun seviyorum uzundu baya benimkiler..

bende yaptırmak istiyorum ama bana yakın bir yer bulamadım henüz, ayda 1 bakıma gidicelgi icin yakın olmalı.
ben internette buldugum tüm bu isi yapanları aradim fiyat lar 75 ile 130 ytl arasi degisiyor.
bilginize :kahve:

kendi tırnagın gibisi var mı ne gerek var ki böyle şeylere tabi ki sorunlu tırnaklara birşey diyemem de....

sanki serçe parmağınınkini yamuk takmış gibi yada düşücek gibi
ama cok guzel olmus gule gule kullan

çok güzel gözüküyor benim tırnaklarım şekilsiz şemalsiz,çok çabuk kırılıyor, belki evlenirken yaptırabilirim...

canım bende protez kullanıyorum tırnaklarmı yediğim için ama benden size tavsiye protez derken takma yapanlarda var kesinlikle akrilik olanlar tercih edin dahada dayanıklı biraz daha pahallı ama sürekli çıkmasından daha iyidir gerçi ben şuan akrilik yaptıramadım buna alıştığım için bence çok güzel ve kullanışlı

ya aslında bende ıstıyorum ama esımı kandıramıyorummm kendı tırnaklarını uzatsana dıye kızıyor bana ama uzamıyor napıyım yaaa azıcık uzuyor sonra kırılıyorlar:KK43:((

Merhaba arkadaşlar. Tırnaklarımı hiç uzatamadım şimdiye kadar çeşitli sebepleden ötürü. Ama bakımlı ve manikürlü tırnaklar da inanılmaz hoşuma gidiyordu.En sonunda dün gidip protez tırnak yaptırdım ve sonuç inanılmaz güzel oldu. Kesinlikle tavsiye ederim.

Arkadaşlar kullanışlımı?
Çok belli oluyor mu?
Maliyeti nedir?
Kırılma ihtimali varmı?
Alttan uzayan tırnaklar nasıl kesiliyor?
Bunları merak ediyorum ben.
Benimde tırnaklarım çok şekilsiz ve çabuk kırılıyorr uzamıyor birde yaptırmayı düşünüyorum bende ama önce bilmediklerimi öğrenmem lazım.

Öncelikle kesinlikle belli olmuyor bunu söyleyebilirim. Ben fransız manikürü yaptırdım. İnanılmaz hoş duruyor. Alttan uzayan tırnaklara gelince ayda bir bakıma gidiliyor ve uzayanlar kesilip işlem tekrar ediliyor. Ama ilk yaptırdığında olduğu gibi uzun süren bir işlem değilmiş. Ben 130 TL ye yaptırdım. Bakımı da 40 TL. Kırılma ihtimali de neredeyse hiç yok gibi.Çünki o kadar sert ki. Yaklaşık 2 saat kadar sürdü ama kesinlikle değdi.

X