bi erkeğe alınabilecek en güzel hediye nedir

ben sevgilime çok koyu beşiktaşlı oldugu için ona kendi ellerimle bu kupa tarzı bişey yaptım şöyle ki.. :))) milyoncularda satılan uzun vazo tarzı cam aldım ve beşiktaş amblemini blgisayardan çıkarttım(renkli) . daha sonra çıkarttıgım bu kağıt parçasını vazonun içine yapıştırdım dışındanda siyah kontur ile çizdim.. içini cam boyasıyla boyadım ve bu hale geldi :))) görünce deliye döndü cok begendi :))) ve eminim ki her erkek beğenir :KK66:)))

canım bu süpermiş yaa benimkide fanatik bunu beceremem ama böyle bişey yapsam çok ii olucak bikere mendil işlemiştim çok harika oldu içine 3 tane çok romantik görünümlü gül işledim ve altına baş harflerimizi el yazısıyla işledim kumaşta saten gibi bişeydi çok beğendi :KK9:

maddi durumu gözardı edersek;

erkek olsaydım;

-ps2 ps3 xbox psp bir de üstüne pes 2011 ya da fifa oyunu muhteşem bir hediye olurdu
-bunun dışında tıraş makinesi ama en iyisinden ömürlük kullanabilecek birşey
-mp4 player
-çok sevdiğim bir filmin DVDsi ama izlemediğim bunu o da bilecek vs.vs.

ya aslında ben kazak tarzı bişey düşünmüştüm ama olmaz mı saat desek marka olmazsa olmaz şimdi eşofman takımıda pek sinmedi içime aslında erkek arkadaşım o gün yanımda olsa en büyükk hediye olur ama o nasıl düşünür bilmiyorum ki :-/ yardım edın nolur yaa :KK43::44::44:

Kızlar biz sevgilimle oturup konuştuk neye ihtiyacımız varsa onu alalım dedik ve alışverişe çıktık bugün. Ben sana yüzük almayı düşünüyorum dedi, ben de oluuur dedim :KK31: Onun da eşofmana ihtiyacı varmış. Gezdik bi kaç yeri sonra ona adidas eşofman takımı ve galatasaray amblemli bi polar aldık. Sonra işe gitmesi gerekti geç kalıcaktı, sen kuyumcuya git istediğin yüzüğü al ayırttır ben alırım dedi. Ben de gittim beğendim bir tek taş, ayırttırdım :KK76: Yarın beraber alalım sen de beğenirsin dedim...

Bence en mantıklısı böyle yapmak hediye alıncaksa. Öyle puzzle, yılın sevgilisi oscar ödülü falan boşa para :KK50:

Kızlar biz sevgilimle oturup konuştuk neye ihtiyacımız varsa onu alalım dedik ve alışverişe çıktık bugün. Ben sana yüzük almayı düşünüyorum dedi, ben de oluuur dedim :KK31: Onun da eşofmana ihtiyacı varmış. Gezdik bi kaç yeri sonra ona adidas eşofman takımı ve galatasaray amblemli bi polar aldık. Sonra işe gitmesi gerekti geç kalıcaktı, sen kuyumcuya git istediğin yüzüğü al ayırttır ben alırım dedi. Ben de gittim beğendim bir tek taş, ayırttırdım :KK76: Yarın beraber alalım sen de beğenirsin dedim...

Bence en mantıklısı böyle yapmak hediye alıncaksa. Öyle puzzle, yılın sevgilisi oscar ödülü falan boşa para :KK50:

bizde öyle yaptık canım ben peluş terlik istedim oda kazak al zevki,ne bayılıyorum dedi budur önemli olan ihtiyaçları almak puzzle bende yaptırdım zamanında kenarda duruyo bi anlamık yokki cok falza

sevgiliye özel günler için hediye seçimleri için tıklayın...

Son düzenleyen: Moderatör:
X